Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: due + with c16-my rox  (Posjeta: 38709 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #40 : 26 Lipanj, 2011, 23:57:53 »
Toplo ti preporučam da si uzmeš Deltu (ili barem neko slično),ja se na svom setupu patim sa Malossi Fly-om,i čim bude para idem na Deltu.

Problemi nastaju jer sam na Fly stavio crne (najtvrđe iz mhr pakiranja) i kod kretanja imam prevelike okretaje pa kroz njih gubim snagu,a kad stavim plave (srednje iz mhr pakiranja) opet to nije to i treba mu da krene jer mu fali okretaja,e sad da imam Deltu onda bi plave mogao nategnuti za još koji stupanj i vjerujem da bi to onda bilo to.

Ja koristim Denso IWF29 na svom setupu.

Inače sve :icon_thumright:  za setup.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #41 : 27 Lipanj, 2011, 01:39:20 »
Nije ni sve u kvacilu, pa j#bote to su veliki okretaji kad kvacilo pocne lovit na midraceu, tu igra
ulogu i kvalitetno zvono...tak da rms i nije neki najsretniji izbor.

Ja bi uzel onaj kit koji ti je clan @pajo preporucil, mozda cak i bolji od delte, jebiga skup je ali onda znas kaj imas i stelas si u finese i znas da te nebude nis jebalo. Jbg niko nije rekel da je midrace jeftin sport :) prodaj rms kit i kupi S6 kit!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #42 : 27 Lipanj, 2011, 02:15:45 »
Ak oćeš da ti ide puno bolje, na due+ širi ispuh na 34mm u strane, ulazne kanale širi i blok preradi, kut paljenja pomakni za 3 stupnja u advance. centralni plavi ili crveni, remen tp (nikakav kevlar) deklo izbuši, kvačilo delta ili stage6 torque control (bolje mi je od delte po učinkovitosti ali ne znam kolika je trajnost dok delta traje nekoliko desetaka tisuća). variomat- prodaj sve i uzmi MHR overrange multivar ( bez polutke) ili polini evo oveerange sa 6 valjaka ako još postoji ( puno lakše za štelovat i ljepše izglađeno ubrzanje naspram običnog multivara). Svjećica B10EG (isto se ponaša kao i platinum ili iridium znači malo bolje nego obične). Vidim da će bit lijep pa šteta da ostane sakriven karburator i gljiva, pod 45 trebaš sve stavit najviše radi izgleda i neki blatobran. Pumpa od stage6 ima neki 40% veći propeler pa zato piše da je 40% bolji protok, što je možda istina al koga briga za protok, nebi trebo imat problema sa hlađenjem. Et valjda sam pomogo ak imaš neko posebno pitanje pitaj još..
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline domagoy 46

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1200
  • Spol: Muški
  • 46:))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ..
  • Moj Skuter: aerox i vxr
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: due plus : i serijala
  • MojSpuh: Yasuni c16,i yoshimura
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #43 : 27 Lipanj, 2011, 09:38:35 »
Ak oćeš da ti ide puno bolje, na due+ širi ispuh na 34mm u strane, ulazne kanale širi i blok preradi, kut paljenja pomakni za 3 stupnja u advance. centralni plavi ili crveni, remen tp (nikakav kevlar) deklo izbuši, kvačilo delta ili stage6 torque control (bolje mi je od delte po učinkovitosti ali ne znam kolika je trajnost dok delta traje nekoliko desetaka tisuća). variomat- prodaj sve i uzmi MHR overrange multivar ( bez polutke) ili polini evo oveerange sa 6 valjaka ako još postoji ( puno lakše za štelovat i ljepše izglađeno ubrzanje naspram običnog multivara). Svjećica B10EG (isto se ponaša kao i platinum ili iridium znači malo bolje nego obične). Vidim da će bit lijep pa šteta da ostane sakriven karburator i gljiva, pod 45 trebaš sve stavit najviše radi izgleda i neki blatobran. Pumpa od stage6 ima neki 40% veći propeler pa zato piše da je 40% bolji protok, što je možda istina al koga briga za protok, nebi trebo imat problema sa hlađenjem. Et valjda sam pomogo ak imaš neko posebno pitanje pitaj još..

kuta paljeje je vec pomaknut za 3 stupnja,,narucio sam centr. plavi,nebi prerađivao blok nit prosirivao kanale,jedino mozda da ispuh prosirim na 34mm??al sta ti znaci u stranu?bil valjalo samo da to uradim?narucio sam i tu svjećicu,imam zadnji blatobran i kada je izrezana,sta trebam uzet da bude pod 45?prirubnicu il sta?vec imam novu s6prirubnicu,uisi,dell 21 i s6 gljivu?
Nisam za VEZE
Nisam za VIĐANJA
Neznam ZA ŠTA SAM
Je mi dobro boli me glava!

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #44 : 27 Lipanj, 2011, 10:23:22 »
za pod 45 ti treba prirubnica i subframe ili kak se vec pise....ugl drugaci nosac masine

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #45 : 27 Lipanj, 2011, 10:27:21 »
nemoj niš širiti cilindar ak ne znaš jer ti za to treba biax al bilo bi ga poželjno preraditi kad već imaš tak jaki spuh al ok radit će i ovak.. širi se u elipsu onak po 1mm sa svake strane do max 34mm po portmapu.. subframe i prirubnica zbog izgleda, ali po performansama sporedno, odlično radi i u standardnom poziciji s dobrim airboxom..
bero je tak imal due i roost serijski box prerađen sa redsponge i bilo je super..

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #46 : 27 Lipanj, 2011, 11:07:38 »

bero je tak imal due i roost serijski box prerađen sa redsponge i bilo je super..
ovo potpisujem,ja na roost sprintu+metrakit imam preradeni airbox smjesa savrsena...

Offline domagoy 46

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1200
  • Spol: Muški
  • 46:))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ..
  • Moj Skuter: aerox i vxr
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: due plus : i serijala
  • MojSpuh: Yasuni c16,i yoshimura
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #47 : 27 Lipanj, 2011, 11:08:22 »
nemoj niš širiti cilindar ak ne znaš jer ti za to treba biax al bilo bi ga poželjno preraditi kad već imaš tak jaki spuh al ok radit će i ovak.. širi se u elipsu onak po 1mm sa svake strane do max 34mm po portmapu.. subframe i prirubnica zbog izgleda, ali po performansama sporedno, odlično radi i u standardnom poziciji s dobrim airboxom..
bero je tak imal due i roost serijski box prerađen sa redsponge i bilo je super..

svakako ja to nisam ni mislio radit,nego sam mislio tokaru odnijet cilindar i da to odradi?sta mislis?,ako moze kako da mu objasnim sta treba,ja sam nes mjerio sublerom jer serijski fi 24mm??

necu stavljat subframe,ruzno mi je ono,a i neda mi se davat novce za to,jel ja ikako mogu gljivu stavit onak ne gdje stoji airbox nego gore da bude u kadi,jer sam kadu izrezao?
Nisam za VEZE
Nisam za VIĐANJA
Neznam ZA ŠTA SAM
Je mi dobro boli me glava!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #48 : 27 Lipanj, 2011, 11:15:21 »
ma ne tokaru... to tuneri rade... biaxom se proširi ispuh... bolje neg ostane stock..

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #49 : 27 Lipanj, 2011, 13:07:26 »
ma ne tokaru... to tuneri rade... biaxom se proširi ispuh... bolje neg ostane stock..

Hehe, Ivan ti sve rekel... tokar je tokar, a tuner tuner :icon_thumright:

Složi ti to pošteno ovako, a poslje lako preradiš ak ćeš htejeti, bar ćeš moć vidjet razliku između tuninga i serijski složenog midracea...složi da ide pa kasnije kad naučiš onda odi na finese, al vjerujem da će i ovakav Aerox trgat ruke!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #50 : 27 Lipanj, 2011, 15:57:32 »
A ne moraš ništa prerađivat pogotovo ako ne znaš iće bar 30% slabije, nego s preradom. Najviše se na preradi bloka dobija
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #51 : 27 Lipanj, 2011, 16:42:45 »
blok se preradi da se poklapaju kanali, maknu se odljevci koji smetaju protoku smjese i to je to..

Offline domagoy 46

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1200
  • Spol: Muški
  • 46:))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ..
  • Moj Skuter: aerox i vxr
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: due plus : i serijala
  • MojSpuh: Yasuni c16,i yoshimura
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #52 : 27 Lipanj, 2011, 23:02:28 »
evo da znam da ce mi netko besplatno prosirit ispuh mozda bi mu i poslao cilindar :D  :icon_thumright: ;D  ;D  ;D  ;D
Nisam za VEZE
Nisam za VIĐANJA
Neznam ZA ŠTA SAM
Je mi dobro boli me glava!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #53 : 28 Lipanj, 2011, 08:07:13 »
isto ko da kažeš da znaš da bi ti neka ženska besplatno dala, prihvatio bi seks :toothy9:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #54 : 28 Lipanj, 2011, 13:07:47 »
isto ko da kažeš da znaš da bi ti neka ženska besplatno dala, prihvatio bi seks :toothy9:

 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

 :icon_thumright: :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline marko_rox

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 656
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krašić
  • Moj Skuter: aprilia sr50
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: seijala
  • MojSpuh: leo vince tt
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #55 : 28 Lipanj, 2011, 13:57:56 »
isto ko da kažeš da znaš da bi ti neka ženska besplatno dala, prihvatio bi seks :toothy9:
kompletniji i tocniji odgovor nisi mogo dobit  :laughing3:  :laughing3:

Offline domagoy 46

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1200
  • Spol: Muški
  • 46:))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ..
  • Moj Skuter: aerox i vxr
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: due plus : i serijala
  • MojSpuh: Yasuni c16,i yoshimura
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #56 : 28 Lipanj, 2011, 22:48:27 »
isto ko da kažeš da znaš da bi ti neka ženska besplatno dala, prihvatio bi seks :toothy9:

hehe,da

zezam se naravno  :)
necu to sad radit,vidjet cu kako ce ici s ovim
Nisam za VEZE
Nisam za VIĐANJA
Neznam ZA ŠTA SAM
Je mi dobro boli me glava!

Offline domagoy 46

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1200
  • Spol: Muški
  • 46:))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ..
  • Moj Skuter: aerox i vxr
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: due plus : i serijala
  • MojSpuh: Yasuni c16,i yoshimura
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #57 : 28 Lipanj, 2011, 22:49:12 »
,jel ja ikako mogu gljivu stavit onak da ne gdje stoji airbox nego gore da bude u kadi,jer sam kadu izrezao?
Nisam za VEZE
Nisam za VIĐANJA
Neznam ZA ŠTA SAM
Je mi dobro boli me glava!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #58 : 28 Lipanj, 2011, 22:58:49 »
hehe,da

zezam se naravno  :)
necu to sad radit,vidjet cu kako ce ici s ovim
Bit ćeš zadovoljan i jako sretan kako ide da nećeš ni htjet ništa prerađivat.. ali kad bi te neko izbio iz cipela sa sličnim ili čak slabijim setupom sa preradama e onda bi  :'(
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline domagoy 46

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1200
  • Spol: Muški
  • 46:))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ..
  • Moj Skuter: aerox i vxr
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: due plus : i serijala
  • MojSpuh: Yasuni c16,i yoshimura
Odg: due + with c16-my rox
« Odgovori #59 : 28 Lipanj, 2011, 23:01:45 »
Bit ćeš zadovoljan i jako sretan kako ide da nećeš ni htjet ništa prerađivat.. ali kad bi te neko izbio iz cipela sa sličnim ili čak slabijim setupom sa preradama e onda bi  :'(

ma nema nitko ovdje kod mene nista tako slično,svi vozaju neke stock vxr i sp-ove i ostalo,nitko osim mene nije toliko ulozio u scoot itd...jel mi mozes ti odg. na to pitanje gore,i jos gore koja od onih sajli je sajla od sica i koje pločice da uzmem
Nisam za VEZE
Nisam za VIĐANJA
Neznam ZA ŠTA SAM
Je mi dobro boli me glava!