Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koje rolice staviti?  (Posjeta: 10604 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivansp

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 256
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: gilera runner 50sp
Odg: koje rolice staviti?
« Odgovori #20 : 17 Lipanj, 2011, 19:43:22 »
oko 9000 varira +- 300-400 okretaja cca...fino ubrza do recimo 40 al ostalo se baš osjeti kao da vrti u prazno i nikako ne nabija brzinu.....sad imam ove stare koje su u prosjeku 5.2 ali su sj.. i ima svih gramaža i nema toliko tog prevrtavanja i ubrzanje je recimo konstantno....problem je to što nemogu birat težinu jer ih ionak nema....u pon.. če vidit jel se može šta rješit u trgovini jer ni dobavljač nema....vidit ću ak bude šta od 5.2 do 5.5 pa uzet....

Offline nrg extreme

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: da
Odg: koje rolice staviti?
« Odgovori #21 : 17 Lipanj, 2011, 20:49:29 »
oko 9000 varira +- 300-400 okretaja cca...fino ubrza do recimo 40 al ostalo se baš osjeti kao da vrti u prazno i nikako ne nabija brzinu.....sad imam ove stare koje su u prosjeku 5.2 ali su sj.. i ima svih gramaža i nema toliko tog prevrtavanja i ubrzanje je recimo konstantno....problem je to što nemogu birat težinu jer ih ionak nema....u pon.. če vidit jel se može šta rješit u trgovini jer ni dobavljač nema....vidit ću ak bude šta od 5.2 do 5.5 pa uzet....
Imam ti ja 5,3(19x15,5) orginal piaggio ako oćeš u dobrom stanju,nisu puno korištene.javi se na pm,ako oćeš.

Offline duje195o

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Malossi variomat, Malossi red sponge
  • MojSpuh: Gianelli Rekord
Odg: koje rolice staviti?
« Odgovori #22 : 28 Lipanj, 2019, 01:58:37 »
Pozdrav ekipa! Nedavno sam uzeo gileru runner 50 2017.g na njoj je giannelli rekord, malossi multivar i malossi spužva filtera, koje rolice mi preporučate s obzirom da skuter ide nekih 75km/h (što je po meni preslabo), a vrti se previše preko 10, neznam koje su rolice trenutno na mjestu, moram ih izmjerit..

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk


Offline lju989

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čakovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Gianneli Rekord
Odg: koje rolice staviti?
« Odgovori #23 : 28 Lipanj, 2019, 08:15:40 »
moj s identičnim setupm + ljubičasti centralni ide 96 po satu, rolice probaj 5,5-6g....imam diznu 64
u kakvom ti je stanju remen? koja dizna je?

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: koje rolice staviti?
« Odgovori #24 : 28 Lipanj, 2019, 09:08:40 »
Pozdrav ekipa! Nedavno sam uzeo gileru runner 50 2017.g na njoj je giannelli rekord, malossi multivar i malossi spužva filtera, koje rolice mi preporučate s obzirom da skuter ide nekih 75km/h (što je po meni preslabo), a vrti se previše preko 10, neznam koje su rolice trenutno na mjestu, moram ih izmjerit..
Po ovome o čemu pričaš sve mi se čini da i ti imaš prekratku getribu koju stavljaju na nove modele,dođe ko ajmo reć neka vrsta blokade i treba se stavit stari tip getribe,samo nisam 100% siguran al po maloj krajnjoj i visokim okretajima lako moguće

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: koje rolice staviti?
« Odgovori #25 : 28 Lipanj, 2019, 16:32:03 »
Moguce i da je majstor uvalio rolice koje su dosle u kutiji od auspuha, jer, zna se, najbolje ce radit s njima, inace zasto bi ih pakirali skupa ne postoji drugo objasnjenje.