Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: COD2 : scooter tunners clan  (Posjeta: 32268 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #20 : 26 Siječanj, 2008, 22:13:08 »
a koj tip igre najcesce igrate???i koje mape...

ja kad sam igra sam po cile dane (DOSLOVNO) bia na jednom serveru di imas helt, mozes postavljati mine...i ima super stvari...neznam...evo potaknuli ste me da ponovo pocnem igrati...pa cemo viditi...ako mi se svidi doci cu ;)
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #21 : 26 Siječanj, 2008, 22:23:37 »
a koj tip igre najcesce igrate???i koje mape...

ja kad sam igra sam po cile dane (DOSLOVNO) bia na jednom serveru di imas helt, mozes postavljati mine...i ima super stvari...neznam...evo potaknuli ste me da ponovo pocnem igrati...pa cemo viditi...ako mi se svidi doci cu ;)

isto to..

iako ja jos ne kuzim kako se stavljaju mine ili koristi helt  :toothy9:

ali borim se i bez toga  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #22 : 26 Siječanj, 2008, 22:32:21 »
ne kuzis kako se koristi helt????HALO...to je ona zelena crta doli koja se smanjuje ako te pogode...pogodak ili dva i mrtav si...i ako te pogode skupljas okolo "prvu pomoc" :icon_biggrin: :toothy3: :toothy10:

uglavnom...doslo je do komplikacija u "nabavljanju" cod2 al cu se potruditi sto prije nabavati... :laughing7:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #23 : 26 Siječanj, 2008, 22:35:10 »
ne kuzis kako se koristi helt????HALO...to je ona zelena crta doli koja se smanjuje ako te pogode...pogodak ili dva i mrtav si...i ako te pogode skupljas okolo "prvu pomoc" :icon_biggrin: :toothy3: :toothy10:

uglavnom...doslo je do komplikacija u "nabavljanju" cod2 al cu se potruditi sto prije nabavati... :laughing7:

a gle, kako postaviti trapulu? mora biti neki "gumb" ?

isto i za heltove koje dobijes ? ovdje heltovi nisu na podu, vec ih imas i po potrebi koristis , valjda neki gumb isto ili nesto, ali eto , ja imam ovaj defoltni helt i meni je dosta  :dontknow:  :redface: :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #24 : 26 Siječanj, 2008, 22:39:43 »
minu postavis tako da izmedu nekog prolaza tj na vratima kad si se spustis na zemlju, legnes...i onda se mices dok se ne pojavi neko slovo (F) i onda ga drzis dok se ne postavi...tako je bar tamo bilo...al neznam kako je kod vas...

samo mislim da ce biti problema sta imam vistu...pa neznam oce htjeti...ako nebude onda sry...igrat bum cod4

RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #25 : 27 Siječanj, 2008, 12:43:46 »
ne kuzis kako se koristi helt????HALO...to je ona zelena crta doli koja se smanjuje ako te pogode...pogodak ili dva i mrtav si...i ako te pogode skupljas okolo "prvu pomoc" :icon_biggrin: :toothy3: :toothy10:

uglavnom...doslo je do komplikacija u "nabavljanju" cod2 al cu se potruditi sto prije nabavati... :laughing7:

a gle, kako postaviti trapulu? mora biti neki "gumb" ?

isto i za heltove koje dobijes ? ovdje heltovi nisu na podu, vec ih imas i po potrebi koristis , valjda neki gumb isto ili nesto, ali eto , ja imam ovaj defoltni helt i meni je dosta  :dontknow:  :redface: :toothy9:

healt ti se korist,tanes na jednom jestu i drzis F i vidjet ces kako ti se puni snaga,ja ga nikad ne koristim ;D

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #26 : 27 Siječanj, 2008, 14:22:58 »
ovisi kakav je server...koje opcije ima...
npr. u cod2 u igrici u songlplayeru ga ni nema...tj kad te pogodi neko...maknes se iza necega di te nemoze niko gadati...i onda se oporavis sam...tj nigdi neskupljas helt...(zdravlje)
al sam na jedom serveru nasa da ima helta...tj ka sta je bilo u cod-u prvom ili ka sta je u moh-u...tako da ti helt nemozes koristiti ka neku snagu ka sta je u nekim igrama...imas karzimu ili neka druga sranja...nego kad te neko pogodi onda ti se smanjuje dok ne umres ili dok ne pokupis helt(onu kutiju prva pomoc)
al neznam kakav vi to server imate...bumo vidili...samo da nabavim cod2 i dolazim...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #27 : 27 Siječanj, 2008, 15:20:29 »
ovisi kakav je server...koje opcije ima...
npr. u cod2 u igrici u songlplayeru ga ni nema...tj kad te pogodi neko...maknes se iza necega di te nemoze niko gadati...i onda se oporavis sam...tj nigdi neskupljas helt...(zdravlje)
al sam na jedom serveru nasa da ima helta...tj ka sta je bilo u cod-u prvom ili ka sta je u moh-u...tako da ti helt nemozes koristiti ka neku snagu ka sta je u nekim igrama...imas karzimu ili neka druga sranja...nego kad te neko pogodi onda ti se smanjuje dok ne umres ili dok ne pokupis helt(onu kutiju prva pomoc)
al neznam kakav vi to server imate...bumo vidili...samo da nabavim cod2 i dolazim...
najbolje dodji pa vidi :icon_thumright:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #28 : 29 Siječanj, 2008, 01:25:51 »
evo sam bia sad na tom serveru...nisam dugo igra...pa nisam nesto dobar bia...al server je SRANJE...SRY...

ako ocete ja vam dam link je jedan super server...bar je meni tako...al nije cro...

samo da mi frend posalje ip :laughing9:

ako budete igrali javite ovdi kad...ja cu se malo uvjezbavati ovih dana da se vratim u formu...pa cemo igrati... :icon_thumright:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #29 : 29 Siječanj, 2008, 20:13:07 »
pisi mene isto

i sam da pitam zast igrate na cro clanu, jedan medju losijim serverima, chitera ima cak i medju njihovim igracima!

ukljucite si lagmeter! pa cete vidit kak radi kad netko od CROClan igraca dodje na server!

imam iskustva s njima! hehehe ja sam prije igrao pod [Sekta6]Pajser :)

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #30 : 29 Siječanj, 2008, 20:24:09 »
kako im je odvratan ovaj mod igranja, nest kao total war!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #31 : 29 Siječanj, 2008, 20:42:11 »
kako im je odvratan ovaj mod igranja, nest kao total war!
dal imate vi kakve dobre crackane servere :icon_scratch:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #32 : 29 Siječanj, 2008, 22:13:35 »
85.114.46.3:28960 BelAir ovo je server tu iz belisca od wireless mreze sto imamo, al moze se i izvana igrat :)
195.222.32.132:28961 BIHNET CTF
195.222.33.244:28960 BIHNET TDM
81.171.125.84:28960 nomercy DM rifle only
81.171.125.85:28960 nomercy TDM rilfe only (na ovome ja pretezito visim)

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #33 : 29 Siječanj, 2008, 22:35:36 »
ja inace volim sd servere...neznam al volim kolko tolko realniju igru a ne da umres svaki tren...nego da se boris da ne umres...jer ces morati cekati ko zna kolko...to mi je puno bolje...
imam jedan server...dobar je...treba puno downlodat al je ok...
btw srpski je...al to nebi trebalo smetati :nono:

ip: 80.74.160.88:28963
ja sam: thirstyofblood al cu vjerojatno mjenjati nick ako ja i par frendova pocnemo igrati u timu
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #34 : 29 Siječanj, 2008, 22:53:37 »
nama je ovaj server i vise nego dobar , tako da svi vi parti brejkeri , u biti mislim da se bojite s nama ukrstiti puske  :ajdeajde:



:predstava:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #35 : 05 Veljača, 2008, 00:31:14 »
aj nek meni neko da cod 2,ja sad moran sam trat 4-orku okolo i trazit piratkse te servere,dosta san napredova ja u igri
...........1...........8...........7...........

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #36 : 05 Veljača, 2008, 06:19:32 »
aj nek meni neko da cod 2,ja sad moran sam trat 4-orku okolo i trazit piratkse te servere,dosta san napredova ja u igri
vrsni svercer a nema cod2 :angry7: :toothy3: :laughing9: :laughing6:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #37 : 05 Veljača, 2008, 11:47:25 »
e x...ako oces mozemo igrati zajedno cod2 kad nabavis???imam par dobrih servera


a ekipa sta se tice ovog "vaseg"...sry al ne svida mi se ni 5%...ako ocete dam vam ip di ja igram najcesce pa da bacimo malo...btw najvise mi na vasem serveru smeta ono sa puskom kad je "zakoci" kad trcis...tj moras stisnuti pucanje da bi se pojavila...radi toga sam poginija puno puta i nemogu se na to priviknuti...jednostavno mi se ne svida :sad1:  :sad3: sry

btw ako ko ima server za cod4 piratski nek javi...rado bi malo igra...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #38 : 05 Veljača, 2008, 11:53:59 »
jedno pitanje...u vezi te boje slova...pita sam i na forum.hr al niko nece odgovori :angry7:

nemogu nikako pisati nick sa crnom bojom...

da objasnim... nick mi je Capt. Black (ja bi tia da ovako izgleda Capt. Black )
i kad pisem u meniu ^1Capt. ^0Black onda mi lipo i pise kako treba (crveno-crno)
al kad se vratim u igru mi sve pise crvenim...onda sam proba sve sa crnim al onda sve pise samo bijelo...
onda sam proba ovako... ^1Capt. ^4(ili 5)Black...i lipo mi pise Capt. crvenom a Black plavom...

ne kuzim u cemu je problem...u serveru nije jer sam vida likove sa slovima crnim u nicku...

i btw kad pisem poruku za vrjeme igre onda mi je se kako treba tj mogu crnom pisati...


PLIZ HELP!!!!!!miram radi nick imati Black crnom  :toothy12: :toothy11: :frajer: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: COD2 : scooter tunners clan
« Odgovori #39 : 05 Veljača, 2008, 14:03:36 »
aj nek meni neko da cod 2,ja sad moran sam trat 4-orku okolo i trazit piratkse te servere,dosta san napredova ja u igri
vrsni svercer a nema cod2 :angry7: :toothy3: :laughing9: :laughing6:

to mi je pre staro
...........1...........8...........7...........