Općenito > Trgovine

Sportbikes?!

(1/3) > >>

Rossi:
Ovako prico sam sa burazom i vjerovatno bi mi za sljedecu godinu tj sezonu trebao uzet neki Sportbike nov,....tipa R1,GSX-R100,Cbr100rr,Ducati 1098S,Ninju zx-10r od tih motora nesto,uzimo bi tamo pred bozic kad bude na akciji ...sto je najgore od svega ...ja neznam sta bi uzeo .... :S svaki je lijep i dobar jbg.....eliminiso bi Gsx-r100..jer mi je on od osvih svih najruzniji ...sto je najgore sad ....R1 mi se svidja jbg,Cbr isto,Ninja isto...Ducati mi se posebno svidja ...pogotov 1098S a i nema ni jednog kod mene u gradu sto mi je veliki + ....sad neznam jedino jel mi neko moze rec jel ima u Hr Ducati shop koji ?? i sto se tice nabavke dijelova i toga kakvi su ???ustvari ako bi mi neko mogao napisat od svih ovih motora po nesto... pluseve ,minuste,nabavke dijelova ,omjer cijene i dobivenog sve sve... ...posebno o Ducatiju 1098s Black i Cbr1000rr Repsol i R1 Black Modeli 2007 ...i cijene naravno po mogucnosti u Hr kakve su trenutno ...hvala unaprijed znam da trazim puno...

ps: zaboravio sam reci da mi je zvuk na motoru veoma vazan ...znaci da ima lijep zvuk ..kad das gas da se cuje 5 ulica dalje :)

igor.sb:
ima ducati u zg-u

btw...j#bo te R-ove, kupite neki sm ''fun bike''  :headbang:

Rossi:
ma ja pored scootera ,R-ove najvise volim :) znas li moda cijenu Ducatija 1098S u tom Ducanu ??

Shiltac:

--- Citat: Rossi - 20 Siječanj, 2008, 16:47:44 ---ma ja pored scootera ,R-ove najvise volim :) znas li moda cijenu Ducatija 1098S u tom Ducanu ??

--- Kraj citata ---

preko 20000€!

Rossi:
znao sam da je skup ali da su toliko otisli sa cijenom nisam...nista onda ostaje  izmedju Cbr1000RR Repsol ili R1 black...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju