Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?  (Posjeta: 9133 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #40 : 09 Lipanj, 2011, 12:51:35 »
Nemam retrovizore,to vrijedi barem ranjavanja,nije li tako?
Cigan nema ni dokumente,nema veze,on je dobar.

ne,ne,ne ako te on krene zaustavljat radi toga i ti kreneš bježat, onda barem ranjavanje tako je.  :glasses9:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #41 : 09 Lipanj, 2011, 12:54:34 »
ne,ne,ne ako te on krene zaustavljat radi toga i ti kreneš bježat, onda barem ranjavanje tako je.  :glasses9:

hahhahahahahhahahahahahhahahahah.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #42 : 09 Lipanj, 2011, 13:10:55 »
Nemam retrovizore,to vrijedi barem ranjavanja,nije li tako?
Cigan nema ni dokumente,nema veze,on je dobar.

Ne razumijem. Zašto nemaš retorivizore? Jer si onda uber cool, jer ti scoot ide bar 40 km/h brže? Mašala! Normalo da će te zaustaviti jer nemaš tehnički ispravno vozilo. I što, bježat ćeš policiji? Krasno! I po čemu si onda bolji od tog roma???

Offline anton55

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sinj
  • Moj Skuter: luna vision2
  • Moja Kaciga: neka kineska
  • MojSetup: Dr EVO 70
  • MojSpuh: leo vince zx
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #43 : 09 Lipanj, 2011, 13:21:34 »
 
Ne razumijem. Zašto nemaš retorivizore? Jer si onda uber cool, jer ti scoot ide bar 40 km/h brže? Mašala! Normalo da će te zaustaviti jer nemaš tehnički ispravno vozilo. I što, bježat ćeš policiji? Krasno! I po čemu si onda bolji od tog roma???
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
hhhhhhhh

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #44 : 09 Lipanj, 2011, 13:29:27 »
Ne razumijem. Zašto nemaš retorivizore? Jer si onda uber cool, jer ti scoot ide bar 40 km/h brže? Mašala! Normalo da će te zaustaviti jer nemaš tehnički ispravno vozilo. I što, bježat ćeš policiji? Krasno! I po čemu si onda bolji od tog roma???

 :icon_thumright:
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #45 : 09 Lipanj, 2011, 13:29:40 »
Ne razumijem. Zašto nemaš retorivizore? Jer si onda uber cool, jer ti scoot ide bar 40 km/h brže? Mašala! Normalo da će te zaustaviti jer nemaš tehnički ispravno vozilo. I što, bježat ćeš policiji? Krasno! I po čemu si onda bolji od tog roma???

Nemam retrovizore jer mi smetaju kada prolazim kroz guzvu,a i iskreno,ruzni su mi,a i tako im ne vjerujem pa se svako malo okrecem. Nisam nadobudbi mulac i ne nabirem brzinu malosi naljepnicama. Imam dobar skuteric,samo eto nisam otvorio garazu,jer ne radim skuteric za druge nego za sebe,a vjerujem da je među jacima na forumu (to je također nebitno).

Od roma sam bolji zato sto ne visim po zatvorima,drzim se  u okvirima zakona kako bi cijelom drustvu bilo bolje,pristojan sam prema starijima,djevojkama otvaram vrata,pustam ljude preko pjesackih prijelaza,vrlo cesto rado ustupim red ljudima kojima se vise zuri da obave nesto. pristojan sam prema policajcima,ali ne i oni prema meni. I naravno da im ne bjezim i ne glupiram se,nego jednostavno ne volim njihovo bahato i nekulturno ponasanje,jer time ne zasluzuju moje postovanje. I volim sve sto vole mladi. Nisam glupi balavac koji se glupira gdje stigne da bi ispao frajer,nego jednostavno gledam drugu stranu medalje,i cinjenica je kako su si neki policajci uzeli previse maha i ponasaju se kao huligani,a ne kao oni koji bi nas građane trebali stititi. I isto tako,zamaraju se mojim retrovizorima,dok mnogim drugima nsta ne rade. (i hajde,priznajem da kupujem retrovizore,pa cu staviti samo lijevi,pa da ih to toliko ne bode u oci,jer mi se neda natezati s njima.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #46 : 09 Lipanj, 2011, 13:37:23 »
Nemam retrovizore jer mi smetaju kada prolazim kroz guzvu,a i iskreno,ruzni su mi,a i tako im ne vjerujem pa se svako malo okrecem. Nisam nadobudbi mulac i ne nabirem brzinu malosi naljepnicama. Imam dobar skuteric,samo eto nisam otvorio garazu,jer ne radim skuteric za druge nego za sebe,a vjerujem da je među jacima na forumu (to je također nebitno).

Od roma sam bolji zato sto ne visim po zatvorima,drzim se  u okvirima zakona kako bi cijelom drustvu bilo bolje,pristojan sam prema starijima,djevojkama otvaram vrata,pustam ljude preko pjesackih prijelaza,vrlo cesto rado ustupim red ljudima kojima se vise zuri da obave nesto. pristojan sam prema policajcima,ali ne i oni prema meni. I naravno da im ne bjezim i ne glupiram se,nego jednostavno ne volim njihovo bahato i nekulturno ponasanje,jer time ne zasluzuju moje postovanje. I volim sve sto vole mladi. Nisam glupi balavac koji se glupira gdje stigne da bi ispao frajer,nego jednostavno gledam drugu stranu medalje,i cinjenica je kako su si neki policajci uzeli previse maha i ponasaju se kao huligani,a ne kao oni koji bi nas građane trebali stititi. I isto tako,zamaraju se mojim retrovizorima,dok mnogim drugima nsta ne rade. (i hajde,priznajem da kupujem retrovizore,pa cu staviti samo lijevi,pa da ih to toliko ne bode u oci,jer mi se neda natezati s njima.

Pa dobro, zašto se onda osjećaš prozvanim?

Sam si sebe i svoje ne imanje retrovizora usporedio s ciganom koji je nasrnuo na muriju i bježao i pritom pokupio metak u nogu.

Ako te murjak zautavi, da li ćeš stati ili bježati? ako lijepo staneš, možda prođeš samo s upozorenjem... ali bježati muriji... mislim...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #47 : 09 Lipanj, 2011, 13:45:15 »
Imao je on svoja prava,ali isto tako i obavezu da stane.

Lik je bio kaznjavan, voza kola i bizi od murje nedugo nakon zatvora :dontknow: Ako si ima posla s ciganima, skuzio bi da su kod ovoga policajci pogrjesili sto ga nisu uglavu gađali, mogu mislit kad dodje u svoje jato cigana kako ce bit faca, ovaki nam kradu dekle, auspuhe, radie iz auta...

Sto se retrovizora tice, i moj je skuter tehnicki neispravan cim ide preko 50 i bruji ko avion :dontknow:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #48 : 09 Lipanj, 2011, 13:49:00 »
Kada me policija zaustavlja,onda stanem,ali kada pocnu cesce kipati o sitnicama poput retrovizora i ostalih stvari,onda se vise necu zaustavljati.
U ovoj se temi nisam osjetio prozvanim,nego su me smetali neki komentari koji su osnovani ni na cemu i koji su tu jednostavno da se iskazu stavovi koji su po meni netocni i koji nas ljudski rod ne mogu unaprijediti. Zbog toga sam se javio u ovoj temi i prokomentirao. Kao i u onoj temi prije u kojoj se isto tako spominju policajci i rusenje sa motora itd itd. Isto tako prijatelja je policajac autom izgurao s ceste,pa mu je svejedno pobjegao. I kada sam pricao sa jednom sluzbenom osobom koja ima podosta jak utjecaj i visoku funkciju u policiji,rekao mi je kako se skutere,mopede,motore itd ne smije loviti iz razloga ugrozavanja sigurnosti prometa. Isto tako provjerena je informacija kako se mopede vise ne smije stavljati na valjke,ali policija opet krsi zakon.
I ja mislim da nisam u prometu zbog toga da punim drzavni proracun dok ga drugi prazne.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #49 : 09 Lipanj, 2011, 13:53:28 »
Kada me policija zaustavlja,onda stanem,ali kada pocnu cesce kipati o sitnicama poput retrovizora i ostalih stvari,onda se vise necu zaustavljati.
U ovoj se temi nisam osjetio prozvanim,nego su me smetali neki komentari koji su osnovani ni na cemu i koji su tu jednostavno da se iskazu stavovi koji su po meni netocni i koji nas ljudski rod ne mogu unaprijediti. Zbog toga sam se javio u ovoj temi i prokomentirao. Kao i u onoj temi prije u kojoj se isto tako spominju policajci i rusenje sa motora itd itd. Isto tako prijatelja je policajac autom izgurao s ceste,pa mu je svejedno pobjegao. I kada sam pricao sa jednom sluzbenom osobom koja ima podosta jak utjecaj i visoku funkciju u policiji,rekao mi je kako se skutere,mopede,motore itd ne smije loviti iz razloga ugrozavanja sigurnosti prometa. Isto tako provjerena je informacija kako se mopede vise ne smije stavljati na valjke,ali policija opet krsi zakon.
I ja mislim da nisam u prometu zbog toga da punim drzavni proracun dok ga drugi prazne.

Gle, slažem se s tobom da nije sustav idealan, štoviše, daleko je on od toga. Ali,

To da su pucali u kretenčinu koja se nije htjela zaustaviti i još autom nasrnula na njih, pa to im priznam i podupirem, ma ja bi mu 5 metaka u glavu isprašio...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #50 : 09 Lipanj, 2011, 13:56:11 »
Gle, slažem se s tobom da nije sustav idealan, štoviše, daleko je on od toga. Ali,

To da su pucali u kretenčinu koja se nije htjela zaustaviti i još autom nasrnula na njih, pa to im priznam i podupirem, ma ja bi mu 5 metaka u glavu isprašio...

Dovoljan je jedan u čelo, neisplati se na cigana trosit municiju, metak 5kn pa ti gledaj :toothy12:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #51 : 09 Lipanj, 2011, 13:57:23 »
Gle, slažem se s tobom da nije sustav idealan, štoviše, daleko je on od toga. Ali,

To da su pucali u kretenčinu koja se nije htjela zaustaviti i još autom nasrnula na njih, pa to im priznam i podupirem, ma ja bi mu 5 metaka u glavu isprašio...

Ja bi ga priveo,izgladnjivao dva dana u celiji,i eventualno ga polomio,ali da za to zna i sam vrh policije pa da me podupiru kada to izađe u novinama. Razlog tome,bio bi taj sto tom kretenu zatvor nista ne znaci i sto je dosao u nasu zemlju a ne drzi se zakona kojih se vecina nas pridrzava i samim time je opasan. Jer da mi takav krelac ukrade nesto i ja ga sabijem,i posto je registriran kao nacionalna manjina,ja dobijem prijavu,mislim da bi dobio zivcani slom,tako da bi to prepustio ljudima koji to mogu srediti "u okvirima zakona". haha
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #52 : 09 Lipanj, 2011, 14:01:27 »
Ja bi ga priveo,izgladnjivao dva dana u celiji,i eventualno ga polomio,ali da za to zna i sam vrh policije pa da me podupiru kada to izađe u novinama. Razlog tome,bio bi taj sto tom kretenu zatvor nista ne znaci i sto je dosao u nasu zemlju a ne drzi se zakona kojih se vecina nas pridrzava i samim time je opasan. Jer da mi takav krelac ukrade nesto i ja ga sabijem,i posto je registriran kao nacionalna manjina,ja dobijem prijavu,mislim da bi dobio zivcani slom,tako da bi to prepustio ljudima koji to mogu srediti "u okvirima zakona". haha

Ma badava... Navikao je on na više od dva dana gladovanja, i na batinanje, i čak će bit na suhom u čeliji. I što, pustit ćeš ga, pa će opet zaigrat istom pjesmom. Koja korist od toga...

Ovako će dobit jednu "reumatsku" opomenu, u vidu ožiljka na nozi, a ako mu niti to nije dosta, idući put bu dobil puno gore...

Ma velim ja, Amerika je zakon po pitanju toga. Murija je korektna uslužna, potrude se, sve ti pomognu ako dođeš i tražiš pomoć. ali ako se najeriš na njih, gotov si...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #53 : 09 Lipanj, 2011, 14:08:26 »
Ma to je cigan, ubijes ga i ujamu snjim, nit rodovnice ni domovnice ni vozacke, nit ko zna da postiji nit da je postoja :happy3:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #54 : 09 Lipanj, 2011, 14:11:42 »
Ma badava... Navikao je on na više od dva dana gladovanja, i na batinanje, i čak će bit na suhom u čeliji. I što, pustit ćeš ga, pa će opet zaigrat istom pjesmom. Koja korist od toga...

Ovako će dobit jednu "reumatsku" opomenu, u vidu ožiljka na nozi, a ako mu niti to nije dosta, idući put bu dobil puno gore...

Ma velim ja, Amerika je zakon po pitanju toga. Murija je korektna uslužna, potrude se, sve ti pomognu ako dođeš i tražiš pomoć. ali ako se najeriš na njih, gotov si...

Ne znam kakvi su tamo policajci,ali znam da su mene mnogi iznervirali svojim bahacenjem.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #55 : 09 Lipanj, 2011, 14:21:36 »
Ne podrzavam bjezanje, ali ne podrzavam ni maltretiranja policajaca kada te zaustave na sredjenom reganom skuteru, motoru ili dobro sredjenom autu...jer si za njih mulac i sta ti ja znam...
a posto su oni osobe u odorama ne smijes im previse filozofirat nego moras sutit i bit sretan nakon predavanja da ne dobijes nekakvu kaznu...ali opet...rade i oni takav posao da imaju sa
svakakvim budalama posla...tako i da ako vide da si neki ok, mozda te pusti uz neko upozorenje i slicno...

tako da trudimo se svi da smo sto vise legalni sto se tice vozackih i reganih skutera/autiju, ne bjezat policiji, i ako nas zaustave da necemo proci s kaznom...  :toothy9:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #56 : 09 Lipanj, 2011, 14:43:11 »
...j#bo tvoju pamet ......

da profesor radi svoj posao.... a sta ti radis i kako se ti ponasas kad to pravdas.....

... profesori ne mogu raditi svoj posao je roditelji salju bitange bez imalo odgoja i kulture u skole,
brigu i odgoj prepustaju drugima, i onda kukaju kako su im djeca delikventi


ne seri previse ako ne znas pravu pricu......

.... ima dosta pozadine iza toga..... javi se u 24 sata sa svojim komentarima, tamo se to cijeni....

svaka čast  :icon_thumright:

j#boga stipe,onda nabaci neke fensi retrovizore..jer ovak te budu zaustavljali dok god te vide..a ak buš bježal zbog retrovizora i riskiral da razbiješ motor i nedaj bože sebe..jebiga
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #57 : 09 Lipanj, 2011, 15:08:59 »
na net.hr i na 24sata pise drugacije. Uglavnom svatko ima svoju pricu. Decko ce rec da ih nije izgurivo a oni ce branit svoju stranu.
Uglavnom zao mi je decka, pogotovo ako nije kriv. I stvarno ne znam sta vas toliko dira ako je cigan? dal je vama nesto napravio ili? a mozda sam i u krivu, mozda je normalno da vi imate stereotipe prema ciganima jer su drugaciji u vasoj sredini nego mojoj. Ali ja se ne sjecam da sam imao problema kao ni nitko od mojih prijatelja.
a za bjezanje nemogu rec nista, jer sam i sam to radio. Mozda cu si jednog dana govorit kako sam  bio glup i sve ali taj osjecaj necu nikad zaboravit(btw jucer je opet zamalo proradio)XD

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #58 : 09 Lipanj, 2011, 15:10:45 »
svaka čast  :icon_thumright:

j#boga stipe,onda nabaci neke fensi retrovizore..jer ovak te budu zaustavljali dok god te vide..a ak buš bježal zbog retrovizora i riskiral da razbiješ motor i nedaj bože sebe..jebiga

A znas kako runner izgleda bez retrovizora? hahahahhahahah,salim se.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline dino-vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VKCI
  • Moj Skuter: Yamaha xt660x
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: da 2
  • MojSpuh: Akrapovič
Odg: Hocete i dalje samo tako bjezat policiji kad vas zaustavlja?
« Odgovori #59 : 09 Lipanj, 2011, 15:40:48 »
za uopce pomislit bit policajac treba minimalno 4-ogodisnja skola sto na ovom forumu preko 70% nema zato nemoj omalovazavat nikog jel i sam najvjerojatnije imas trogodisnju skolu
Ivan je drot...drotovina!!! :icon_biggrin:
Mi trčimo za srećom,a nesreća za nama!!!