Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Jeste igrali FM2006?

da-fenomenalan
1 (50%)
ne-ne zanima me
1 (50%)
da-loše
0 (0%)
da-osrednje
0 (0%)
šta je to? (nešto za jest?)
0 (0%)

Ukupno Glasova: 2

Glasanje završeno: 21 Prosinac, 2006, 17:55:51

Autor Tema: FOOTBALL MANAGER 2007  (Posjeta: 3620 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
FOOTBALL MANAGER 2007
« : 22 Rujan, 2006, 18:55:51 »
Najavljen je ima već dosta vremena dakako, al izgleda da će izaći oko Božića najnoviji FM. najbolji do sada...

igrao sam gotovo sve i 2006 me oduševila...zaista je totalno igrivo s puno statistike..ma ja sam oduševljen..

igrate li vi takve igrice (managerske, sportske)?

ako koga zanima nek zaviri malo na http://www.sigames.com/

 :glasses9:

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #1 : 30 Siječanj, 2007, 11:49:22 »
Najavljen je ima već dosta vremena dakako, al izgleda da će izaći oko Božića najnoviji FM. najbolji do sada...

igrao sam gotovo sve i 2006 me oduševila...zaista je totalno igrivo s puno statistike..ma ja sam oduševljen..

igrate li vi takve igrice (managerske, sportske)?

ako koga zanima nek zaviri malo na http://www.sigames.com/

 :glasses9:


Igrao sam skoro sve managere do sada, novi FM 2007 je odličan i zarazan :computer: :love9: ... morao sam ga pobrisati sa kompa da mogu nastaviti normalan život....:dobro_je:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #2 : 30 Siječanj, 2007, 13:52:09 »
jeste, da, ja ga igram svaki dan barem sat vremena...zaista je potpuno realističan, dosta težak za neiskusne.

s obzirom da sam igrao sve od prvog, za mene nije bilo problema...samo je problem malo što odigraš sezonu-dvije pa ti dosadi određena liga pa prelaziš u novu itd...tu se gubi draž..

moram konstatirati da je to definitivno najjača igra takve vrste ikada....i to je btw jedina igra koju igram na kompu...

 :glasses9:

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #3 : 30 Siječanj, 2007, 15:23:15 »
jeste, da, ja ga igram svaki dan barem sat vremena...zaista je potpuno realističan, dosta težak za neiskusne.

s obzirom da sam igrao sve od prvog, za mene nije bilo problema...samo je problem malo što odigraš sezonu-dvije pa ti dosadi određena liga pa prelaziš u novu itd...tu se gubi draž..

moram konstatirati da je to definitivno najjača igra takve vrste ikada....i to je btw jedina igra koju igram na kompu...

 :glasses9:

sa rijekom 5 sezona, sa bayernom 6 sezona i sa barcom 4 sezone... igrao sam cca 8 sati na dan... nakon toga pobrisao sve sa kompa... :laughing7: baza podataka je ogromna, možeš je igrat godinama, dok prođeš sve klubove koji te zanimaju... :uff:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #4 : 30 Siječanj, 2007, 15:42:14 »
da, bez obzira i ako staviš malu bazu podataka stalno se pojavljuju novi i mladi, perspektivni igrači..


, ja obično pokrentem 4 lige 5-ice i hr...započnem karijeru u osrednjem klubu pa steknem reputaciju tražen na sve strane...čak sam vodio i češku...(ne treba govoriti da sam osvojio sp i ep.

samo, nakon što odigraš više od 7-8 sezona...više niti jednog igrača iz pravog nogometa  neznaš...onda dosadi pa sve ispočetka...barem meni...

inače ja sam igrao s hajdukom,bayernom,arsenalom,totenhamom (najviše 5-sezona), interom, sevillom, lyonom...
ma skoro sam sve glavne lige probao...kad mi dosadi ode u arg ili bra...ha ha :toothy9:

samo ne valja pretjerivat...2 sata dnevno je sasvim dovoljno...pozz :toothy10:

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #5 : 02 Veljača, 2007, 16:43:16 »
Ja sam s Interom iz Zaprešića odigro 6 sezona i osvojio sam sva prvenstva i kupove. Sad sam osvojio kup uefa, i europski super kup. Pobjedio sam Inter 2-0. Najjači sastav mi je:  Pletikosa - Joksimović, R. Kovač, Biševac - Srna, Ćirić, Bušić, Jertec, Pienaar - Dabo (33 gola u sezoni), Nikolić (38 golova u sezoni).
Sad igram 7. sezonu i prvi sam s 15 pobjeda u 15 nastupa i bježim hajduku 14 bodova. Imam +53 gola iz 15 utakmica.
By the way igram 2006 FM. Imam i novi, al mi se više neda igrat od početka

Molim mišljenje.....
Ventura Motorsport

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #6 : 03 Veljača, 2007, 16:47:57 »
Ja sam s Interom iz Zaprešića odigro 6 sezona i osvojio sam sva prvenstva i kupove. Sad sam osvojio kup uefa, i europski super kup. Pobjedio sam Inter 2-0. Najjači sastav mi je:  Pletikosa - Joksimović, R. Kovač, Biševac - Srna, Ćirić, Bušić, Jertec, Pienaar - Dabo (33 gola u sezoni), Nikolić (38 golova u sezoni).
Sad igram 7. sezonu i prvi sam s 15 pobjeda u 15 nastupa i bježim hajduku 14 bodova. Imam +53 gola iz 15 utakmica.
By the way igram 2006 FM. Imam i novi, al mi se više neda igrat od početka

Molim mišljenje.....

u FM07 je ful teško dopeljat igrače tipa srna pletikosa... jednostavno ti ne žele doći u klub. možeš imat para ko blata, ali ako ti klub ima slab rejting, ništa od toga....

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #7 : 03 Veljača, 2007, 21:01:13 »
Kad sam kreno igrat fm2006, Inter je bio negdje 250 na rejting listi. Sad sam nakon 6 sezona, 29 NA REJTINGU!!!!!!!!!!
Jedno vrijeme sam imo budžet od nekih 90 milijuna kuna. Tad sam bio jednog kolumbijca (Walter Restrepo) prodo za 20 milja kuna i još jednog argentinca (Oscar Trejo) prodo za 25 milja. I onda sam kupio Pletikosu i Srnu iz Šahtara. Svakog sam platio po 55 milja kuna. To sam ja nazvo dobrim biznisom. Srna mi je gotovo svaku utakmicu imo ocjenu 9.
A u ovom novom menadžeru je stvarno teško nekog dovest, bio sam ga probo igrat, pa sam se vratio na 2006
Ventura Motorsport

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #8 : 05 Veljača, 2007, 12:50:04 »
novi je potpuno realan...jako je teško dovesti velika imena u male klubove...

ali ima zaista jako puno mladih i jeftinih igrača koji će doć u bilo koji klub a izvrsni su...

evo nekih: freddy adu(AMLC), shermann cardenas(AMRC), eduardo ratinho (DR),marcelo (DWBL -19 god, flumiense, bra), oscar ustari (GK), billy jones (DRLC, MC), vitti (SC), obinna (SC), modric (AMRLC),

s ovim igračima nikad ne možete pogrješiti

s bilo kojim klubom da igram uvijek ih kupim  i ne potrošim više od 15 M  FUNTI a isplate se odmah prve sezone...

uživajte... :icon_thumright:

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #9 : 05 Veljača, 2007, 20:12:35 »
A jesi dobar, odakle mom interu 15 milja funti???
by the way, imam Oscara Ustaria. Trenutno je na posudbi u Santosu
Ja sad tražim sve mlade (do 21 godinu). I sad sam našo rumunja (Sorin Stoica). ima 21 godinu i sve su mu ocjene između 17 i 20. igra lijevog beka. kad sam ga doveo, Sevilla, Zaragoza, Atletico M., Bayer,HSV,Ajax i PSV su ga tražili na posudbu. Otišo je u Bayer. I kad se vrati, onda će mi igrat umjesto Joksimovića koji će onda imat 31 god.
Ventura Motorsport

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #10 : 06 Veljača, 2007, 08:05:51 »
A jesi dobar, odakle mom interu 15 milja funti???
by the way, imam Oscara Ustaria. Trenutno je na posudbi u Santosu
Ja sad tražim sve mlade (do 21 godinu). I sad sam našo rumunja (Sorin Stoica). ima 21 godinu i sve su mu ocjene između 17 i 20. igra lijevog beka. kad sam ga doveo, Sevilla, Zaragoza, Atletico M., Bayer,HSV,Ajax i PSV su ga tražili na posudbu. Otišo je u Bayer. I kad se vrati, onda će mi igrat umjesto Joksimovića koji će onda imat 31 god.


pa ako si sve osvojio valjda i imaš neku pinku... :laughing7:

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #11 : 09 Veljača, 2007, 18:42:11 »
Jebiga frende, kad puno para trošim na plaće. A i klub je u financijskim sranjima. Puno para ode na plaću pa mi nedaju nešt posebno za transfere. Dobijem oko 3 milje eura maksimum
Ventura Motorsport

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #12 : 12 Veljača, 2007, 10:54:53 »
odi u editor pa pogledaj potencijale jeftinih igrača...

btw. jeli itko koristio editor???

ja jesam nešto ali u igrici mi nije radio...kakva su vaša iskustva?

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #13 : 15 Veljača, 2007, 14:58:24 »
kad koristiš editor, onda moraš krenut igrat od početka. jer onda igraš s promijenjenom bazom podataka. ja sam skinuo trainer za fm2007. dobijem milijardu funti. e ali nemam ti pojma kak se taj trainer koristi. jel ima ko kakav trainer za 2006 fm??
Ventura Motorsport

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #14 : 19 Veljača, 2007, 10:32:24 »
ma znam da treba ispočetka, al kad označim bazu koju sam krerao on je ne povuče nego je nekako odznači...i nastavi pravit igru po default bazi...poznato?!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #15 : 14 Ožujak, 2007, 13:53:49 »
zar nitko ne igra ovu igru pa da zna odgovor? :dontknow:

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: FOOTBALL MANAGER 2007
« Odgovori #16 : 17 Ožujak, 2007, 11:33:29 »
ma znam da treba ispočetka, al kad označim bazu koju sam krerao on je ne povuče nego je nekako odznači...i nastavi pravit igru po default bazi...poznato?!

nikada nisam koristio editor.... :dontknow: