Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Stalker trokira, gasi se  (Posjeta: 991 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kero0502

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Years
  • Moj Skuter: Gilera Stalker 1999
Gilera Stalker trokira, gasi se
« : 17 Kolovoz, 2023, 20:36:03 »
Pozdrav ekipa. Imam Gileru Stalker 50ccm 1999 god. Skuter je serijala, ima 17000km, na njemu je novi remen, nove kuglice 6gr, nova usisna grana, filter zraka, nova orig garnitura 50cm3, nova svjecica br9es. karburator na njemu je phva 12 sa diznom 68 ako se ne varam i netko je prije mene stavio novi kineski el. čok. Imam nekih vec tjedan dana problem gdje nakon sto se skuter upali pocme dimit malo vise nego inace ali ne dize okretaje pod cokom ko sta bi prije dizao. kada se ugrije idem krenuti i pocme trokirati kad mu dam pola i cijeli gas i ugasi se nakon toga i nezeli upaliti. Skinem mu svjecicu (novu) i ona bude masna i crna, ocistim je i vratim nazad i on upali i vozi, ne trokira ali izgubi snagu i jednostavno ne dize okretaje kako bi trebao i tako sam vec 3 puta cistio/mijenjao svjecicu. Inace sam primjetio u zadnje vrijeme da hladan ide dosta bolje nego kad se zagrije. Sumljam na bobinu ali baca jako dobu iskru, jeli moguce da je otisla pumpa ulja pa da baca puno vise nego je potrebno pa da radi toga ne radi kako bi triba? Jeli imao netko iskustva i koji je vaš savjet odakle da pocmem?

Hvala i lp

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2844
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Gilera Stalker trokira, gasi se
« Odgovori #1 : 17 Kolovoz, 2023, 22:07:12 »
phva 12 sa diznom 68

evo ti hint
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline Kero0502

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Years
  • Moj Skuter: Gilera Stalker 1999
Odg: Gilera Stalker trokira, gasi se
« Odgovori #2 : 18 Kolovoz, 2023, 13:59:45 »
Velika dizna? Poigrat cu se time pa javim za dalje. Hvala na hintu