Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Spuh i gljiva  (Posjeta: 11072 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #40 : 08 Veljača, 2008, 19:35:04 »
ja imam rms gljivu žičanu  :)  meni je super, termo grupa serijska, karb 12,5, jedino spuh tt i multivar te federi, meni odličan, ja prezadovoljan,pa nek govori ko šta hoče o žičanim gljivama. :toothy11:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #41 : 08 Veljača, 2008, 20:17:27 »
ja imam rms gljivu žičanu  :)  meni je super, termo grupa serijska, karb 12,5, jedino spuh tt i multivar te federi, meni odličan, ja prezadovoljan,pa nek govori ko šta hoče o žičanim gljivama. :toothy11:

eh da fergazeri mogu govoriti  :icon_biggrin:

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #42 : 08 Veljača, 2008, 20:32:38 »
ja imam rms gljivu žičanu  :)  meni je super, termo grupa serijska, karb 12,5, jedino spuh tt i multivar te federi, meni odličan, ja prezadovoljan,pa nek govori ko šta hoče o žičanim gljivama. :toothy11:

eh da fergazeri mogu govoriti  :icon_biggrin:

zašto,šta bi mojjadnik reko  :(  ?  ionako je jadan mal, 12, ko bubica,  :)

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #43 : 08 Veljača, 2008, 21:09:44 »
zamisli sebe da si alergičan na prašinu npr. i da ti kontakt s njom smeta, sjebe te onak...posteno...nije bas usporedba neka al ono...lol  :toothy9:

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #44 : 08 Veljača, 2008, 21:49:14 »
zamisli sebe da si alergičan na prašinu npr. i da ti kontakt s njom smeta, sjebe te onak...posteno...nije bas usporedba neka al ono...lol  :toothy9:

hah, :D  a zato ima zhaštitni sloj jebmu, nije samo rupa,lol, još ako staviš fino izrezan komad spužve u gljivu kao ja mislim da nebi trebalo bit problema?

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #45 : 08 Veljača, 2008, 22:11:17 »
gle, imo sam i ja kak svi kazu "zicanu" i znam da se cini da jos ona nesto ima ispod...no i s tim i bez toga ti je isto...radije kupi red sponge, preradi po malossi uputama i eo ti posla  :) ak si bas zapeo za gljivu, nejdi ispod E13 barem od malossija  :icon_thumright: makar ni E5 nije vec losa al ono...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #46 : 08 Veljača, 2008, 22:46:32 »
sve je to u redu a jel meni zna ko rec zas meni skut nece preko 60 a ima snage za dalje,variomat???cdi???

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #47 : 08 Veljača, 2008, 22:58:20 »
Ako ima snage moze da bude variomat nenastelovan.al opet cu ja moju teoriju
o kratkim prenosima kod kineza. ::)

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #48 : 08 Veljača, 2008, 23:09:32 »
Ako ima snage moze da bude variomat nenastelovan.al opet cu ja moju teoriju
o kratkim prenosima kod kineza. ::)

ma sve mi se cini da ce tu multivar ic gore :laughing7: :laughing7:i odblokirat cdi pa cemo onda vidit,mora ic bar 70-75 pa baotian ide vise od 60  :laughing9: :laughing9:

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #49 : 08 Veljača, 2008, 23:16:05 »
 :icon_thumright:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #50 : 09 Veljača, 2008, 01:22:27 »
Jest da je se može reć da je to gljiva na serijali al pola serijala je na 12 što je puunnoo teže napravit sa gljivom dok sa 17.5 i nije neki baš problem. a lijepi koliko oš nema smisla moreš cijeli dan lijepit različita područja kad nemore se nikad napravit da ide kako treba ak nemoreš diznom sredit to da se ne guši il trokira sa trakom nema smisla probavat naštelovat probavo sam ja to... a sad to da kupi prašinu a et mnogi se vožaju na mhr team i jačim bez ikakvog filtera bolje išta već ništa a to et neznam sam koliko bi skratilo život ta žičana gljiva možda za 5% i to ako bitno da filtrira a nebi baš reko da to tak kupi prašinu pogotovo ak je čistiš svaki tjedan tj ako se po gradu vožaš tu se nema šta filtrirat puno a et tu je spužvana gljiva koja po meni isto filtrira ko i airbox ima čak deblji sloj spužve. to ti je sve ko voli nek izvoli moja teorija je da je airbox shit pogotovo kod onih koji imaju due+ sa airboxom  :laughing9: :laughing9: tu izgube punooo na performancama
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #51 : 09 Veljača, 2008, 01:36:59 »
Jest da je se može reć da je to gljiva na serijali al pola serijala je na 12 što je puunnoo teže napravit sa gljivom dok sa 17.5 i nije neki baš problem. a lijepi koliko oš nema smisla moreš cijeli dan lijepit različita područja kad nemore se nikad napravit da ide kako treba ak nemoreš diznom sredit to da se ne guši il trokira sa trakom nema smisla probavat naštelovat probavo sam ja to... a sad to da kupi prašinu a et mnogi se vožaju na mhr team i jačim bez ikakvog filtera bolje išta već ništa a to et neznam sam koliko bi skratilo život ta žičana gljiva možda za 5% i to ako bitno da filtrira a nebi baš reko da to tak kupi prašinu pogotovo ak je čistiš svaki tjedan tj ako se po gradu vožaš tu se nema šta filtrirat puno a et tu je spužvana gljiva koja po meni isto filtrira ko i airbox ima čak deblji sloj spužve. to ti je sve ko voli nek izvoli moja teorija je da je airbox shit pogotovo kod onih koji imaju due+ sa airboxom  :laughing9: :laughing9: tu izgube punooo na performancama


i ko kaže da se gljiva nemože namjestit na serijalu,pfff, kak sam ja fino naštimo, imam karb 12 i ništa veča dizna, i sve fino vrti

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #52 : 09 Veljača, 2008, 02:07:52 »
pa imaš i gljive za serijale,neke lijeve marke... stavi e5 il et sa manje prozračnu rms gljivu na 12 na kojoj nije dirana dizna ni ništa pa vidi da neš trebat ništa štelovat nisu svi kreteni pa da izmišljaju da im gljiva ne ide na ne diranom karb. a i umene je tak bilo na 12 samo kad sam ga vozio tak ugušenog oko tjedan dana po njiva i onda se gljiva zaprljala i išo je kako treba hahhaa al isti k... kad je očistiš
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #53 : 09 Veljača, 2008, 10:45:18 »
sve je to u redu a jel meni zna ko rec zas meni skut nece preko 60 a ima snage za dalje,variomat???cdi???
variomat na kraju konusa ima jedan zub od cca 1.5 mm koji treba oprezno pobrusiti da se polutke mogu sastaviti do kraja..

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #54 : 09 Veljača, 2008, 11:04:10 »
sve je to u redu a jel meni zna ko rec zas meni skut nece preko 60 a ima snage za dalje,variomat???cdi???
variomat na kraju konusa ima jedan zub od cca 1.5 mm koji treba oprezno pobrusiti da se polutke mogu sastaviti do kraja..

aha to cu danas skinut pa pobrusiti

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #55 : 09 Veljača, 2008, 11:08:45 »
pa imaš i gljive za serijale,neke lijeve marke... stavi e5 il et sa manje prozračnu rms gljivu na 12 na kojoj nije dirana dizna ni ništa pa vidi da neš trebat ništa štelovat nisu svi kreteni pa da izmišljaju da im gljiva ne ide na ne diranom karb. a i umene je tak bilo na 12 samo kad sam ga vozio tak ugušenog oko tjedan dana po njiva i onda se gljiva zaprljala i išo je kako treba hahhaa al isti k... kad je očistiš

hahaha, kad se zaprlja onda ok, lol, ccc :toothy12:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #56 : 09 Veljača, 2008, 12:24:49 »
karb definitivno treba poštelovati kad se stavi gljiva..

Evo ja juče probao, stavio e5 na serijski karb gurter 17.5 sa serijskom diznom 55 i upalio, čupa kao lud na startu al čim sam ubrzao do 15 kmh već je izgubio snagu (ostao bez benzina)..
može se to naštelovati ubeđen sam...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #57 : 09 Veljača, 2008, 12:42:44 »
karb definitivno treba poštelovati kad se stavi gljiva..

Evo ja juče probao, stavio e5 na serijski karb gurter 17.5 sa serijskom diznom 55 i upalio, čupa kao lud na startu al čim sam ubrzao do 15 kmh već je izgubio snagu (ostao bez benzina)..
može se to naštelovati ubeđen sam...
jedino vecom diznom,imao i ja taj problem,tebi treba dizna 70-78 koju nadjes

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #58 : 09 Veljača, 2008, 12:48:01 »
karb definitivno treba poštelovati kad se stavi gljiva..

Evo ja juče probao, stavio e5 na serijski karb gurter 17.5 sa serijskom diznom 55 i upalio, čupa kao lud na startu al čim sam ubrzao do 15 kmh već je izgubio snagu (ostao bez benzina)..
može se to naštelovati ubeđen sam...
jedino vecom diznom,imao i ja taj problem,tebi treba dizna 70-78 koju nadjes

kak ja nisam moro stavljat veću diznu, lol, stavio i motor se isto gušio, zatvorio dotok zraka malo i eto ga, ddd

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #59 : 09 Veljača, 2008, 12:56:51 »
karb definitivno treba poštelovati kad se stavi gljiva..

Evo ja juče probao, stavio e5 na serijski karb gurter 17.5 sa serijskom diznom 55 i upalio, čupa kao lud na startu al čim sam ubrzao do 15 kmh već je izgubio snagu (ostao bez benzina)..
može se to naštelovati ubeđen sam...
jedino vecom diznom,imao i ja taj problem,tebi treba dizna 70-78 koju nadjes

kak ja nisam moro stavljat veću diznu, lol, stavio i motor se isto gušio, zatvorio dotok zraka malo i eto ga, ddd

Pa to ti je ko klackalica - da bi ju nivelirao, mozes na jednu stranu dodati, a mozes i na drugoj oduzeti, rezultat je isti.
Jedino sto u slucaju motora nema smisla smanjivati protok zraka jer se gljiva i stavlja zato da bi imao vecu kolicinu zraka koju onda podebljas sa viskom benge i tako imas vise smjese u cilindru.