Općenito > Servisi

Koji Gilera servis u Istri?

(1/1)

dejvid:
Kao što pitanje kaže, pitam ekipu iz Istre u koji ovlašteni Piaggio/Vespa/Gilera servis idu. Kakvi su dojmovi, kakva je cijena i tako.

DvdAerox:

--- Citat: dejvid - 27 Siječanj, 2008, 21:47:54 ---Kao što pitanje kaže, pitam ekipu iz Istre u koji ovlašteni Piaggio/Vespa/Gilera servis idu. Kakvi su dojmovi, kakva je cijena i tako.


--- Kraj citata ---

ma pusti ovlastene servisere, ne kontaju cakur..

dejvid:
Dobro, ali su mi ipak potrebni zbog garancije. Nego jel znaš nekog tko se bavi tuningom i da baš zna svoj posao. Radi se o Runneru VX, dakle 4T motor.

DvdAerox:
a ko je sarmi sredio runnera u rovinju? pa imas ih u rovinju valjda.....znam po nekim uradcima....

ako ne imas u funtani kraj poreca jednog mahera...al on je stvarno majstor

vale_vxr:
ako ideš u tuning neće ti to u ovlaštenom vjerojatno htjet slagat, a i ako budu sumnjam da će ostat garancija...
ali frigaj to, odi kod nekog ko zna svoj posao i ko će ti složit kako spada, i nećeš imat problema sa skuterom
ja sam bio na jednom servisu u ovlaštenom, na 1000km i nikad više, sve sam doma radim, kad sam slago 200 mi je slago dečko u zg koji se kuži i sve 5 za sad, imam 12tkm, godinu i par mjeseci, isti skuter ko i tvoj

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju