Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?  (Posjeta: 9136 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #80 : 10 Lipanj, 2011, 20:50:33 »
Potpisujem te i dodajem "u pi*+u materinu".
 ::)

Potpisujem 2 i dodajem "krvavu"  :toothy12:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #81 : 10 Lipanj, 2011, 20:51:59 »
Sto se mene tice mogu ganjat koliko oce uvik cu stat, jedino nebi stao kad bi vodio nekog u bolnicu, a to sto su propucali nekog cigana, de lol, ciganima ionako nije mjesto među ljudima

Mislim da je neki dan bio clanak o Osijeckim vozilima hitne pomoci koje policija zaustavlja ako prodju na crveno ili brzo voze iako su pod rotirkama i voze unesrecenog u bolnicu.
Neko inacenje sefa policije prema vozacima hitne (tako barem vozaci tvrde)

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #82 : 10 Lipanj, 2011, 20:55:58 »
Mislim da je neki dan bio clanak o Osijeckim vozilima hitne pomoci koje policija zaustavlja ako prodju na crveno ili brzo voze iako su pod rotirkama i voze unesrecenog u bolnicu.
Neko inacenje sefa policije prema vozacima hitne (tako barem vozaci tvrde)

Isto su nam i u autoskoli tvrdili, al to je stvar osobe dali si covjek i hoces li dat vozilu hitne pomoci prednost... Stvar sefa policije u onom, kako se kodnas kaze, 'sindrom malog pimpeka', moze on imat karu ko pusku, al cemu dokazivanje ja sam jaci, veca sam faca, nemos mi nista i sl...

Offline vida

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: stalker ac
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: Dr.Evo jos malo
  • MojSpuh: Malossi repljika
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #83 : 10 Lipanj, 2011, 21:47:23 »
Imam ispred sebe "PRAVILNIK O NAČINU POSTUPANJA POLICIJSKIH SLUŽBENIKA" ovo sto si ti reko ja nikad nisam cuo niti je netko to spomenuo ja znam da jedini zakonski nacin "busenja guma" moguc uporabom ježa(ili bodljikave zice kako god ocete) a ja cu sad jos jednom pravilnik procitat da zakljucimo ovu rasprvu jesu smjeli ili nisu.
Evo mene opet nakon pažljivo proučenog pravilnika dosao sam do zaključka, da niti jedna tvrdnja koju si rekao nije tocna(jedino ako te ja nisam pre doslovno shvatio)
 1.
Uporaba sredstava prisile
Članak 127.

Policijski službenik će uporabiti ono sredstvo prisile kojim se s najblažim posljedicama
postiže cilj, te će prestati s uporabom čim prestane razlog za uporabu.

2.
Uporaba uređaja za prisilno zaustavljanje motornog vozila
Članak 134.
Uređaj za prisilno zaustavljanje motornog vozila je sredstvo koje se sastoji od podloge u koju
su usađeni šiljci koji se prolaskom vozila zabadaju u pneumatike i tako otežavaju daljnje
kretanje vozila.
Članak 135.
Uporabu uređaja za prisilno zaustavljanje motornog vozila kod zasjede i potjere nalaže
nadležni rukovoditelj.
Kada se uređaj za prisilno zaustavljanje motornog vozila koristi prilikom blokade kojom se
privremeno nadzire izlazak ili ulazak vozila sa cijelog ili dijela područja policijske uprave
mjesto postavljanja uređaja određuje se planom blokade.
Mjeru iz stavka 1. ovog članka može naložiti i rukovoditelj ustrojstvene jedinice koja provodi
mjere osiguranja i zaštite štićenih osoba, objekata i prostora radi sprječavanja nasilnog ulaska
ili napada na štićeni objekt ili prostor.
Članak 136.
Prije postavljanja uređaja za prisilno zaustavljanje motornog vozila na udaljenosti od
najmanje 100 m, na smjeru pretpostavljenog nailaska vozila postavljaju se prometni znakovi
na pregledna i vidljiva mjesta u približno jednakim razmacima, sljedećim redoslijedom:
– »Opasnost na cesti!«,
– »Zabrana pretjecanja!«,
– »Ograničenje brzine 40 km/h!«,
– »Zabrana prolaska bez zaustavljanja – Stop, policija!«.

nalijetavanje svojim vozilom na drugo i namjerno pokušavanje izgurivanja sa ceste podrazumijeva se kao upotreba vatrenog oružjaNETOČNO -ovo je uporaba vatrenog oružija

Članak 143.
Ako policijski službenik prosudi postojanje okolnosti koje upućuju na postojanje zakonskih
uvjeta za uporabu vatrenog oružja, pripremit će vatreno oružje za uporabu umetanjem streljiva
u cijev.
Policijski službenik u okolnostima iz stavka 1. ovog članka postavit će se u položaj koji mu
pruža optimalnu sigurnost i uporabu vatrenog oružja te će vatreno oružje usmjeriti prema
osobi prema kojoj ga namjerava uporabiti.


pozdrav
Jos malo i seriala killer

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #84 : 10 Lipanj, 2011, 23:05:30 »
De čitajte,policajci su dali izjavu da je ih htjeo izgurati što je vjerujem 100% izgovor,kako bi dečko izašao iz auta i dotrčao do kuče. Ovo što mu je sestra rekla bar ima neku logiku.
Šta bi vi da nemate vozačku bježali od policije ili išli još na nju da je izgurate,de malo razmislite i nema ove treče opcije trebao je stat,izaberite između ove dvije.

Offline huskybucka

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 174
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Žnj
  • MojSpuh: LeoVince
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #85 : 11 Lipanj, 2011, 08:45:32 »
Tako mu i treba.
Propalica tek je iziso iz zatvora i radi sranja.
Ja sam imao posla s ciganima i nikad nista.
Prije jedno 4g, sam prodao ciganu Golfa 1, doslo njih 4..
Simpaticni neki cigani, zajebavaju se, popili sok(ja platio ::)), rekoh sam sebi, j#bote pa nisu svi cigani isti, ovi su decki bas super.
Nakon godinu, godinu i pol, vec sam zaboravio taj auto, eto sudskog poziva, moram doci u Karlovac na sud(ja iz Zagorja), otisao tamo, kad ono, dal ste vi imali Golf 1 ::).....
dal ste prodali tom i tom, velim ja sam ga prodo al ne znam kako se zvao kome sam ga prodao, kaze decko je vozio maloljetan, bez vozacke i s neregistriranim vozilom :angry7:
Srecom, posljedice su bile da su ga zaustavili...sta je bilo dalje s njim ne znam, nadam se da su ga opametili :jerk:
Ja sam se srecom izvukao, po nekom starom zakonu....
Jos me na kraju sutkinja pita, dal trazim troskove dolaska(Zagorje-Karlovac), reko ma kakvi, odoh ja :hello:
Al jedino dobro je, kakvog sam im Golfa uvalio... :toothy12:
Cudo da je iso tako dugo :laughing9: