Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi senda SM 125 4t ili Yamaha Xt 125 X  (Posjeta: 16571 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline homer_simpson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 222
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Ladu?
  • Moj Skuter: Apriliu MX125
Odg: Derbi senda SM 125 4t ili Yamaha Xt 125 X
« Odgovori #20 : 12 Studeni, 2006, 20:31:00 »
naravno da mi je drago... veseli me svačije ostvarenje želja. zima nije prepreka da se uz odgovarajuću opremu i vozi... damo da nije kiše snijega i poledice. Bit će valjda i ljepših, toplijih dana, kakav je bio danas, idealan za drive!

a sad se dvoumim :icon_biggrin:... Nekak me Senda privlači... I čini mi se nekak , jača... Makar XT ima pol konja više :laughing9:
E, neznam, moram ić pogledat oba dva i sjest se i vidit cjene i to je to :icon_biggrin:

Jer kažu za XT-a da je mali nekako, a ja bi da bude veći motor :)


Trebam nekog stučnjaka da mi ih usporedi---reicmo Mr.J  ;D
Lopovi,ne kradite!
Država ne voli konkurenciju.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Derbi senda SM 125 4t ili Yamaha Xt 125 X
« Odgovori #21 : 22 Studeni, 2006, 12:03:04 »
pol konja u praksi nije niš. najbolje je d odaberes onaj koji se Tebi svidja, na kojem se osjećaš bolje. bilo bi idealno da ih možeš isprobati, ali i okometrijski doživljaj mnogo govori. sjedni na svakog, daj si vremena...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline homer_simpson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 222
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Ladu?
  • Moj Skuter: Apriliu MX125
Odg: Derbi senda SM 125 4t ili Yamaha Xt 125 X
« Odgovori #22 : 22 Studeni, 2006, 13:45:32 »
vidjet ćemo... Kad nemogu nać dućan gdje je Yamaha izložena, a u RPM-u nema sende izložene
Lopovi,ne kradite!
Država ne voli konkurenciju.

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Derbi senda SM 125 4t ili Yamaha Xt 125 X
« Odgovori #23 : 11 Veljača, 2007, 21:02:12 »
vidjet ćemo... Kad nemogu nać dućan gdje je Yamaha izložena, a u RPM-u nema sende izložene

kasno paljenje :)
Derbi ima Yamahinu masinu i puno bolje komponente (vilice, kocnice, ovjes...).

Opcenito, Derbi je daleko najbolji proizvodjac malih enduro motora, u tome su broj jedan u svijetu. Svaka cast yamahi, ali na ovom teritoriju, Derbi je pojam.