Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sportbikes?!  (Posjeta: 2441 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Sportbikes?!
« : 20 Siječanj, 2008, 14:19:29 »
Ovako prico sam sa burazom i vjerovatno bi mi za sljedecu godinu tj sezonu trebao uzet neki Sportbike nov,....tipa R1,GSX-R100,Cbr100rr,Ducati 1098S,Ninju zx-10r od tih motora nesto,uzimo bi tamo pred bozic kad bude na akciji ...sto je najgore od svega ...ja neznam sta bi uzeo .... :S svaki je lijep i dobar jbg.....eliminiso bi Gsx-r100..jer mi je on od osvih svih najruzniji ...sto je najgore sad ....R1 mi se svidja jbg,Cbr isto,Ninja isto...Ducati mi se posebno svidja ...pogotov 1098S a i nema ni jednog kod mene u gradu sto mi je veliki + ....sad neznam jedino jel mi neko moze rec jel ima u Hr Ducati shop koji ?? i sto se tice nabavke dijelova i toga kakvi su ???ustvari ako bi mi neko mogao napisat od svih ovih motora po nesto... pluseve ,minuste,nabavke dijelova ,omjer cijene i dobivenog sve sve... ...posebno o Ducatiju 1098s Black i Cbr1000rr Repsol i R1 Black Modeli 2007 ...i cijene naravno po mogucnosti u Hr kakve su trenutno ...hvala unaprijed znam da trazim puno...

ps: zaboravio sam reci da mi je zvuk na motoru veoma vazan ...znaci da ima lijep zvuk ..kad das gas da se cuje 5 ulica dalje :)
« Zadnja izmjena: 20 Siječanj, 2008, 17:34:31 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #1 : 20 Siječanj, 2008, 16:38:05 »
ima ducati u zg-u

btw...j#bo te R-ove, kupite neki sm ''fun bike''  :headbang:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #2 : 20 Siječanj, 2008, 16:47:44 »
ma ja pored scootera ,R-ove najvise volim :) znas li moda cijenu Ducatija 1098S u tom Ducanu ??
« Zadnja izmjena: 20 Siječanj, 2008, 16:52:18 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #3 : 20 Siječanj, 2008, 18:04:15 »
ma ja pored scootera ,R-ove najvise volim :) znas li moda cijenu Ducatija 1098S u tom Ducanu ??

preko 20000€!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #4 : 20 Siječanj, 2008, 18:41:55 »
znao sam da je skup ali da su toliko otisli sa cijenom nisam...nista onda ostaje  izmedju Cbr1000RR Repsol ili R1 black...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #5 : 21 Siječanj, 2008, 17:20:39 »
znao sam da je skup ali da su toliko otisli sa cijenom nisam...nista onda ostaje  izmedju Cbr1000RR Repsol ili R1 black...
Ducati 1098S košta 25130 Eura ili 185900 Kuna!!!A Ducati 1098 je 20940 Eura!!!
Jedina mana Ducati 1098S je mali spremnik goriva od 15litara-najmanji u klasi!!!!!!.Inače je motorsavršen u svakom pogledu!!!
CBR 1000RR REPSOL - više se ne proizvodi ta replika barem ne za ovu 2008 godinu pa ćeš morati potražiti 2005 ili 2007 godinu!!!!Cijena novom CBR-u 1000RR je 14000 Eura!!!
Samo još da kažem da je SUZUKI GSX-R 1000 K8 najljepši i najbolji motor!!!inaće u svojoj je klasi najkvalitetniji i nema nikiakvog nedostatka a ni primjedbe!!!
Uglavnom već 2 godine u Moto Pulsovom usporednom testu nosi epitet najjačeg sportskog modela!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #6 : 21 Siječanj, 2008, 18:47:03 »
hvala na odgovoru ....jos cu se skontat kad budem uzimo sta i kako...vjerovatno R1 ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #7 : 21 Siječanj, 2008, 18:58:24 »
hvala na odgovoru ....jos cu se skontat kad budem uzimo sta i kako...vjerovatno R1 ...
ma cbr 1000rr uzmi

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #8 : 21 Siječanj, 2008, 21:36:21 »
Ja bih radije SM nego R...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #9 : 22 Siječanj, 2008, 12:36:44 »
hvala na odgovoru ....jos cu se skontat kad budem uzimo sta i kako...vjerovatno R1 ...
Kada se troshi mozes li i meni , barem RS125 :'( :'( :laughing7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #10 : 22 Siječanj, 2008, 13:45:32 »
hehe...ne trosim ja ...ja nemam ...buraz sponzorira :D hehe :) a ja volim sve motore znaci ono sve vrste ...svkai ima svoji cari i mana...ali Skutere i R-ove posebno zat i hocu sta R....a kad se uzme R onda ce runnera da se odmara ...i skupjat cu pare da ga tuniram posetno...da makar ide 120-130....i da ima jeben start ..radi Street race i onak da imam po gradu radi zajebancije ....kad stanes pored 250 ccm pa ga odvalis :) hehe ili 500 :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #11 : 22 Siječanj, 2008, 23:13:08 »
hehe...ne trosim ja ...ja nemam ...buraz sponzorira :D hehe :) a ja volim sve motore znaci ono sve vrste ...svkai ima svoji cari i mana...ali Skutere i R-ove posebno zat i hocu sta R....a kad se uzme R onda ce runnera da se odmara ...i skupjat cu pare da ga tuniram posetno...da makar ide 120-130....i da ima jeben start ..radi Street race i onak da imam po gradu radi zajebancije ....kad stanes pored 250 ccm pa ga odvalis :) hehe ili 500 :)
samo sanjaj!!! :toothy9:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #12 : 23 Siječanj, 2008, 21:18:19 »
hehe...ne trosim ja ...ja nemam ...buraz sponzorira :D hehe :) a ja volim sve motore znaci ono sve vrste ...svkai ima svoji cari i mana...ali Skutere i R-ove posebno zat i hocu sta R....a kad se uzme R onda ce runnera da se odmara ...i skupjat cu pare da ga tuniram posetno...da makar ide 120-130....i da ima jeben start ..radi Street race i onak da imam po gradu radi zajebancije ....kad stanes pored 250 ccm pa ga odvalis :) hehe ili 500 :)
samo sanjaj!!! :toothy9:
a high end, sta ima 25+ks ,te troshi jedno15+ litara?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Sportbikes?!
« Odgovori #13 : 23 Siječanj, 2008, 21:28:41 »
pa da zato sam i reko da ce ostat radi Street Race kad bude .....i onak po gradu po nekad koji krugic ...ili cemo ga prodat ...neznam jos nsita ...kad dodje to vrijeme znat cu sta i kako :)
Valentino Rossi 46!!!!!