Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Spuh i gljiva  (Posjeta: 11075 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #20 : 03 Veljača, 2008, 14:52:46 »
ma kada dodje dizna , stave se rolice i centralni feder ici ce to i brze, skinut ce izolirku jer ga sada gusi cim predje 45 kmh,
ma zvuk mu je odlican.
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #21 : 08 Veljača, 2008, 12:34:14 »
Evo digao sam onu izolirku oko trake da sredim to gusenje i nikako da ga jebes.....zavio sam saraf na kar. skroz prema desno i vec sam ga odvidio 2,3 kruga i jos ga gusi i to sad ga guse na 20 na sat...a neznam koliko je krugova bilo prije tako da mi sada nema druge nego da to posetalm.....za smeju sam odvio 2 kruga i prima dobro goriva i samo mi jos ostaje to za zrak....na koliko ste vi krugova nastelali jer mi nikako nece da uspije i jel ima koja caka za to??

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #22 : 08 Veljača, 2008, 13:01:53 »
i ja sam prosli tjedan stavio gljivu na karb 12,stavio sam diznu 74, za ustelavanje moras probavat i vidit kak najbolje ide ,nemoze ti sad neko rec odvrni 4 kruga i smjesa će ti bit savrsena ,ja sam se 3 dana jebavao oko toga i sad je to otprilike kak bi trebalo biti,zvuk je prejeben,ubrzanje strava doslovno čupa iz mjesta

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #23 : 08 Veljača, 2008, 14:52:13 »
Evo digao sam onu izolirku oko trake da sredim to gusenje i nikako da ga jebes.....zavio sam saraf na kar. skroz prema desno i vec sam ga odvidio 2,3 kruga i jos ga gusi i to sad ga guse na 20 na sat...a neznam koliko je krugova bilo prije tako da mi sada nema druge nego da to posetalm.....za smeju sam odvio 2 kruga i prima dobro goriva i samo mi jos ostaje to za zrak....na koliko ste vi krugova nastelali jer mi nikako nece da uspije i jel ima koja caka za to??
taj saraf zraka ti je u funkciji samo na 1/4 gasa,on ne ovisi kad ti stisnes gas,tebi je potrebna veca dizna

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #24 : 08 Veljača, 2008, 14:55:48 »
evo danas sam isao mjeriti brzinu s autom dok je zx i dizna serijska 52  bila na njemu isao je 77 realne,a nakon sto sam stavio gljivu i diznu 74 postelavo i jebavo se karbom 3 dana brzina max sada iznosi 60km/h sto je jos jednom potvrdilo da netreba stavljat gljivu na karburator 12-icu,nego tek sa 17,5 jer se ovako nista nemoze dobit osim zvuka koji je jos jednom ponavljam prejeben i svi se okrecu za vama kad idete gradom,ali danas vracam airbox nazad i staru diznu 52

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #25 : 08 Veljača, 2008, 14:56:51 »
Evo digao sam onu izolirku oko trake da sredim to gusenje i nikako da ga jebes.....zavio sam saraf na kar. skroz prema desno i vec sam ga odvidio 2,3 kruga i jos ga gusi i to sad ga guse na 20 na sat...a neznam koliko je krugova bilo prije tako da mi sada nema druge nego da to posetalm.....za smeju sam odvio 2 kruga i prima dobro goriva i samo mi jos ostaje to za zrak....na koliko ste vi krugova nastelali jer mi nikako nece da uspije i jel ima koja caka za to??
taj saraf zraka ti je u funkciji samo na 1/4 gasa,on ne ovisi kad ti stisnes gas,tebi je potrebna veca dizna

točno  tako je i meni bilo  :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #26 : 08 Veljača, 2008, 15:22:21 »
Ne bih baš reko da treba dizna 74 (ako je 12 karb u pitanju i gljiva e5) treba ić puno veća
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #27 : 08 Veljača, 2008, 15:38:59 »
a sta sam vam ja reko, NEJDE GLJIVA NA SERIJALU!!!

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #28 : 08 Veljača, 2008, 17:11:39 »
Evo vrati osam izolirku na gljivu i malo sam joj ostavio slobodnoga zraka samo neznam jel dovoljno a valjde je....i onaj araf sam zavrnuo skroz u desno i odvio dva i pol kruga i sve je ok samo sto m ise cini da je malo slabije ubrzanje i kranja je malo sporija a ipak sad je vjetar puhao pa moze biti do toga......ali eto ovako cu ga voziti dok ne kupim diznu 90

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #29 : 08 Veljača, 2008, 18:02:04 »
e a ja sam danas kupio gljivu e5 pa ću videti dal ću je uspeti uštelovati, karb 17.5 spuh i veća dizna naravno...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #30 : 08 Veljača, 2008, 18:02:45 »
e danas sam se jos malo pozabavio s gljivom i otisao kupit diznu 82 kako je Crazy Kuree savjetovao da mi treba veća dizna
sad skut ide duplo bolje,bolje ubrzanje neg sa airboxom,sutra cu ic krajnju mjeriti ponovo jer neam satova na skutu pa fektam bratica da ide s autom sto je i tocnije :toothy9:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #31 : 08 Veljača, 2008, 18:05:28 »
e danas sam se jos malo pozabavio s gljivom i otisao kupit diznu 82 kako je Crazy Kuree savjetovao da mi treba veća dizna
sad skut ide duplo bolje,bolje ubrzanje neg sa airboxom,sutra cu ic krajnju mjeriti ponovo jer neam satova na skutu pa fektam bratica da ide s autom sto je i tocnije :toothy9:

eto, znači da ipak ima nade za gljivu na serijali... :toothy12: :toothy12: :toothy12:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #32 : 08 Veljača, 2008, 18:07:14 »
e danas sam se jos malo pozabavio s gljivom i otisao kupit diznu 82 kako je Crazy Kuree savjetovao da mi treba veća dizna
sad skut ide duplo bolje,bolje ubrzanje neg sa airboxom,sutra cu ic krajnju mjeriti ponovo jer neam satova na skutu pa fektam bratica da ide s autom sto je i tocnije :toothy9:

eto, znači da ipak ima nade za gljivu na serijali... :toothy12: :toothy12: :toothy12:

normalno da ima sam treba imat volje i zivaca za to sve nastimat kak treba a ne odma odustati :icon_thumright:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #33 : 08 Veljača, 2008, 18:12:44 »
koliko će mi sad trosit s diznom 82 ??

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #34 : 08 Veljača, 2008, 18:42:19 »
s gljivom dolazi veca dizna odmah do 15 brojeva najmanje,ne utjece na to vijak zraka nista

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #35 : 08 Veljača, 2008, 18:45:50 »
odo i ja sutra kupit gljivu, ajmo svi sutra pokupovat gljive, tko vec ima nek kupi jos jednu  :drunken_smilie:

 :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #36 : 08 Veljača, 2008, 18:53:45 »
moze meni jedna mallosijeba e5,nek se nadje kad ova odapne ;D

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #37 : 08 Veljača, 2008, 18:53:59 »
odo i ja sutra kupit gljivu, ajmo svi sutra pokupovat gljive, tko vec ima nek kupi jos jednu  :drunken_smilie:

 :icon_thumright:

he,he,he,he :laughing7: :laughing7:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #38 : 08 Veljača, 2008, 19:19:02 »
nisam mogo izdrzat da nemjerim brzinu krajnja je ostala ista 60 jel bi to sada moglo biti do variomata ili do cdi-a  oni vjerojatno blokirani,vario je serijski,skuter ima snage, ko lud povlaci do 60 i onda tu stane,bleji čuje se da ima snage al neide vise od 60(mjereno autom)da ga jebes,na njemu je trenutno zx,žuti federi kvacila sto sam dobio uz spuh,3,5g rolice,gljiva,dizna 82,karb je nastelan kak treba ne trokira ni nista......

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Spuh i gljiva
« Odgovori #39 : 08 Veljača, 2008, 19:19:35 »
evo danas sam isao mjeriti brzinu s autom dok je zx i dizna serijska 52  bila na njemu isao je 77 ,a nakon sto sam stavio gljivu i diznu 74 postelavo i jebavo se karbom 3 dana brzina max sada iznosi 60km/h sto je jos jednom potvrdilo da netreba stavljat gljivu na karburator 12-icu,nego tek sa 17,5 jer se ovako nista nemoze dobit osim zvuka koji je jos jednom ponavljam prejeben i svi se okrecu za vama kad idete gradom,ali danas vracam airbox nazad i staru diznu 52