Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )  (Posjeta: 1164964 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1440 : 08 Rujan, 2015, 08:44:42 »
Želim imat 60kg, j#bo tuning!
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1441 : 08 Rujan, 2015, 08:55:15 »
A ti hoćeš kroz centar VG. Mogao si za nama obilaznicom bilo bi ti brže.  :happy8:
Jbt prešli smo preko 160km :toothy11: yaSUNI nije normalan, tera runnera 50 98kmh FIXNO.

Današnji mega meat su obilježile sljedeće maške:
50 + yaSUNI = GP800 +Stage 6 full tuning ported i naljepnice ma svee  i yasuni
172
150
70
70


Da sam isao na obilaznicu isao bi za svima nama. Ja neznam koliko ste vi isli brzo ali ja sam snimljen na 107 poslije Vukovine di je dozvoljeno 90. Zapisnik nisam htio potpisati jer bi tim potpisao da priznajem da je runner tehnicki neispravan. Rekao je kad mi dode kazna da ju mogu platiti ili ako ne zelim da cu ici na sud koji ce me slati na izvanredni. Vidit cu kakva ce doci kazna. Ako je samo brzina, platiti cu.

Suni, koliko se tebi vrti taj skuter u krajnjoj? On tebi dize okretaje sigurno do 10k. Sto je je, s tobom na ravnom ide ko i drugima sa kitom. Razlog tome znamo. Moramo mi to probati kad sam solo.   

Offline suni

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški
  • Osobni tekst
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50 sp 2013
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Neide
  • MojSpuh: Tezi od mene
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1442 : 08 Rujan, 2015, 09:03:05 »
Kroz ubrzanje na 9000 a poslje 90 se pocne dizat prema 10000 al dode do 9800 a to je super s obzirom da se prije vrtio na 11k nekad
Samo gas

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1443 : 08 Rujan, 2015, 09:03:41 »
Želim imat 60kg, j#bo tuning!

Haha sad kad cura polozi pa kad sa 38 kila pocne voziti runnera. 0-80km/h ide sekundu i pol brze nego ja. To je mjereno. Suni, dobit ces opaku konkurenciju

Offline suni

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški
  • Osobni tekst
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50 sp 2013
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Neide
  • MojSpuh: Tezi od mene
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1444 : 08 Rujan, 2015, 09:05:06 »
Kad stavim kit pa bute vidli vi
Samo gas

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1445 : 08 Rujan, 2015, 09:07:10 »
Kroz ubrzanje na 9000 a poslje 90 se pocne dizat prema 10000 al dode do 9800 a to je super s obzirom da se prije vrtio na 11k nekad

Zrakoplovcu je sa 5.5 vrtio 9800 kroz ubrzanje. Svima drugacije ide.
Koji imas centralni? I moj se u krajnjoj vrti 9700-9800. Mislim da kod tebe veci kotaci tu uz tvoju kilazu naprave svoje


Velim ti ja. Black trophy. Ali krajnja ce ti biti skoro ista. Isti su okretaji u pitanju.

Offline suni

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški
  • Osobni tekst
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50 sp 2013
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Neide
  • MojSpuh: Tezi od mene
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1446 : 08 Rujan, 2015, 09:10:11 »
Da ali serijski cilindar ima manje snage nece bit ista krajna
Imam ljubicasti
Samo gas

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1447 : 08 Rujan, 2015, 09:14:19 »
Daj sereš da te skinuo ???  Daj curi majke ti na ravnici pa to ce biti minuta razlike na 100m :D yaSuni je išao oko 100 njega nemre naciljat jer se samo runner vidi, zapravo ne vidi se jer je kao noć, Suhi ga jedva pratio i SF je ubijen u pod za radar, a ja sam ih pak jedva obišao s preuskim modelom i taman smo došli pred VG obilaznicu. I onda je doša dk7 s kulturnom vožnjom, pa nakon kraćeg vremena ti.

yaSuni koji imaš remen i jel nov? Čudno kak tak malo okretaja, jedva te stižem jbt Moram i ja sebi novi remen jer vrti više od tvog na krajnjoj, ali opet tebe nosi ko da je runner na daljinski.
« Zadnja izmjena: 08 Rujan, 2015, 09:19:44 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline suni

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški
  • Osobni tekst
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50 sp 2013
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Neide
  • MojSpuh: Tezi od mene
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1448 : 08 Rujan, 2015, 09:18:42 »
Remen ima 9tkm gazenja pod sobom da stavim novi iso bi jos bolje
Samo gas

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1449 : 08 Rujan, 2015, 09:37:01 »
yaSuni aj molim te ubuduće ponesi sa sobom 2 vreće cementa da nebi svi pokupili kazne jer te nemremo pratit. :skuteras:

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline suni

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški
  • Osobni tekst
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50 sp 2013
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Neide
  • MojSpuh: Tezi od mene
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1450 : 08 Rujan, 2015, 09:55:06 »
Hahaha nije fora to
Samo gas

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1451 : 08 Rujan, 2015, 10:12:48 »
Znači Joža fasovao si od murije,baš te vole ove sezone.
Di su te skinuli?
Trebao si reć da je to YaSuni bio al pošto je prebrz nisu ga vidjeli  ;D
Al kaj je je ide on s tim runnerom,gledam kak mene ostavlja,a imamo komponente iste jačine,samo kaj on ima sigurno 20+kila manje od mene,runner mu je praktički još nov,a moje karike imaju 30 hiljada i zazor 1mm,cilindar negdje 44 hiljade i već je potrošen,s tim da mi uz to fali pol klipa i igličastog.
Trebamo se nas dva zamijenit jednom za usporedbu.

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1452 : 08 Rujan, 2015, 10:33:00 »
Daj sereš da te skinuo ???  Daj curi majke ti na ravnici pa to ce biti minuta razlike na 100m :D yaSuni je išao oko 100 njega nemre naciljat jer se samo runner vidi, zapravo ne vidi se jer je kao noć, Suhi ga jedva pratio i SF je ubijen u pod za radar, a ja sam ih pak jedva obišao s preuskim modelom i taman smo došli pred VG obilaznicu. I onda je doša dk7 s kulturnom vožnjom, pa nakon kraćeg vremena ti.

yaSuni koji imaš remen i jel nov? Čudno kak tak malo okretaja, jedva te stižem jbt Moram i ja sebi novi remen jer vrti više od tvog na krajnjoj, ali opet tebe nosi ko da je runner na daljinski.

nije bio radar.. civilna skoda je bila dok nije upalio lampice unutra.. nisam ni znao da imaju skode octavie kao presretace. tko zna kakve su im masine unutra. mozda od rs octavia pa ide. veli on 107. mislim to je bio jedini dio puta di sam isao izmedu 115 i 120 po satu. ali nevjerujem u tu brzinu u dvoje i bez lezanja.

tomi ode mi nova radilica.. pare ce vjerovatno kaznu pokriti  :'(

ide suni do prvog brijega. onda se vidi da mu fali momenta. treba staviti njega i marca zajedno da budu teski ko cura i ja pa usporediti ;)

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1453 : 08 Rujan, 2015, 10:39:55 »
A j****u,pa kak nisi znao to im je glavno vozilo,prije par mj. ja stojim na branimirovoj na semaforu,dokuri siva octavija,koči na knap i stane iza mene,vidim u retrovizoru unutra sjede dvije biljarske kugle i snimim stroboskop na tabli odma sam skužio kaj je,krenem lagano 50 a panj mi se nabija pol kilometra na guzici i onda je popizdio i preletio me reko jebite si mater nađite drugu budalu.

Nadam se da ne budeš morao na vanredni,ak i da riješim ti ja piksu pa nek se jebu.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1454 : 08 Rujan, 2015, 10:40:49 »
kolko moras platit? bas nikak se nisi mogo izvuc?
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1455 : 08 Rujan, 2015, 10:49:41 »
Daj kaj si lud 107 bokte pa toliko mi jedva ide BB a i opcenito poznavajuci piaggio za tu brzinj moras zalec. Daj se zali sloziti cemo ti runnera za tehnicki i aj bok
Svi smo mi 45kmh čak i BB, samo smo na forumu najbrži.
« Zadnja izmjena: 08 Rujan, 2015, 10:54:35 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1456 : 08 Rujan, 2015, 10:54:19 »
JA ne vjerujem isss. Daj corector mu složi blokadu neku za sportsku cijenu da nebu dečko fasovo zbog nas.
Ali 107 je previše a kaj je najbolje i skužio sam ga desno u jami ali reko "Dobro da se ovi ne karaju na cesti" , a ono murija hahahahaha

Suni koga ti lažeš ? Zna se ko je prvi u VG uletio između autobusa i tebe i drota  :toothy10: . Reci seki da ćeš joj konačno ostvariti snove i upoznati ju samnom   :laughing11:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1457 : 08 Rujan, 2015, 10:57:02 »
A j****u,pa kak nisi znao to im je glavno vozilo,prije par mj. ja stojim na branimirovoj na semaforu,dokuri siva octavija,koči na knap i stane iza mene,vidim u retrovizoru unutra sjede dvije biljarske kugle i snimim stroboskop na tabli odma sam skužio kaj je,krenem lagano 50 a panj mi se nabija pol kilometra na guzici i onda je popizdio i preletio me reko jebite si mater nađite drugu budalu.

Nadam se da ne budeš morao na vanredni,ak i da riješim ti ja piksu pa nek se jebu.

imam prsten spreman, i el. bokadu. moram probati samo jel ju mogu nastelati kako treba da ne puca jer sa serijalom je pucalo uvijek. kazna kad dode u roku tri dana mogu platiti 50% ako se nevaram? 

vidio sam nove skode superb, audi a4,a6, bmw 3, jeep GC, ali da su skode octavie koristili kao presretace nisam vidio. barem ne na autocesti. znam da ima tih skoda octavia sa skrivenim lampama, ali takve aute koriste i nacelnici policije, pratnja za VIP osobe i jos par odjela policije pa ti auti nisu presretaci jer nemaju kamere unutra. kamere su skupe, na nasu srecu :P

malo je nesto komplicirao.. prvo je rekao 300kn posto je 10-30km/h brze van naselja, nema bodova..  odma 150 kn. sto sam htio platiti da se rijesim toga. uvijek postoji ALI.. ako ja platim tu kaznu i priznam da sam vozio toliko.. onda me po zakonu mora iskljuciti iz prometa jer sam tehnicki nesipravan i naplatiti kaznu. ako necu platiti kaznu, moram s njim u stanicu. posto je van radnog vremena.. moram drugi dan na vanredni tehnicki.. ako tamo prođem.. trazit ce nalog za tehnicki pregled vozila da se utvrdi kakva je masina gore i kakve blokade imam jer njihova kamera nemoze toliko lagati..  nisam htio onda nista platiti niti potpisati pa je rekao da ce mi doci doma kazna.  300kn nije problem. sve ovo ostalo nabrojano je problem.

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1458 : 08 Rujan, 2015, 11:04:00 »
A j****u,pa kak nisi znao to im je glavno vozilo,prije par mj. ja stojim na branimirovoj na semaforu,dokuri siva octavija,koči na knap i stane iza mene,vidim u retrovizoru unutra sjede dvije biljarske kugle i snimim stroboskop na tabli odma sam skužio kaj je,krenem lagano 50 a panj mi se nabija pol kilometra na guzici i onda je popizdio i preletio me reko jebite si mater nađite drugu budalu.

Nadam se da ne budeš morao na vanredni,ak i da riješim ti ja piksu pa nek se jebu.

imam prsten spreman, i el. bokadu. moram probati samo jel ju mogu nastelati kako treba da ne puca jer sa serijalom je pucalo uvijek. kazna kad dode u roku tri dana mogu platiti 50% ako se nevaram? 

vidio sam nove skode superb, audi a4,a6, bmw 3, jeep GC, ali da su skode octavie koristili kao presretace nisam vidio. barem ne na autocesti. znam da ima tih skoda octavia sa skrivenim lampama, ali takve aute koriste i nacelnici policije, pratnja za VIP osobe i jos par odjela policije pa ti auti nisu presretaci jer nemaju kamere unutra. kamere su skupe, na nasu srecu :P

malo je nesto komplicirao.. prvo je rekao 300kn posto je 10-30km/h brze van naselja, nema bodova..  odma 150 kn. sto sam htio platiti da se rijesim toga. uvijek postoji ALI.. ako ja platim tu kaznu i priznam da sam vozio toliko.. onda me po zakonu mora iskljuciti iz prometa jer sam tehnicki nesipravan i naplatiti kaznu. ako necu platiti kaznu, moram s njim u stanicu. posto je van radnog vremena.. moram drugi dan na vanredni tehnicki.. ako tamo prođem.. trazit ce nalog za tehnicki pregled vozila da se utvrdi kakva je masina gore i kakve blokade imam jer njihova kamera nemoze toliko lagati..  nisam htio onda nista platiti niti potpisati pa je rekao da ce mi doci doma kazna.  300kn nije problem. sve ovo ostalo nabrojano je problem.
Stavi prsten i zamoli nekoga mislim da Tomi ima papir o homologciji auspuha. To si od njega fotokopiraj upiši svoj broj spuha i sa tim papitom odeš na tehnički i mogu ti ka lagano. NEk raskapaju kaj hoće ali za to im treba nalog opet a mislim da je to prevelika zajebancijal a i da rastave kaj imaju vidjeti. Blokadu koju ima svaki skuter 50cc  :toothy10: , a čist sumnjam da se išta kuže u klipove i takve gluposti + to je preveliki poso i rizik da nekaj sjebu. Tak da ti fino niš ne plaćaj nego cekaj poziv i budi spreman s blokadom i papirom za spuh ili stavi serijski spuh kako god.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Veceras neka voznja po Zg
« Odgovori #1459 : 08 Rujan, 2015, 11:12:32 »
A j****u,pa kak nisi znao to im je glavno vozilo,prije par mj. ja stojim na branimirovoj na semaforu,dokuri siva octavija,koči na knap i stane iza mene,vidim u retrovizoru unutra sjede dvije biljarske kugle i snimim stroboskop na tabli odma sam skužio kaj je,krenem lagano 50 a panj mi se nabija pol kilometra na guzici i onda je popizdio i preletio me reko jebite si mater nađite drugu budalu.

Nadam se da ne budeš morao na vanredni,ak i da riješim ti ja piksu pa nek se jebu.

imam prsten spreman, i el. bokadu. moram probati samo jel ju mogu nastelati kako treba da ne puca jer sa serijalom je pucalo uvijek. kazna kad dode u roku tri dana mogu platiti 50% ako se nevaram? 

vidio sam nove skode superb, audi a4,a6, bmw 3, jeep GC, ali da su skode octavie koristili kao presretace nisam vidio. barem ne na autocesti. znam da ima tih skoda octavia sa skrivenim lampama, ali takve aute koriste i nacelnici policije, pratnja za VIP osobe i jos par odjela policije pa ti auti nisu presretaci jer nemaju kamere unutra. kamere su skupe, na nasu srecu :P

malo je nesto komplicirao.. prvo je rekao 300kn posto je 10-30km/h brze van naselja, nema bodova..  odma 150 kn. sto sam htio platiti da se rijesim toga. uvijek postoji ALI.. ako ja platim tu kaznu i priznam da sam vozio toliko.. onda me po zakonu mora iskljuciti iz prometa jer sam tehnicki nesipravan i naplatiti kaznu. ako necu platiti kaznu, moram s njim u stanicu. posto je van radnog vremena.. moram drugi dan na vanredni tehnicki.. ako tamo prođem.. trazit ce nalog za tehnicki pregled vozila da se utvrdi kakva je masina gore i kakve blokade imam jer njihova kamera nemoze toliko lagati..  nisam htio onda nista platiti niti potpisati pa je rekao da ce mi doci doma kazna.  300kn nije problem. sve ovo ostalo nabrojano je problem.
Stavi prsten i zamoli nekoga mislim da Tomi ima papir o homologciji auspuha. To si od njega fotokopiraj upiši svoj broj spuha i sa tim papitom odeš na tehnički i mogu ti ka lagano. NEk raskapaju kaj hoće ali za to im treba nalog opet a mislim da je to prevelika zajebancijal a i da rastave kaj imaju vidjeti. Blokadu koju ima svaki skuter 50cc  :toothy10: , a čist sumnjam da se išta kuže u klipove i takve gluposti + to je preveliki poso i rizik da nekaj sjebu. Tak da ti fino niš ne plaćaj nego cekaj poziv i budi spreman s blokadom i papirom za spuh ili stavi serijski spuh kako god.

na mom spuhu pise broj homologacije. i to sam mu pokazivao. tako ce i biti. cekam pa cemo vidjeti. rekao je otprilike za tjedan dana.  ako budu prigovarali za spuh, imam ime i prezime negdje doma zapisano od lika iz CVH koji je rekao da nema potreba to upisivati u prometnu pod napomenu. i imam i mail negdje spremljen od njih koji dokazuje isto. ako budu poceli na taj mlin vuci vodu.   

zvonkec nema dogovora kad je snimka u autu.