Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: KF bigbore rox  (Posjeta: 107581 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #520 : 05 Veljača, 2009, 00:38:19 »
pa naveo sam jer sam u njihovom pakiranju kupio, znam da oni ne prave, znam to sve, nego tu u osijeku nema za kupit semeringa posebno, nego samo ležajeva ( ispadnu oko 45 kn komad 6204, s tim da ih nema u c4 zračnosti nego u c3), a da ću posebno nabavljat semeringe i to posebno iz zg naručivat to mi se nikako ne da... ovako sam dao 250 kn za ležajeve i semeringe i mirna bosna. uostalom TOP ima pakiranje koyo ležajeva za smješnih 150 kn (ležajevi su super), ali tog nije bilo kad sam naručivo klip...

što se tiče haca, stvarno mi je puno pomogao sa savjetima, on je turpijao cilindar, ja sam sredio blokove...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: rox
« Odgovori #521 : 05 Veljača, 2009, 00:48:10 »
pa naveo sam jer sam u njihovom pakiranju kupio, znam da oni ne prave, znam to sve, nego tu u osijeku nema za kupit semeringa posebno, nego samo ležajeva ( ispadnu oko 45 kn komad 6204, s tim da ih nema u c4 zračnosti nego u c3), a da ću posebno nabavljat semeringe i to posebno iz zg naručivat to mi se nikako ne da... ovako sam dao 250 kn za ležajeve i semeringe i mirna bosna. uostalom TOP ima pakiranje koyo ležajeva za smješnih 150 kn (ležajevi su super), ali tog nije bilo kad sam naručivo klip...

što se tiče haca, stvarno mi je puno pomogao sa savjetima, on je turpijao cilindar, ja sam sredio blokove...

Razumijem, samo nekada se oko tih ležaja diže tolika prašina pa sam napisao u tvojoj temi. Ti 6204 su valjda najčešći ležajevi koji postoje. Di god može utrpaju 6204 :)

Baš me čudi da nema posebno, kod nas u požegi samo i prodaju posebno. Kada sam kupovo, naplatila mi semeringe 80 il 100kn , htjela mi prodati i 2 hrđava C3 ležaja po 50kn komad al sam reko ženskoj da takve mogu kupit i u poljoprivrednoj apoteci u pola cijene.

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: rox
« Odgovori #522 : 05 Veljača, 2009, 02:38:45 »
bravo bravo svaka čast
da se nadovežem HAC je odličan čovjek i svaka mu čast jer je i meni pomogao davajući savjete za moj skuter
HAC kad dođeš u split negine ti pivo (više piva :icon_thumright: :icon_thumright:)
---OSIGURAČ RACING---

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: rox
« Odgovori #523 : 05 Veljača, 2009, 18:23:04 »
uh al ste me nahvalili.......bio danas gumy kod mene lagano na kavici i pokupit neke djelove.......sad če rox brzo na cestu
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: rox
« Odgovori #524 : 05 Veljača, 2009, 18:28:55 »
ajd drago mi je da će na put, jer u Osijeku se neda čut ni vidit ništa preko 10000 obrtaja  :toothy12:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: rox
« Odgovori #525 : 05 Veljača, 2009, 18:55:15 »
Odlični dijelovi... stavi neki filmić kako ide kada složiš, baš me zanima jer će moj setup biti dosta sličan :icon_thumright:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #526 : 05 Veljača, 2009, 21:33:06 »
eo rox upalio.. bili danas frend i ja do haca, pokupili cilindar i malo razgledali trekkera i stroker SP-a.. :) ugl. squish je negdje između 0.8 i 0.9 mm, nisam imao šubler pa sam uspoređivao sa limićima za štelanje zazora na svječici  :laughing6: bila jedno grijanje od 10 minuta, pa hlađenje dok smo maske i neke sitnice rješili, na kraju još jedno grijanje od 6-7 minuta i lagana vožnjica... ves će staviti filmiće kasnije.. :) uglavnom ljepa se ekipica skupila... černi, laki, igor.sb, njegov zli brat, sb replica i ves... :) na neuštelanom karbu prima gas jebeno, jednom sam ga zavrtio do 12 i ide super.. ništa ne drnda radi super..





www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: rox
« Odgovori #527 : 05 Veljača, 2009, 22:04:45 »
eo rox upalio.. bili danas frend i ja do haca, pokupili cilindar i malo razgledali trekkera i stroker SP-a.. :) ugl. squish je negdje između 0.8 i 0.9 mm, nisam imao šubler pa sam uspoređivao sa limićima za štelanje zazora na svječici  :laughing6: bila jedno grijanje od 10 minuta, pa hlađenje dok smo maske i neke sitnice rješili, na kraju još jedno grijanje od 6-7 minuta i lagana vožnjica... ves će staviti filmiće kasnije.. :) uglavnom ljepa se ekipica skupila... černi, laki, igor.sb, njegov zli brat, sb replica i ves... :) na neuštelanom karbu prima gas jebeno, jednom sam ga zavrtio do 12 i ide super.. ništa ne drnda radi super..






sto sam sada rekao  :dontknow:                           :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:
lijepo to izgleda, kvalitetne slike :laughing7: , tko se truje sa Lucky Strikeom ???
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: rox
« Odgovori #528 : 05 Veljača, 2009, 23:35:55 »
eo ga...

prvo opalenje :) hehehe



i odma prva voznjica pala :)



eo i par slicica :)

gumi mjeri squish :)


tu nest stezu kaooo :)


eo da se vidi koliko je uistinu kewl taj yasuni :)


i mal osvrt na to kako sve kod gumija zavrsi... nebih zelio i ovo :)
« Zadnja izmjena: 05 Veljača, 2009, 23:41:52 vpucko »

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #529 : 05 Veljača, 2009, 23:53:17 »
eo bilo mi dosadno... pa sam ošo sastavit maske i izrezo kadu od sica.. sutra još treba karb uštelat i neku pečurku stavit pa napravit test vožnju... :)





www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: rox
« Odgovori #530 : 05 Veljača, 2009, 23:57:22 »
erotika :) hehe

da moram se pohvalit da sam par puta zaturirao roxa :) ooo da da da :) prima gas jbt :)

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: rox
« Odgovori #531 : 06 Veljača, 2009, 00:02:34 »
erotisssssssssssssss :toothy9: :toothy9:, jedino me brine to sto niej bilo fuša  :angry7:, tak da ovo nije KF radiona vise  :sad3:

@ drnda, ja sam luckyjevac  ;D
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: rox
« Odgovori #532 : 06 Veljača, 2009, 00:04:17 »
erotisssssssssssssss :toothy9: :toothy9:, jedino me brine to sto niej bilo fuša  :angry7:, tak da ovo nije KF radiona vise  :sad3:

@ drnda, ja sam luckyjevac  ;D

da objavim video onaj... opet ti i cekic hand by hand :) ahahahahahaha...
jbt ja dolazim ulazim u garazu a replica stoji u jednoj ruci cigareta a u drugoj cekic cca. 2,5 kg... a reko kud s tim? h

hahahahah :)

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #533 : 06 Veljača, 2009, 00:04:57 »
ajdeeeeee :D
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: rox
« Odgovori #534 : 06 Veljača, 2009, 00:06:50 »
 zasto si kadu pilao, bit ce ti sve puno blata :laughing7: , lijepo to sve izgleda, zelim samo vidjeti kako ga dize na zadnji na gas... na koliko rpm.a krece skut i na koliko se vrti
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: rox
« Odgovori #535 : 06 Veljača, 2009, 00:08:48 »
@ pucko i gumy, sta spamate...........................



ja ne koristim cekic prilikom ikakvih popravaka  :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #536 : 06 Veljača, 2009, 00:10:26 »
drnda- ispilio sam ju jer ide prirubnica pod 45 i nosači drugi, tako da sam morao, a i ovako mogu štelat karb bez da rastavljam pol skuta...
a nema šanse da ga vozim po kiši.. ovo je sad za otić se izguštat i gotovo :)

kreće na nekih 8500-9000, vrtit će se negdje do max13000 (nisam isprobo najviše je do 12 bilo treba ga malo razraditi)...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: rox
« Odgovori #537 : 06 Veljača, 2009, 00:35:38 »
jeste samo primjetili kako je sve lijepo vezicama pospajano....?

to je rad naseg... spešl kastm stajling majstora replice... jbt potrosio 100 vezica hehehe ali sad sve lijepo stoji kao sto se moze vidit na onoj slici :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: rox
« Odgovori #538 : 06 Veljača, 2009, 00:40:15 »
hahaha, onda bi ja gustao svaki dan , i meni baca blato ali me nije briga svako malo ga prebrisem... kada bi barem mogao doci do tebe... :toothy9:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: rox
« Odgovori #539 : 06 Veljača, 2009, 00:49:52 »
ohhoo i plastikice su gore  :headbang:

opet je lepi  :toothy11:

bas fino prima gas s tim talijanskim smecem dellortom sta da je tek s6 24 pwk BT

 :toothy12: :toothy12:
« Zadnja izmjena: 06 Veljača, 2009, 00:52:09 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...