Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Xmax 2009 ili xcity 2011-pomoc  (Posjeta: 8585 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Xmax 2009 ili xcity 2011-pomoc
« Odgovori #20 : 02 Ožujak, 2012, 14:32:34 »
nezz po meni x max ima ljepsu liniju,sad je sve stvar sta tebi lipse izgleda svako drukcije gleda... a plastike jesu malo skuplje ako se polomis al ko ima para za kupit ovi motor onda ce imat i za plastike.... a sta se tice servisiranja remen orginal u yamahe je 600 kn al moze se nac neka druga marka za 300-400 kn, a za kuglice neznam ja sam za svog dobia besplatno kugle....sta se tice brzine oni prvi modeli x max(karburator) su malo zilaviji i iz prve ruke znam da idu 150 navuce se na 160, a ajnspric ide bice 130-140....x max je los u okukama nezz mozda se x city bolje ponasa jer ima malo veca kola al koji god izaberes neces falit  :)

to 150 160 je do satova kolko pokaži..recimo realna brzina da je 130..tak ide i anjšpric ak ne i bolje..kaj se starta tiče na to ima više utjecaja kak je posložen prijenos..
npr piaggio mašine (quasar 250) pokazalo se da anjšpric ide bolje nego karb.

@ kengur, prve master 500 mašine su znale imat problema,kasnije je to riješeno poboljšanim agregatom i sistemom ubrizgavanja..yamaha je skuter neupitne kvalitete,to naravno stoji  :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline kombaj

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: x max 250
  • Moja Kaciga: tuta
Odg: Xmax 2009 ili xcity 2011-pomoc
« Odgovori #21 : 02 Ožujak, 2012, 20:35:58 »
to 150 160 je do satova kolko pokaži..recimo realna brzina da je 130..tak ide i anjšpric ak ne i bolje..kaj se starta tiče na to ima više utjecaja kak je posložen prijenos..
npr piaggio mašine (quasar 250) pokazalo se da anjšpric ide bolje nego karb.

@ kengur, prve master 500 mašine su znale imat problema,kasnije je to riješeno poboljšanim agregatom i sistemom ubrizgavanja..yamaha je skuter neupitne kvalitete,to naravno stoji  :icon_thumright:
ma ko da je i bitna brzina...kome je do brzine neka kupi iljadarku i nece gledat na celer  :laughing9:... ovo je motoric za uzivanje i laganini voznjica i jos mu je prednost sta ispod sica moze stavit 2 velike kacige i jaketu znaci praktican je i bez kufera  :)