Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Auspuh za clia - cijena???  (Posjeta: 9176 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ghostride666

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 593
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera runner VX 125
Auspuh za clia - cijena???
« : 19 Travanj, 2011, 02:00:17 »
Dakle, zanima me kako se kreću cijene tih recimo serijskih zadnjih lonaca i nekih sportskih, malo glasnijih (ono na šta se pičke i neki dečki pale). Da li bi mi netko mogao preporučiti neki solidan auspuh za solidne pare? Naravno ako je netko iz Rijeke neka preporuči i mjesto, znam samo za Toni auspuh i neš na Vežici mislim da se zove Bolji, i ovi na Trsatu, al mi se oni čine kao fušeri, radiona u kur*u, sve nikakvo koda rade sve na crno i bzvz ovak
meni za vxr-a frajer nudio BMW X5 iz 2007 i neku sitnu nadoplatu....naravno nisam pristao  :dontknow:

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #1 : 19 Travanj, 2011, 06:58:51 »
cini mi se da je stari samo zadnji lonac za P206 placao oko 550 kn,originalni naravno.

Otvoreniji zadnji lonci ce te kostat od cca. 200-500 eura.Za oko 250e se moze nac vrlo dobra kopija Remusa napr.,a orginal ces platit skoro duplo vise.



Takve su cijene bile prije nekih 5 godina,al mozda ti pomogne.

Offline apriliatuner

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #2 : 19 Travanj, 2011, 07:56:57 »
Prije 4 god za clio kupio baš Remus,jedna cijev izlazna promjer 90mm,i lonac od inoxa,1500kn s ugradnjom  

Offline Loris Ri

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka---->Kostrena
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Held robot,Suomy trek dog
  • MojSpuh: deak hexagonal
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #3 : 19 Travanj, 2011, 09:51:13 »
imas na srdocima jednu radionu,ali nisam bio unutra bio sam samo u prolazu...pa odi vidjet ako oces...
-------------------------------------------------
:::::::::::::::  Runner Club Croatia  :::::::::::::::::
::::::::>> http://runner-club.all-up.com/ <<:::::::
-------------------------------------------------

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16863
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #4 : 23 Travanj, 2011, 22:17:48 »
bosalov OEM verzija lonca 360-380kn solidno drzi i ok je

Offline yamaha-aerox-tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #5 : 25 Travanj, 2011, 08:23:38 »
Ako hoćeš potegnuti do Duga Rese, imaš auspuh centar Protulipac, daleko najjeftiniji i najbolji na području Karlovačke županije a i šire. Otac je dugogodišnja mušterija, a pred servisom nema dana da se ne čeka na red da se nešto napravi.

Offline MaRi0_St

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • R19 Mafia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: BT50QT
  • Moja Kaciga: --
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #6 : 26 Travanj, 2011, 16:16:04 »
razbacujete se malo ludim ciframa bezveze, s obzirom da je pitanje za "neki malo glasniji" lonac pretpostavljam da se ne misli na nikakve marke ni cijene... ja sam sebi na auto stavio lonac fi50 ulaz i dva topa od poliranog inoxa fi70, 400kn lonac sa ugradnjom + 60-ak kn dva komada po 20cm poliranog inoxa... lonac je skroz protočni rezultat je nenormalna količina buke za relativno malo novaca, imaš i sliku par tema ispod (renault 19 16v)... splićanima vjerojatno poznat autoispuh ispod victe, svaka preporuka za tonča :icon_thumright:

Offline maljinovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #7 : 26 Travanj, 2011, 17:04:44 »
Slažem se sa Mariom,i ja san radija auspuh za svog Clia u tom servisu kod Victe. Lonac,kako kažeš "sa malo dubljim zvukom",400 kn doduše ja sam uzeja inoxni nastavak cca 14x8 cm i on me doša još dodatnih oko 350 kn.Izrada odlična,bez ikakve greške.Ovi,da ih nazovem "obični" lonci dođu 350 kn.
« Zadnja izmjena: 26 Travanj, 2011, 17:07:06 maljinovic »

Offline apriliatuner

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #8 : 26 Travanj, 2011, 20:36:05 »
razbacujete se malo ludim ciframa bezveze, s obzirom da je pitanje za "neki malo glasniji" lonac pretpostavljam da se ne misli na nikakve marke ni cijene... ja sam sebi na auto stavio lonac fi50 ulaz i dva topa od poliranog inoxa fi70, 400kn lonac sa ugradnjom + 60-ak kn dva komada po 20cm poliranog inoxa... lonac je skroz protočni rezultat je nenormalna količina buke za relativno malo novaca, imaš i sliku par tema ispod (renault 19 16v)... splićanima vjerojatno poznat autoispuh ispod victe, svaka preporuka za tonča :icon_thumright:
Nije razbacivanje ciframa, samo kažem iz prve ruke kolka je cijena bila kad sam kupovao. nije neki no name auspuh nego remus tako da mislim da se isplatilo, barem meni, četiri godine nikakvih problema, inox izlaz i lonac tako da nema hrđe ni ništa.    :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 26 Travanj, 2011, 20:40:04 apriliatuner »

Offline MaRi0_St

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • R19 Mafia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: BT50QT
  • Moja Kaciga: --
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #9 : 27 Travanj, 2011, 14:43:31 »
a čuj nije bacanje ciframa za onog ko zna šta kupuje al ne treba tražit najbolje nego najoptimalnije, za nekoga ko traži samo malo bučniji auspuh neki sebring supersprint remus ili šta ja znam šta bi bilo bacanje para kad za 300-400kn dobije noname skroz dobar, a isto tako za cca 500kn može nać i inox lonac...

Offline apriliatuner

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #10 : 27 Travanj, 2011, 14:52:07 »
a čuj nije bacanje ciframa za onog ko zna šta kupuje al ne treba tražit najbolje nego najoptimalnije, za nekoga ko traži samo malo bučniji auspuh neki sebring supersprint remus ili šta ja znam šta bi bilo bacanje para kad za 300-400kn dobije noname skroz dobar, a isto tako za cca 500kn može nać i inox lonac...
Tu se slažem  :)

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #11 : 27 Travanj, 2011, 14:52:45 »
razbacujete se malo ludim ciframa bezveze, s obzirom da je pitanje za "neki malo glasniji" lonac pretpostavljam da se ne misli na nikakve marke ni cijene... ja sam sebi na auto stavio lonac fi50 ulaz i dva topa od poliranog inoxa fi70, 400kn lonac sa ugradnjom + 60-ak kn dva komada po 20cm poliranog inoxa... lonac je skroz protočni rezultat je nenormalna količina buke za relativno malo novaca, imaš i sliku par tema ispod (renault 19 16v)... splićanima vjerojatno poznat autoispuh ispod victe, svaka preporuka za tonča :icon_thumright:

i onda san ja "šumaher"  ::)

seljacino   :frajer:

Offline MaRi0_St

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • R19 Mafia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: BT50QT
  • Moja Kaciga: --
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #12 : 28 Travanj, 2011, 20:26:00 »
takvim načinom izražavanja dovoljno govoriš o sebi tako da daljnji komentari nisu ni potrebni, a broj kazni je dovoljan pokazatelj ko je od nas dvoje "šumaher" :frajer:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #13 : 29 Travanj, 2011, 00:30:37 »
takvim načinom izražavanja dovoljno govoriš o sebi tako da daljnji komentari nisu ni potrebni, a broj kazni je dovoljan pokazatelj ko je od nas dvoje "šumaher" :frajer:

da vjerojatno kazne za kacigu i pojas se ovako isticu prebrzon voznjon..

da i vjerojatno visin po stinicama nediljon s ostalin savjesnin vozacima u prometu..samo ti turpijaj tih 135 konja..jer je ocito premalo za nasa ogranicenja od 50-100kmh   :binkybaby:

steta sta si ogranicen pa ne vidis neke stvari,moja sucut :icon_thumright:


Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #14 : 29 Travanj, 2011, 02:29:18 »
jaki su mi ovi šumaheri šta su u blokadi od kafića do kafića, sa auta mogu otpadat djelovi al bitno da je tu kalun da mačka može uć unutra, brusilica tjuning opruge, plave žarulje iz kauflanda i milijun vrsta dioda i lamperije, itd :toothy12: u većini slučajeva i prozori dole, ruka kroz prozor i dere cajka da se čuje u susjednom kvartu...ako se neko slučajno pripozna u ovome nije namjerno :dontknow:
PS. gađa bi vas sikirom da mi je slučajno neko takav u susidstvu pa da mi prolazi svaki dan tako ulicom :BangHead:
« Zadnja izmjena: 29 Travanj, 2011, 02:35:00 gun_rider »
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #15 : 29 Travanj, 2011, 02:42:44 »
jaki su mi ovi šumaheri šta su u blokadi od kafića do kafića, sa auta mogu otpadat djelovi al bitno da je tu kalun da mačka može uć unutra, brusilica tjuning opruge, plave žarulje iz kauflanda i milijun vrsta dioda i lamperije, itd :toothy12: u većini slučajeva i prozori dole, ruka kroz prozor i dere cajka da se čuje u susjednom kvartu...ako se neko slučajno pripozna u ovome nije namjerno :dontknow:
PS. gađa bi vas sikirom da mi je slučajno neko takav u susidstvu pa da mi prolazi svaki dan tako ulicom :BangHead:
lokalni serif

Offline ghostride666

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 593
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera runner VX 125
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #16 : 29 Travanj, 2011, 03:36:46 »
od auspuha za clia vi dođete na cajke  ::) ::) ::)
meni za vxr-a frajer nudio BMW X5 iz 2007 i neku sitnu nadoplatu....naravno nisam pristao  :dontknow:

Offline MaRi0_St

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • R19 Mafia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: BT50QT
  • Moja Kaciga: --
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #17 : 29 Travanj, 2011, 16:57:17 »
neznan za vas al meni su još draži mulci od 15 sa kiton i otpilanin auspuhon na batini ili nekoj drugoj škovaci od 50cc, a tek oni na kojekakvin R-ovima i pucanjen iz auspuha :headbang:

neznan jesi ti na stinicama, možda si jedan od onih wannabe stuntera šta se pokušavaju ubit ili u najmanju ruku dobro polomit da bi se neko okrenia za njima dok ja stojin uredno i propisno parkiran sastrane kao savjestan vozač...

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #18 : 29 Travanj, 2011, 19:20:15 »
neznan za vas al meni su još draži mulci od 15 sa kiton i otpilanin auspuhon na batini ili nekoj drugoj škovaci od 50cc, a tek oni na kojekakvin R-ovima i pucanjen iz auspuha :headbang:

neznan jesi ti na stinicama, možda si jedan od onih wannabe stuntera šta se pokušavaju ubit ili u najmanju ruku dobro polomit da bi se neko okrenia za njima dok ja stojin uredno i propisno parkiran sastrane kao savjestan vozač...

više jedan od onih koji ne spada u tu grupu neiživljenih brbana željnih dokazivanja i kurčenja, pogotovo prid par stotina ljudi...popularna vozila su razhebane 50-te, lole bez kacige koji se prave dase, šta se tiče onih na 4 kola, većina se svodi na raspadnute kadete i kocke ili mamine renol clie i slične usisivače sa 60ks, sa cijevi od vodovoda zada a ne auspuhom, plavim lampicama iz svakog ćoška, itd...neću sad sve svrstat tu, ima ljudi sa normalnim autima, koji se normalno ponašaju i voze al malo takvih će se skupljat na takvim mistima iz nedilje u nedilju i izvodit sranja u onakvoj gužvi...samo čekaš kad će se desit neka pi*darija, a kad se desi i kad neko skupi nekoga bit će ajme...
u svakom slučaju hrpa đikana, ništa pametno se doli nemože vidit, jedino se narugat i smijat lokalnim čunerima
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Auspuh za clia - cijena???
« Odgovori #19 : 29 Travanj, 2011, 21:58:02 »
neznan za vas al meni su još draži mulci od 15 sa kiton i otpilanin auspuhon na batini ili nekoj drugoj škovaci od 50cc, a tek oni na kojekakvin R-ovima i pucanjen iz auspuha :headbang:

neznan jesi ti na stinicama, možda si jedan od onih wannabe stuntera šta se pokušavaju ubit ili u najmanju ruku dobro polomit da bi se neko okrenia za njima dok ja stojin uredno i propisno parkiran sastrane kao savjestan vozač...


Cin stojis dole nisi uredan jer prisustvujes neprijavljenon skupu punon neizivljenih djikana di se svako mali neko negdi slupa a jednog dana ce neko i nastradat posteno. Dakle automatski krsis zakon.

Al pravo misto za lokalne sumaherovce :icon_thumright: