Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 2. MJESTO NA EUROPSKOM PRVENSTVU U RUKOMETU  (Posjeta: 4322 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: 2. MJESTO NA EUROPSKOM PRVENSTVU U RUKOMETU
« Odgovori #20 : 28 Siječanj, 2008, 12:01:39 »
Bolje od 2. mjesta nismo mogli... Imamo 3 nedostatka :

1. lijevo krilo, pa 80% ljudi su desnjaci a mi nemamo kvalitetno lijevo krilo, pa to je strasno!!! Ako cemo iskreno i otvoreno, u bivsoj Jugi Kaleb bi bio negdje 20. lijevo krilo...

2. Golmani, odlaskom Sole smo dosta izgubili, danas ako su ova dvojica skupili 8 obrana... strasno... svaka cast Somicu za obranjena 2 sedmerca protiv Francuza, ali ako cemo gledati u globalu, golmani su nam slaba tocka...

3. Cervar, sada cete me svi popljuvati kada kazem da je Cervar egoist i nestabilan trener... Svaka njemu cast na ostvarenim rezultatima ali je lik imao srecu da je dobio repku u vrijeme kada svijetom haraju Ivano Balic, Petar Metlicic i ostali fenomenalni igraci...
Nasu reprezentaciju je oformio Irfan Smajlagic, covjek koji je bio najzasluzniji za dizanje hrvatskog rukometa na ovu razinu na kojoj je sada... onda su pocele razne politicke price i igrice te se pametan covjek povukao (Irfan), na nasoj klupi su ljudi koji su "podobni" a to nije u redu...
Kakav savjet moze dati onaj Slavko Goluza : Decki, idemo obraniti se, moramo se obraniti, ne smijemo primiti gol, idemo decki... bla bla...

pa konkretnije savjete daje Dominikovic (protiv francuza, zadnji napad) : Ici ce na Narcisa, pokusat ce stvoriti visak i ici na Narcisa, pustimo krila, idemo blokirati, zgusnuti se i nesmijemo dozvoliti sut...

PA TAKO JE I BILO!!!

Jos nerazumljivo postavljanje mladog Duvnjaka na mjesto izvodjaca sedmeraca, pa skoro smo vise sedmeraca fulali nego sto smo pogodili, dok Cupic nije dosao na izvodjenje... :)
Imao je Cervar dosta kikseva i jos u finalu se onako amaterski ponijeti, samo nam je nastetio, profesionalci se itekako dobro moraju znati kontrolirati...  :icon_thumright:

Ovaj rezultat je bolji od ocekivanog, trebaju neke promjene u nasoj repki kako bi ostali na visokom nivou...

Jos bih pohvalio ovog mladica Cupica sto igra na desnom krilu, decko ima ono sto krasi Ivana Balica, decko ima srce... 


P.S. Sada cete vidjeti kako ce Slavko Goluza naslijediti Cervara, kaos...

Cekam vase uvrede na moj racun...  :frajer:

E s ovim se nisam mogao složiti s trećom toćkom tvog viđenja utakmice
Lino je strašan talent za rukomet i strašan motivator tako da bez njega bi Hrvatska bila u velikoj rupi
šta se tiće rukometa. Njegovi uspjesi su veliki tako da tog ćovjega VI koji niste okusili Sport i poraze, pobjede , ubivanje na treninzima
ne možete ocjeniti. Svakome dođe kraj tako možda i Linu ćovjek se je zasitio svega toga. Umjesto da pohvalimo njegov prijašnji trud mi ga sad pljujemu svugdi
kao da je on kriv, ali malo trenera pokaže srce kao što Lino ima i da te takav ćovjek u sportu vodi bio bih mu veoma zahvalan.
To je sada sve od mene što se ovog tiće


P.S Trenira sam jedan dosta težak sport znam šta je odricanje i šta je izgubiti kad si se ubivao od treniga i onda te pokrade neki mali sudac
i zato sam napisao ovo .

Sada ako sam zaslužio bananu neka je i dobijem
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: 2. MJESTO NA EUROPSKOM PRVENSTVU U RUKOMETU
« Odgovori #21 : 28 Siječanj, 2008, 12:10:50 »
E s ovim se nisam mogao složiti s trećom toćkom tvog viđenja utakmice
Lino je strašan talent za rukomet i strašan motivator tako da bez njega bi Hrvatska bila u velikoj rupi
šta se tiće rukometa. Njegovi uspjesi su veliki tako da tog ćovjega VI koji niste okusili Sport i poraze, pobjede , ubivanje na treninzima
ne možete ocjeniti. Svakome dođe kraj tako možda i Linu ćovjek se je zasitio svega toga. Umjesto da pohvalimo njegov prijašnji trud mi ga sad pljujemu svugdi
kao da je on kriv, ali malo trenera pokaže srce kao što Lino ima i da te takav ćovjek u sportu vodi bio bih mu veoma zahvalan.
To je sada sve od mene što se ovog tiće


P.S Trenira sam jedan dosta težak sport znam šta je odricanje i šta je izgubiti kad si se ubivao od treniga i onda te pokrade neki mali sudac
i zato sam napisao ovo .

Sada ako sam zaslužio bananu neka je i dobijem

LOL! Nemas zasto popiti bananu... Kada bi se banane tako lako dijelile... hahaha... nismo na SS-u...

Uglavnom, svatko ima pravo na svoje misljenje, rekao sam svaka cast Cervaru na dosadasnjim rezultatima ali kazem da ima nekoliko nepromisljenih odluka i da se nemoze kontrolirati a takav je i nas mentalitet...
Lik svaki komentar dozivljava kao napad na sebe, nemoze primiti kritiku i egoist je... a Goluza je glup ko k...

Takodjer znam sto znaci odricanje i zrtva za uspjeh u sportu, ali ako si profic onda se i ponasaj tako...

Ako cemo iskreno, Danci su trenutno najjaci na svijetu i igraju brz i cvrst rukomet, fizicki su jednostavno prejaki...

P.S. Sogor igra rukomet sa veteranima (Goluza i ekipa) i onda zna sve price i zna sve te ljude, a preko njega sam ih i ja upoznao i onda znam i kako razmisljaju...

« Zadnja izmjena: 28 Siječanj, 2008, 12:12:52 Mr J »
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: 2. MJESTO NA EUROPSKOM PRVENSTVU U RUKOMETU
« Odgovori #22 : 28 Siječanj, 2008, 12:13:49 »
E s ovim se nisam mogao složiti s trećom toćkom tvog viđenja utakmice
Lino je strašan talent za rukomet i strašan motivator tako da bez njega bi Hrvatska bila u velikoj rupi
šta se tiće rukometa. Njegovi uspjesi su veliki tako da tog ćovjega VI koji niste okusili Sport i poraze, pobjede , ubivanje na treninzima
ne možete ocjeniti. Svakome dođe kraj tako možda i Linu ćovjek se je zasitio svega toga. Umjesto da pohvalimo njegov prijašnji trud mi ga sad pljujemu svugdi
kao da je on kriv, ali malo trenera pokaže srce kao što Lino ima i da te takav ćovjek u sportu vodi bio bih mu veoma zahvalan.
To je sada sve od mene što se ovog tiće


P.S Trenira sam jedan dosta težak sport znam šta je odricanje i šta je izgubiti kad si se ubivao od treniga i onda te pokrade neki mali sudac
i zato sam napisao ovo .

Sada ako sam zaslužio bananu neka je i dobijem


Uglavnom, svatko ima pravo na svoje misljenje, rekao sam svaka cast Cervaru na dosadasnjim rezultatima ali kazem da ima nekoliko nepromisljenih odluka i da se nemoze kontrolirati a takav je i nas mentalitet...
 

Danci su trenutno najjaci na svijetu i igraju brz i cvrst rukomet, fizicki su jednostavno prejaki...



To je istina kakvu ja vidim
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: 2. MJESTO NA EUROPSKOM PRVENSTVU U RUKOMETU
« Odgovori #23 : 28 Siječanj, 2008, 13:39:13 »
istina što vine kaže... Ja treniram vaterpolo i zamisli ovo cilo lito trenirati i ujutro i popodne. živim u zadru a još niti jednom nisam otiša na borik (camp) se okupati sa ekipom... Samo mi je vaterpolo u glavi. Ali opet vidili ste kako smo dobili francuze opet sa krađom sudaca, ali je červar dobro reka ajmo ih zajebat kako su oni nas prošli puta..

pa kada meni trener to kaže ja puknem od želje za igrom
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: 2. MJESTO NA EUROPSKOM PRVENSTVU U RUKOMETU
« Odgovori #24 : 28 Siječanj, 2008, 16:02:32 »
Evo tokom ovog prvenstva ja nisam čuo Červara da je dao neki dobar savjet igračima vezan za obranu ili napad!!!
Mislim da bi Goluža bio bolji jer je on još do nedavno igrao sa večinom tih igrača i znao bi složit taktiku i dat savjet.

I nemojte srat da Balić nije dobro igrao, pa j#bote čovjek nije opće trenirao 2 mjeseca i nije bilo ni planirano da će nastupiti, al eto ipak je nastupio. Istina da je često išao sam kroz obranu, al jebiga izgleda da nije imao s kim razigravat i širit igru. I on je dizao ovu reprezentaciju i kad su drugi vidjeli kako on igra i da igra sa srcem svi su se više unjeli u igru i više su se potrudili.
eto tolko od mene :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: 2. MJESTO NA EUROPSKOM PRVENSTVU U RUKOMETU
« Odgovori #25 : 28 Siječanj, 2008, 17:42:20 »
Svaka čast dečkima, ovo što su učinili, uzeli su srebro, a dosta ih je bilo ozlijeđenih i daleko od njihove top forme. Ne smije se govoriti da su izgubili u finalu, treba se reći da su osvojili srebro, svaka im čast, to je stvarno veliki uspjeh. Balić je ljudina fakat, 2 mjeseca ne trenira i onda uleti u igru i bolji je od 90 % igrača na prvenstvu. Bez njega hrvatska igra izgleda bezglavo i bez njega sigurno ne bismo dogurali do kuda jesmo. Jedino, meni oni izgledaju dosta razočarano, a ne bi trebali.  :notworthy:  :notworthy:  :icon_thumright:  IZNAD SVIH- HRVATSKA

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: 2. MJESTO NA EUROPSKOM PRVENSTVU U RUKOMETU
« Odgovori #26 : 28 Siječanj, 2008, 19:31:36 »
Evo tokom ovog prvenstva ja nisam čuo Červara da je dao neki dobar savjet igračima vezan za obranu ili napad!!!
Mislim da bi Goluža bio bolji jer je on još do nedavno igrao sa večinom tih igrača i znao bi složit taktiku i dat savjet.

I nemojte srat da Balić nije dobro igrao, pa j#bote čovjek nije opće trenirao 2 mjeseca i nije bilo ni planirano da će nastupiti, al eto ipak je nastupio. Istina da je često išao sam kroz obranu, al jebiga izgleda da nije imao s kim razigravat i širit igru. I on je dizao ovu reprezentaciju i kad su drugi vidjeli kako on igra i da igra sa srcem svi su se više unjeli u igru i više su se potrudili.
eto tolko od mene :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

nisi ni trebao cuti,to je kao da ti trebas znati što meni moj trener kaze :help:,vjeruj mi naslusali su se vise nego ti zamisljas...
nemoj misliti da ti decki istrce na teren bez treninga i tako dalje...

tko kaze da nije dobro igrao???
svi kazu da je igrao losije od onoga kako zna(posljedica ne treniranja),a to je sigurno...
nemoj se naljutiti,ali ti kazem kako je  :icon_thumright: