Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TOP kajla  (Posjeta: 3279 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: TOP kajla
« Odgovori #20 : 08 Kolovoz, 2011, 14:32:02 »
prekjucer slozio, zamijenio serijski ecu i stavio tvrde federe kvacila i motor se preporodio, ubrzava bolje, krajnja veca za 3-5 km po satu... nema SLOP-a (sudden loss of power), jedino mi kvacilo proklizava na startu al to je nevazno...

i onda... danas idem u bjelovar tj u staru plošćicu i motor mi crkne, pocne trokirat i crkne.... kontakt, verglam, upali i odmah se ugasi... i tak stalno......  malo pricekam upali i sve ok... temperatura je bila na pola ali meni se cini da je to puno previse jer sam danas resetirao ecu i nakon 3 min voznje je 4 puta izlistao gresku 20, temp sensor... e sad kaj da radim... jel ditek crkne dok se pregrije, tj ako ecu misli da se motor pregrijava??
« Zadnja izmjena: 08 Kolovoz, 2011, 14:34:38 Tadr3 »

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: TOP kajla
« Odgovori #21 : 08 Kolovoz, 2011, 15:14:37 »
jako lako moguce da ti cukica dobro kaze al ecu ima krivi podatak i da ti ga zaljeva bengom, meni je tukao i u crveno par puta i nikad se nije ugasio.! dapce jos je mirnije radil (zastekao termo start na pola)
🙈

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: TOP kajla
« Odgovori #22 : 08 Kolovoz, 2011, 15:37:22 »
jako lako moguce da ti cukica dobro kaze al ecu ima krivi podatak i da ti ga zaljeva bengom, meni je tukao i u crveno par puta i nikad se nije ugasio.! dapce jos je mirnije radil (zastekao termo start na pola)

poslao sam PM zeljac-u mozda on ima senzor temperature i bobinu... mislim da me ipak bobina jebe... dali ona odma crkne ili lagano pocne zajebavat?

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: TOP kajla
« Odgovori #23 : 08 Kolovoz, 2011, 17:21:33 »
jel ima ko mobitel od zeljca?

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: TOP kajla
« Odgovori #24 : 08 Kolovoz, 2011, 19:50:27 »
eto isprobana kajla na mojem ditechu i bome nista nisam dobio tako da tadr3 hvala :D a ovo sta ti je crko bome neznam ja znam mene je prije tako jebavalo da crkne da blica injektor creck i sjebala mi se jedna zicica na injektoru zelenom