Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rebnulo me 300kn....  (Posjeta: 4566 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Rebnulo me 300kn....
« : 05 Srpanj, 2011, 20:35:13 »
...a trebalo je 1000 + 1 kazneni bod.
S autom na Slavonskoj aveniji 83 km/h -10 km/h = 73 km/h sto je 23 vise od dozvoljenog. Reko covjek daj 300 kn i vozi dalje, a ja ko za inat imao manje. I nista, trazi bankomat da dignem lovu, a ovaj reko da me ceka 10 minuta jer mora u stanicu i ak se ne vratim do onda, pisat ce 1000kn + 1 bod. Uglavnom, stigo sam nakon 20 minuta sa lovom i platio kaznu "do 10 km/h preko ogranicenja u naseljenom mjestu - 300kn"


A ironija je da sam isao po Slavonskoj jer mi se zurilo pa nisam htio po Savskoj se vuc u koloni.... Ovak me to zadovoljstvo kostalo 300kn + 20 minuta dulji put  :toothy12:



Prva kazna u zadnjih 3-4 godine (tada sam zbog prekoracenja brzine sa skutom platio isto 300kn umjesto 1000kn + 1 bod).
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2011, 20:37:43 3alfa3 »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #1 : 05 Srpanj, 2011, 20:39:49 »
zbog takvih ko ti je drzava ovakva  ::) :angry9: :angry9:



























































 :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #2 : 05 Srpanj, 2011, 20:44:45 »
Ja cu ujutro vidit ko je prosa bolje.

Mene prije po ure zakacia stranav retrovizoron kako smo se mimoilazili u uskoj ulicici i jos cigan kaze da san ja njega zakacia ne on mene i moja ric protiv njegove i ja zva policiju i na kraju gledan puklo mi samo staklo od retrovizoea na pug206, a njemu nista, pa san lagano nazva policiju da ne dolazi jer kakvi su nan zakoni oboje bi platili kaznu za sudar ne bi se otkrilo ko je kriv jer nema svjedoka i svak bi svoje auto sam popravlja, samo bi jos mora platit i kaznu za sudjelovane u sudaru :))

A navodno ima zamjenksih stakala za retrovizore 100kn pa san mozda i bolje od tebe prosa :))

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #3 : 05 Srpanj, 2011, 20:45:06 »
A gle, ja nisam moljakao... Stao uredno, covjek reko kakva je stvar i ponudio da platim odma 300kn i ja pristao  ;D

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #4 : 05 Srpanj, 2011, 20:46:16 »
Ja cu ujutro vidit ko je prosa bolje.

Mene prije po ure zakacia stranav retrovizoron kako smo se mimoilazili u uskoj ulicici i jos cigan kaze da san ja njega zakacia ne on mene i moja ric protiv njegove i ja zva policiju i na kraju gledan puklo mi samo staklo od retrovizoea na pug206, a njemu nista, pa san lagano nazva policiju da ne dolazi jer kakvi su nan zakoni oboje bi platili kaznu za sudar ne bi se otkrilo ko je kriv jer nema svjedoka i svak bi svoje auto sam popravlja, samo bi jos mora platit i kaznu za sudjelovane u sudaru :))

Mudro si napravio  :icon_thumright:


A navodno ima zamjenksih stakala za retrovizore 100kn pa san mozda i bolje od tebe prosa :))

Sve preko 70kn (i to u ZG gdje je sve skupo) je previse - znam, jer sam dao izradit za motor kad me kombi skoro ubio, al je samo zakacio retrovizor  :toothy12:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #5 : 05 Srpanj, 2011, 20:46:48 »
i ja bi da me zaustave pristao na 300 kn  :toothy11:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #6 : 05 Srpanj, 2011, 20:49:30 »
i ja bi da me zaustave pristao na 300 kn  :toothy11:


al da si vidio gdje me pizdek zaustavio... 3 siroke trake, jednosmjerna cesta, ja sam ko duh na njoj i vozim 83 km/h... Ne sjecam se da sam ikad tako sporo tamo vozio...

Offline kilezg

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 476
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Runner 180 SP
  • Moja Kaciga: Suomy Trek Dog
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #7 : 05 Srpanj, 2011, 20:51:19 »
ček, jel to mito 300 kn ili odmah placanje kazne?

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #8 : 05 Srpanj, 2011, 20:53:34 »
sreca pa ja znam im sve lokacije, jer da me iznenade, vjerujem da bi i mene dobro oderali.. u principu vozim 80-90 kmh, ali nekad kad vidim nekog sminkera kako kolje parni stroj da me prestigne, na 80 kmh, vratim iz 5 u 3 brzinu i dok dodjem do blokade vec ga pocinjem sustizati, onda 4 u sekundu napuni do 165 i 5 lagano krstaris.... tek tolko da se opet vrati na zemlju , da ne misli da je bog na cesti (to je vecinom kad je rijedak promet, ne vozim inace brzo)
da, alfa romeo MiTo
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #9 : 05 Srpanj, 2011, 20:54:04 »
ček, jel to mito 300 kn ili odmah placanje kazne?


placanje kazne. Dobio uredno kaznu.
Jedino se covjek ponudio pisat manje nego je trebalo. Valjda zato kaj sam kulturan i fin  ;D

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #10 : 05 Srpanj, 2011, 20:56:01 »
E da....


Prolazio i jedan skuter malo brze nego kaj je trebo i ja pitam, a kaj njega ne ciljas.... Kaze lik da njega nemre napipat sa ovim laserom jer nema naprijed tablicu ;D


onda sam pito, a kak mjerite motore? Kaze da imaju posebne uredjaje koji to obave bez problema, ali da vecinom koriste ove "brzopostavljive" lasere

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #11 : 05 Srpanj, 2011, 20:58:44 »
Mudro si napravio  :icon_thumright:


Sve preko 70kn (i to u ZG gdje je sve skupo) je previse - znam, jer sam dao izradit za motor kad me kombi skoro ubio, al je samo zakacio retrovizor  :toothy12:

Aj sad si me jos vise utjesia al eto racuna san da je 100kn i dobro san prosa :icon_biggrin:

Al bogatiji za iskustvo kad  na mojih 40+ njegovih 30ak kmh se okrznu retrovizori i meninaravno otvoren prozor bia u u vrqt me poteglo staklo od retrovizora pun auto stakla a krvi nigdi :)

Offline kilezg

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 476
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Runner 180 SP
  • Moja Kaciga: Suomy Trek Dog
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #12 : 05 Srpanj, 2011, 21:01:07 »
mene usliko radar kad sam jurio sa motorom i nikad nije doslo ...  :laughing11: može ti duvat mošnje kad si na motoru!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #13 : 05 Srpanj, 2011, 21:02:22 »

placanje kazne. Dobio uredno kaznu.
Jedino se covjek ponudio pisat manje nego je trebalo. Valjda zato kaj sam kulturan i fin  ;D

Proslo lito crveno svitlo na on sugavon semaforu od radova, vata san kolonu auta isprid sebe jer naravno nisan redikul da cu ic sebe i druge ugrozavat napamet se zaletajuci, al eto nisan bia jedini koji ke vata kolonu :laughing6:

I sva srica sta san ima 300kn u sebe i posa mi je svitla ja mislin  :icon_biggrin:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #14 : 05 Srpanj, 2011, 21:07:03 »
Ma prije sam uvijek imo 300kn u vozackoj bas zbog toga, al jebiga - recesija, pa se tih 300kn potrosilo  :toothy9:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #15 : 05 Srpanj, 2011, 21:12:01 »
Ma prije sam uvijek imo 300kn u vozackoj bas zbog toga, al jebiga - recesija, pa se tih 300kn potrosilo  :toothy9:

Ma tablica dole na motoru, a s auton vozin po propisima i neman nikakvih problema :icon_biggrin:

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #16 : 05 Srpanj, 2011, 21:12:49 »
zbog takvih ko ti je drzava ovakva  ::) :angry9: :angry9:



























































 :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Ne zbog takvih ko on vec zbog takvih policajaca,da ga je oderao ne bi mu palo napamet opet

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #17 : 05 Srpanj, 2011, 21:37:48 »
Ne zbog takvih ko on vec zbog takvih policajaca,da ga je oderao ne bi mu palo napamet opet

Buahahahahaaaa

Da, stvarno sam letio. 83 km/h po Slavonskoj aveniiji. Nes ti brzine...

Offline oki1983

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 476
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Zip 2t,Derbi GP1 250
  • MojSetup: malossi,multivar 2000......
  • MojSpuh: zx
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #18 : 05 Srpanj, 2011, 22:14:09 »
pa mogao si reci da ti policija napise upozorenje,to ti je za prekrsaje blage naravi,odnosno do 1000kn,i smijes jedanput godisnje.
ja sam vozio 30kmh preko ogranicenja 1000kn,nisam bio vezan 500kn i nisam imao naocale 700kn i lik mi je napisao opomenu,zadnju kaznu sam dobio prije 8g! :)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rebnulo me 300kn....
« Odgovori #19 : 05 Srpanj, 2011, 22:15:34 »
pa mogao si reci da ti policija napise upozorenje,to ti je za prekrsaje blage naravi,odnosno do 1000kn,i smijes jedanput godisnje.

Za kazne koje predvidjaju kazneni bod to ne vrijedi bez obzira na visinu kazne.
Proso sam ja odlicno i ovako...