Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje onako bzvz  (Posjeta: 2689 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Pitanje onako bzvz
« : 10 Svibanj, 2011, 21:30:58 »
Zadnjih dana se ucim na luni zadnjacit i ide mi onako, ok... max sam napravio 30m recimo :dontknow:
Danas sam sjeo na prijateljevog runnera nove tipe, giannelli extra i polini sport, 17.5 karb, prjenos postelan...
Iz treceg pokusaja sam napravio stotinjak metara na zadnjem kotacu :icon_biggrin:
Moze li mi tko objasnit do cega je to, njegov i moj otprilike jednako potezu, njegov je jos tezi, vise trosi, prednost u disku nazad i prjenosu (nema one rupe na 30km/h), moj jos malo zivlje starta, sami start iz nule, lakse ga cimnem al valjda zbog rupe ponovo padne cim se malo zaleti...
Moze li to bit do nosaca masine jer mi masina inace visi ko pasija kesa i udari nosacima ko cekicem u ramu kad nabijem gas?

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #1 : 10 Svibanj, 2011, 21:47:41 »
vjerovatno ti je to do psihe :toothy12: jer jbt 30m nije malo, a ako mozes 30, ne vidim zasto ne bi moga i vise :dontknow:  ja sam recimo primjetia (jednom davno :-p ) da sta vise upirem to me ide sve losije i losije :toothy12: par dana ne bi pokusava i nakon toga bi iznenedia sam sebe :toothy3:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #2 : 10 Svibanj, 2011, 22:22:41 »
30-50m ga pretram bez diranja zadnje, kad taknem zadnju odma lupin o zemlju...
runnera nisam vozio bog zna otkad, danas sjeo bacio djir, bzveze probao da vidim moze li nakolo i etoga, lagano koristio zadnju, lagano dozira gas, niti ista trza ni nista, koda vozim biciklo na zadnjem samo malo brze, 100m minimum sam presao :icon_biggrin:

Offline mara_046

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner 180,runner 50,kawasaki zx 10r
  • MojSetup: seriski
  • MojSpuh: seriski sa 34mm granom
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #3 : 10 Svibanj, 2011, 22:42:50 »
zadnju koristi samo da te vrati nista vise...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #4 : 11 Svibanj, 2011, 12:58:13 »
ma clan zmijavci i stunt_master ce potvrdit po koliko vozim biciklo na zadnjem, jednom su oni izamene na tonijevon pežu min 500m vozili nisu se mogli nacudit...
al skuter sam tek nedavno poceo tockarat, lunu dignem, prjedjem par desetaka metara i ona sama padne, koda izgubi gas ili oslabi, pojma neman :dontknow:
Runnera novog skoro nikad vozio, ovog novog prije toga samo jednom, jucer sijo izvoza i dvaput cisto probao moze li nakolo, treci put dao se malo nazad, usporio, nabio puni i cimnijo, evo slika s gugl-erta i pajintšop odaklen doklen, ima 100m sigurno :icon_thumright:



Sad, to je tetejcu ili nekom od takve ekipe sigurno vaginas smoke, jer je i lagana lagana uzbrdica tu, al meni je to za erekciju :headbang:
Nez sad za vas, al meni je ovo s skuterom dosada max, jos kad malo promislim tuđi skuter :icon_scratch: :drunken_smilie:

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #5 : 11 Svibanj, 2011, 16:16:53 »
skuter cim ima malo vise snage ide na točak kak os.. u to si se sad i sam uvjerio.. moj savjet ti je.. malo lunu ubijat i onda kad budes tam tero kak os.. onda kupis neki skut i vozis se ko pravi..  :icon_biggrin:

kad bi sjeo na bilo kaki big bore vozio bi se po zadnjem kak bi htjeo.. i koliko bi htjeo.. probio si onaj strah i sad samo piči..  :headbang:

meni je bio nekoć davno.. (reko vec 100put) ranera (mrtva serijala) natočim do čepa i onda cimat.. onda skuzis vagu i ostale pice boce..
 
a to sto neko sjedne na nabuđenog BB i cima.. nema tu krua.. polako od 20km/h i u vagi bez gasa je gust..

stay stunt  :glasses9:

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #6 : 12 Svibanj, 2011, 21:48:04 »
just fuckin practice -.- 




practice is what makes it fuckin perfect   8)

Offline Shuky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 85
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: AeroxX
  • Moja Kaciga: Suomy(dodaje motoru 5 konja)
  • MojSetup: top trophy
  • MojSpuh: zx
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #7 : 15 Svibanj, 2011, 19:41:34 »
nema filozofije..kad naučiš ga vozit na vagi polako 30km/h onda si na konju..dalje je samo stvar volje  :icon_thumright:

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #8 : 04 Lipanj, 2011, 13:52:26 »
Aj da ne otvaram novu temu,pitanje je prosto..da li bi ona 4 sarafa na koje se stavlja stop svjetlo na nrgu mogla izdrzat 12oclock bar?
Ne da mi se varit na ramu,vec bi samo stavio ovo onak' preko pa kad mi dojadi da skinem..

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #9 : 04 Lipanj, 2011, 14:02:25 »
nisam 100% siguran da bi ti to moglo drzati. lijepo izbusis na rami 4 rupe za sarafe i sa sarafima je stavljas ili skidas s rame  :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #10 : 04 Lipanj, 2011, 14:24:48 »
nisam 100% siguran da bi ti to moglo drzati. lijepo izbusis na rami 4 rupe za sarafe i sa sarafima je stavljas ili skidas s rame  :icon_thumright:
Aha,bas sad razmisljam,to bi bilo i najpametnije,a bi l' bilo potrebno ramu ojacavat?

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #11 : 04 Lipanj, 2011, 15:50:47 »
Ma sta imas ojacavat, samo nasarafi nesto i teraj :toothy9:

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #12 : 04 Lipanj, 2011, 17:29:45 »
Ma sta imas ojacavat, samo nasarafi nesto i teraj :toothy9:
Evo bas sad odo u radionicu navarit to i zasarafit,ako nista bice onaj urban syle stunt skut  :laughing7:

Offline OUC AIR

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 525
  • Spol: Ženski
  • garage my home
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • bmw forum
  • Mjesto: skvot
  • Moj Skuter: negdje
  • Moja Kaciga: crna
  • MojSetup: postelani usis
  • MojSpuh: polovni popravljeni
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #13 : 21 Ožujak, 2012, 20:26:21 »
vjerovatno ti je to do psihe :toothy12: jer jbt 30m nije malo, a ako mozes 30, ne vidim zasto ne bi moga i vise :dontknow:  ja sam recimo primjetia (jednom davno :-p ) da sta vise upirem to me ide sve losije i losije :toothy12: par dana ne bi pokusava i nakon toga bi iznenedia sam sebe :toothy3:
to ti je mali mozak poslje treninga moras spavat da se to " stabilizira" to ti je kod svih tak
bammmmm prm pr pr 095 5193695

TI  davore kad trazi djelove po gradu tak si lud !
kao da imas osjecaj  da te operiraju

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Pitanje onako bzvz
« Odgovori #14 : 22 Ožujak, 2012, 08:48:40 »
ajme otkad je tema :icon_biggrin:
bas me nesto sad puca opet nazadnji ucit :toothy12:
evo kako sam litos skontao, 50ccm je u pitanju, 12mm karb...



s 70ccm nebih treba ni cimat u ovako sporom startu