Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zahtjevne velike promjene po forumu...  (Posjeta: 8361 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
zahtjevne velike promjene po forumu...
« : 01 Veljača, 2008, 11:42:37 »
1.nek se ne broje postovi u svaštari i kutku za nove clanove jer je stvarno smijesno,kako se nabijaju postovi i ljudi misle da time postaju pametniji.
2.reogranizacija pijace,novi moderatori (ovi ni sami neznaju pravila,al nisu tolko losi),odrediti ih tocnije i tako dalje.
     -max 3 bumpa,naslovi kako treba P,M,K...ostalo se locka ili briše
3.strožije u novoj...
4.malo banana za spam i tako dalje.
5.ima brdo tema koju su pod sticky a iste kao ostale,a samo su zaljepljene jer moderator tako zeli (da njegova temu bude wow)

neka se nitko ne uvrijedi,ali to je ono što zaista treba... :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 01 Veljača, 2008, 11:44:25 Tommek »

Offline cika_kure

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • ?im ?im brže, tim tim bolje... :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: 125VX
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #1 : 01 Veljača, 2008, 12:28:25 »
ne treba nista mijenjat i svaka cast moderatorima tu se ljudi dolaze opustiti, terat zajebanciju i pomoci drugima, a ne doci tu i pazit na svaku rijec koju napises jer ces dobit bananu...
ne kuzim cemu ovakve teme i cemu tolika nabrijanost na super organizaciju, da ne smije bit zajebancije, najbolje bi bilo da se zbog pravopisa dijele banane po vasem, tu ljudi dolaze malo se opustit, zajebavat, uz sve to saznat nesto novo i sklapat prijeteljstva, opustite se i uzivajte... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

jos jednom svaka cast moderatorima ....  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
.....................................::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::......................................

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #2 : 01 Veljača, 2008, 12:31:03 »
Nije ovo SS. Koliko znam na forumu se ne triba samo pričati o skuterima, ljudi se moraju i upoznati... A to malo spamma ništa neće smetati...

Moderatori ovi koji RADE, rade odličan posao...

Ne triba više ništa reći....
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #3 : 01 Veljača, 2008, 14:00:23 »
Nije ovo SS. Koliko znam na forumu se ne triba samo pričati o skuterima, ljudi se moraju i upoznati... A to malo spamma ništa neće smetati...

Moderatori ovi koji RADE, rade odličan posao...

Ne triba više ništa reći....
upravo to neka Eladio i ekipa rade ka i dosad,ako oces rigorozne pip imas SS uostalom mislin da se niko ne pravi pametan ko ima puno postova
...........1...........8...........7...........

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #4 : 01 Veljača, 2008, 18:04:45 »
cijenim ideje i postujem svaku inicijativu.. ..hvala na pokusaju da od ovog foruma napravimo jos bolji  :icon_thumright:

..sto se tice "brojanja" postova, to jos nekako i razumijem , i razmislit cu o tome  ( iako mi nije jasno zasto je nekima bitno da ima veci "broj"  :toothy11: )

..sto se tice banana , svaka ide preko "mene" , i malo ih je  :glasses9: ..zasto? ..jer ja vjerujem da se moze vise i na drugi nacin.. mnogi clanovi se samo trebaju razumjet i usmjerit da ih i drugi razumiju  :redface:

..to nikako ne znaci da granice jasne ne postoje, jer postoje ;) , ali zbog "slucajnog" ili "dobronamjernog" "krsenja" "pravila" ? to nikako , to nije razlog za ban ovdje  :frajer:

..sto se tice pravila? ona su tu da sluze nama, a ne da mi sluzimo njima ;) --toliko o pravilima , pametnom dovoljno  :icon_thumright:

jos jednom hvala  :icon_thumright: ,
i hvala svima na komentarima, jer treba reci , a ne sutiti, jer ako sutite ja onda u biti "nemam" sta mjenjat,
a sigurno moze biti bolje ( dizajn recimo  :redface: :toothy3:  :toothy11::toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #5 : 01 Veljača, 2008, 18:25:47 »
ja nisam isfrustrirani moderator, al smatram da treba biti reda, uostalom ima ga na svakom forumu..
trebate vidjet Mladena na SS-u(makar ga slabo ima)
ja kad sam na index forumu reko nekom nacionalistu koji se preziva Luburić da su njegovi preci bili ustaše, dobio sam bann na 15 dana..
dakle bannaju se postovi koji nekog vrijeđaju ili iznose netočne informacije, jer je ovo ipak "stručni" forum, a na ostale se odgovara na najlakši način i ključa a kasnije briše, zato je ti Eladio..

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #6 : 01 Veljača, 2008, 18:28:57 »
e a di je šugi? jel on zabravio na ovaj forum i na svoj status moda ''Zadnja Aktivnost:01 Rujan, 2007, 01:41:57''

 :icon_scratch:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #7 : 01 Veljača, 2008, 18:33:33 »
baš, nema ga..
valjda je odbrijao od skutera..
i ja da uzmem Hondu VTR 1000 isto bi bio neaktivan na skuter forumu, to je normalno..

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #8 : 01 Veljača, 2008, 18:36:36 »
baš, nema ga..
valjda je odbrijao od skutera..
i ja da uzmem Hondu VTR 1000 isto bi bio neaktivan na skuter forumu, to je normalno..
ma da imam novce za harley davidson ja bi ostao aktivni član ovog foruma!
jer ljudi koje sam ovdje upoznao nemogu biti bolji!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #9 : 01 Veljača, 2008, 18:39:06 »
nisam mislio nekativan, al ono..

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #10 : 01 Veljača, 2008, 19:29:27 »
nisam neki napuhani,al mi je steta da forum ode u qjurac zbog nabijanja postova i tako dalje...
steta,jer ima zaista dobre ekipe,samo da je malo manje spama...

za pijac vam zaista kazem,da bi trebali napisati neka pravila...
max 3 bump,podjela P,K,M i tako neke sitnice...
hvala i juris naprijed...

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #11 : 01 Veljača, 2008, 19:39:28 »
Ne treba izmišljat neka nova pravila, zapravo pravila nam ni ne trebaju, svatko zna što je lijepo ponašanje i to je dovoljno. Ima carstvo za offtopičare i baš je OK za druženje. Atmosfera je nenadmašna, baš hipijevska, nema svađa, svatko pokuša pomoći ako može i sve je super  :headbang:  :icon_thumright:  :notworthy:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #12 : 01 Veljača, 2008, 19:55:07 »
isfrustriran... jesam... 'ebiga, oženjen, stambeni kredit, životni standard, kako nebit isfrustriran... :dontknow:

moderator... jesam... iako ne posjećujem baš sve dijelove foruma, one koje gledam, kad nešto vidim, reagiram... :frajer:

sad, ako san zbog toga isfrustrirani moderator, a šta ćeš onda, 'ebiga, jesam... :zubo:

inače, potpis na sve šta je Eladio reka... pogotovo na ono o dizajnu... :laughing7:

 :toothy3:

P.S. oli ja nemogu nikoga bannirat...? :icon_scratch:

pa di je tu gušt...? ali nema veze, uvik mogu sam sebe bannirat... :toothy9:

:rofll:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #13 : 01 Veljača, 2008, 22:11:11 »
isfrustriran... jesam... 'ebiga, oženjen, stambeni kredit, životni standard, kako nebit isfrustriran... :dontknow:

moderator... jesam... iako ne posjećujem baš sve dijelove foruma, one koje gledam, kad nešto vidim, reagiram... :frajer:

sad, ako san zbog toga isfrustrirani moderator, a šta ćeš onda, 'ebiga, jesam... :zubo:

inače, potpis na sve šta je Eladio reka... pogotovo na ono o dizajnu... :laughing7:

 :toothy3:

P.S. oli ja nemogu nikoga bannirat...? :icon_scratch:

pa di je tu gušt...? ali nema veze, uvik mogu sam sebe bannirat... :toothy9:

:rofll:


Hehe Ajmo sada svi MODOVI neka dobiju ban misec dana zbog "Tomekove" izjave.... hehehehe
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #14 : 01 Veljača, 2008, 23:14:38 »
loool kad bi svi isli dijelit pravdu i svoja pravila bacat u fergazer di bi dosli...

ovaj forum je dobar kakav je

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #15 : 01 Veljača, 2008, 23:49:21 »
loool kad bi svi isli dijelit pravdu i svoja pravila bacat u fergazer di bi dosli...

ovaj forum je dobar kakav je

izvini ali to znaci da se nisi koristio drugim forumima ili si osoba koju boli k za sve...
sve moze biti bolje,a ovo je steta da ne bude...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #16 : 01 Veljača, 2008, 23:56:25 »
evo ti primjer ,ja dam oglas na forumu a neki otamo iz gudura traži nešto i da to traži pristojno lijepo bi mu napisao ali ono nemreš prožvajkat a da ne reagiraš.
i ja tako njemu odgovorim a gospoda da ih nazovem forumski polijajci samo čekaju to i odmah ti ili brišu post,ili ga zaključaju ili te banaju a ako u tom postu hočeš da ti netko nešto objesni odmah gumica i bok.
j****ti takav forum sami polijajci na njemu.
a opet idem na njega kad ima dost pametnih stvari.


e a da još spomenem pravila,ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee prvo pročitaš jedno,pa za par dana dopuna pa ispravak, pa dopuna ispravka, bogtemazo ko da se sabor spustio na taj forum i preuzeo dirigovanje.
pozdrav svima NIŠ NE MJENJAJ ovako svi smo kulllllllll.
bok
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #17 : 02 Veljača, 2008, 00:36:46 »
pa nismo glupi da se nemozemo dogovoriti za 3 pravila bokte koda si pao iz svemira.
kake dopune,ako se sve dogovori?
to ko da kazes necu se prat,moracu opet sutra LOL,normalno da se treba forum nadopunjavati i upgrejdati:toothy12:

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #18 : 02 Veljača, 2008, 01:45:32 »
za sada je sve u redu i nema potrebe za nekim uređivanjem foruma sa nekim novim pravilima :icon_thumright:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: zahtjevne velike promjene po forumu...
« Odgovori #19 : 02 Veljača, 2008, 10:43:24 »
pa nismo glupi da se nemozemo dogovoriti za 3 pravila bokte koda si pao iz svemira.
kake dopune,ako se sve dogovori?
to ko da kazes necu se prat,moracu opet sutra LOL,normalno da se treba forum nadopunjavati i upgrejdati:toothy12:


vezano za odvojene podforume na trznici.. kad se sjetim PCE, muka mi sto moram 6 puta klikat da obletim sve oglase  :redface: :toothy11: ..pogotovo kad se sjetim da na kupujem i mjenjam podforumu ima jako malo novih oglasa  :toothy3: :toothy11:

kod nas opcenito ima manje oglasa , i svi su pregledni dovoljno u jednom podforumu..

oznake P K M A su obavezne  :redface:

ako poraste broj oglasa, tako da u jednom danu vrtis po tri cetiri stranice, onda cemo ih definitivno dodatno "podjelit" radi preglednosti..

do tad mislim da je ovako preglednije, kuzis  :icon_thumright:

sve se svodi na broj klikova , da bude sto manji  :frajer:


 
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!