Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Spuh za VX(R)  (Posjeta: 5948 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Spuh za VX(R)
« : 27 Siječanj, 2008, 21:22:50 »
Surfao sam i naletio na neki supuh za VX, VXR koji kaže da povećava snagu za 2 konja
https://www.pmtuning.co.uk/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=PT&Product_Code=01-PM61&Category_Code=002RUNNERVX
Nije nešto lijep, ali bitne su performanse,valjda se i čuje nekako, cijena 240 funti. Što kažete vrijedi to?  :dontknow:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #1 : 27 Siječanj, 2008, 21:31:03 »
to je jedini koji kao bi trebao dati nesto za razliku od drugih, kazu da je zvuk katastrofa, al eto i izgled je isto odvratan, ta uvrnuta grana fuj

sta ti imas na svom vx-u
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #2 : 27 Siječanj, 2008, 21:35:19 »
Zasada je sve potpuna serijala. Ali bit će nešto, mislim stavljati neke stvari tamo u 3. mjesecu.
Spuh je odvratan, ali po meni, performanse su bitne, može mu se svaviti još jedan sloj lima ili nečega oko njega da ga se malo uljepša, ali bi se onda previše grijao  :dontknow:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #3 : 27 Siječanj, 2008, 21:38:39 »
a da krenes prvo od multivara, klip cilindar od vxr-a, prijenos, torqu..ne treba ti auspuh, il daj 1000kn pa nabi kucelja, il daj 200eura pa nabi deaka

 :dontknow:

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #4 : 27 Siječanj, 2008, 21:43:21 »
Točno to i mislim staviti. Neću spuh staviti, bezveze platiti 1000+ kn, a još ti pogorša performanse, jedino je zvuk od serijskog preslab, ali šta se može

Offline Miki

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gileru runner
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #5 : 27 Siječanj, 2008, 23:18:06 »
To ti je pm tuning jedan od boljih spuha za runnera.....ima još jedan koji je definitivno najbolji je polini on ti dođe negde oko 340e....a ovi home made samo daju zvuk a gubi na perfomansama......a šta se tiče grane, grana na 4t skuteru je najbitnija....možeš ti stavit neznam koji auspuh ako nemaš dobru granu samo gubiš.... :icon_thumright:
Jesi za jednu partiju pokera?????

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #6 : 28 Siječanj, 2008, 10:23:53 »
To ti je pm tuning jedan od boljih spuha za runnera.....ima još jedan koji je definitivno najbolji je polini on ti dođe negde oko 340e....a ovi home made samo daju zvuk a gubi na perfomansama......a šta se tiče grane, grana na 4t skuteru je najbitnija....možeš ti stavit neznam koji auspuh ako nemaš dobru granu samo gubiš.... :icon_thumright:
a 4 road?
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Miki

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gileru runner
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #7 : 28 Siječanj, 2008, 13:05:56 »
To ti je pm tuning jedan od boljih spuha za runnera.....ima još jedan koji je definitivno najbolji je polini on ti dođe negde oko 340e....a ovi home made samo daju zvuk a gubi na perfomansama......a šta se tiče grane, grana na 4t skuteru je najbitnija....možeš ti stavit neznam koji auspuh ako nemaš dobru granu samo gubiš.... :icon_thumright:
a 4 road?
Da i 4road je isto dobar....ali kad mu pogledaš cijenu.....i ne sviđa mi se položaj :icon_thumright:
Jesi za jednu partiju pokera?????

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #8 : 28 Siječanj, 2008, 14:07:04 »
kucelj i deak cisto dovoljni!

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #9 : 28 Siječanj, 2008, 16:35:05 »
Sta mislite o ovome auspuhu,jeli generic ima minareli horizontal masinu.
I koliko je jedna funta u eurima

https://www.pmtuning.co.uk/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=PT&Product_Code=01-YA901&Category_Code=00206050HUSAR2003

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #10 : 28 Siječanj, 2008, 17:13:22 »
loool da je to barem tako jednostavno stavit spuh i dobit 2 ks  :laughing6: :laughing6:

samo ti mogu rec zaboravi to.. mislim mos ti njega stavit i to..al da ces 2 ks dobit LOL

izgubit ces frende.. to je vx i serijski jos.. ak oces da se cuje metni deaka + racunaj na gubitke ili krajnja ili start .. ja zadovoljan s deakom,sam kaj ja imam brdo dijelova na vxr 209 koji ima ohohoj snage ,a kad sma ga stavio na vxr s torque i multivarom ,doslo mi na pocetak,ko da nemam nis od prijenosa.. na tebi je izbor ..

btw taj spuh se cuje usrano ko šakal ...i taj pm tuning i polini za vx/vxr

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #11 : 28 Siječanj, 2008, 17:33:15 »
Znam i ja da se ne može samo nabit spuh i očekivati čuda, treba se pozabaviti onda i sa karbom, rolicama, oprugama kvačila. Nego koliko košta novi original spuh za VX i koliko izdrži?

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #12 : 28 Siječanj, 2008, 19:05:34 »
Deak jako dugo izdrzi  :icon_thumright:..ja ga 2 godinu imam i ko i prvi dan.. imo i kucelja al jako nezadovoljan bio em s  performansama em s kvalitetom izrade i zvukom.... 4road sranje totalno isto,jako se užari,i propali ..šakal da ne spominjem..

cijena deaka je 1700 kn mislim ..ili 1400  :icon_scratch: :icon_scratch:.. s granom,šelnama.. i svime ostalim potrebnim.. takoder isti spuhovi ti na vx i vxr idu.. uglavnom ak uzimas ,deak moja topla preporuka.. ak oces da grmi kak spada a ne prdi,uvijek mozes malo prosirit "tuljac" u njemu..   :icon_thumright:

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #13 : 28 Siječanj, 2008, 19:32:03 »
1850kn je deak kolko sam ja zadnje ćuo

ja imo xx-a koji je živo sranje i sad imam kucelja s kojim sam prezadovoljan, zvuk predobar i ćak sam malo dobio s njim, al dok sam stavio 200ccm, na 125ccm mi je bio ok, ko serijala, sam šta je na startu bolje cukno i krajnja je bila veća tak da mi je kucelj super i nemislim ga mijenjat, samo kad se kucelju daje radit auspuh treba znat šta hočeš, a ne sam reć treba mi auspuh za 125 skuter i onda u k**ra*, on zajebe

a o 4roadu isto od ljudi koji su ga imali nisam ćuo nikakva hvalisanja, tako da 0 bodova, ak ne zbog performansi, onda zbog zvuka i položaja, a sad kak ide motor s njim neznam jel nisam ga imao priliku probati
..::4T Powaa::..

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #14 : 28 Siječanj, 2008, 19:40:02 »
imo sam ga ja dobio an testiranje od frenda..nije tak los u performansama kolko je losa kvaliteta polozaj estetika i to.. sve u svemu nevalja taj 4road

Offline vale_vxr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RAB
  • Moj Skuter: runner vx200 i sp180
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #15 : 29 Siječanj, 2008, 21:54:06 »
imam deaka i prezadovoljan, zvuk predobar, izgleda ok, kvalitetan
šta se performansi tiče nisam izgubio apsolutno ništa, nego čak dobio dosta startnosti i međuubrzanja :headbang:
sp180 2t legend
vx200 4t future

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #16 : 30 Siječanj, 2008, 01:06:16 »
evo što je auspuh :icon_thumright:

vozi idiote vozi !!!!!

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #17 : 30 Siječanj, 2008, 08:25:25 »
Ovo se čuje kao RSV. Bilo bi iznenađenje kada čuješ zvuk i onda očekuješ neku motorčinu kad ono skut od 200 ccm.

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #18 : 30 Siječanj, 2008, 09:47:50 »
to gore ak je akrapović onda nek mi režu jaja

pa ste vi vidjeli akrapovića kako to izgleda??? savršenstvo, a ne ovo sranje okruglo koje izgleda kao da su se mala djeca igrala
teški problem naljepnicu napravit

a i ćini mi se da je zvuk montaža, nijedan vx-vxr kojem tak nabiješ gas na nogari ne stoji mirno nego se trese i ide unazad lagano, opće nevidim mašinu da se trese dok da gas i dok radi i kotač se ne vrti uopće, a i zvuk malo sumnjiv na djelovima
« Zadnja izmjena: 30 Siječanj, 2008, 09:50:45 Jandro »
..::4T Powaa::..

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Spuh za VX(R)
« Odgovori #19 : 30 Siječanj, 2008, 10:16:05 »
to gore ak je akrapović onda nek mi režu jaja

pa ste vi vidjeli akrapovića kako to izgleda??? savršenstvo, a ne ovo sranje okruglo koje izgleda kao da su se mala djeca igrala
teški problem naljepnicu napravit

a i ćini mi se da je zvuk montaža, nijedan vx-vxr kojem tak nabiješ gas na nogari ne stoji mirno nego se trese i ide unazad lagano, opće nevidim mašinu da se trese dok da gas i dok radi i kotač se ne vrti uopće, a i zvuk malo sumnjiv na djelovima
to neznam, al ima neki lik u puli na žutom vxr-u novog akrapoviča onog trapezoidnog sa karbonskim završetkom :headbang:
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon