Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: KF bigbore rox  (Posjeta: 107538 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #420 : 20 Kolovoz, 2008, 15:05:19 »
pa yamahe od 2003 imaju drugačiju struju, nepiše ništa na magnetu, malo je veći magnet nego yamahino paljenje.

opet sam pomjerio paljenje kao i prije i na ovome, kak mi je sjebalo šarafe od vodene sam uzeo sa sr-morini mašine, dosta su masivniji šarafi što okreću vodenu, samo sam morao malo gumice pobrusiti da stanu u kotačić od vodene.

skuter ide malo bolje nego s onim paljenjem :D
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: rox
« Odgovori #421 : 20 Kolovoz, 2008, 15:08:59 »
skuter ide malo bolje nego s onim paljenjem :D

mozda zbog toga sto taj magnet daje manje W

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: rox
« Odgovori #422 : 22 Kolovoz, 2008, 00:00:04 »
Kad nečeš da ti zapeče onda stavljaš grafitnu mast koja košta nešto malo više od obične tovatne masti....

Ide dole kasnije ko curica (koja je napaljena) u krevet pohotnom jarcu...  :laughing7:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #423 : 25 Kolovoz, 2008, 21:38:03 »
eo smontirali frend i ja danas malossijev primar, e sad u startu mi je malo slabije, napuca okretaje ali kvačilo dosta proklizuje, međuubrzanja i krajnja su se poboljšala.. jel se može taj start nekako riješiti? trenutno su na kvačilu plave opruge zategnute do kraja i utezi na najtežem položaju.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #424 : 26 Kolovoz, 2008, 16:46:27 »
eto sve što je lijepo kratko traje... jutros išao na posao i ugasio se uz pun k šrotanja, klip je dobio pun k, luft na klipnjači je ogroman i igličasti na klipnjači je u banani... e sad nije mi jasno zašto, jel moguće zbog preranog paljenja da se to dogodilo? paljenje sam isto uranio kao što sam imao i prije s čim nije bilo problema, smjesa je bila 2% ulja kao i uvjek, temperataura je bila oko 75 kad se ugasio.. serijski filter je u igri tako da sumnjam da je nešto uletilo... cilindar nema riseva riseva osjetnih pod prstom, ima jedno sitno sitno oštećenje.... tako da ću ga sad cjelog rastaviti, pun mi ga je k**ra* više... vjerojatno na proljeće kreće nastavak dok se malo financijski oporavim....
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: rox
« Odgovori #425 : 26 Kolovoz, 2008, 16:55:11 »
to je bolcna 10 mm? na knap je ta dimenzija za tolike okretaje a vjerovatno i snagu koju roost izvlači iz TPR
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: rox
« Odgovori #426 : 26 Kolovoz, 2008, 17:04:55 »
to je bolcna 10 mm? na knap je ta dimenzija za tolike okretaje a vjerovatno i snagu koju roost izvlači iz TPR

Potpis.
I Due+ sa Nardom je vec izazivanje vraga na 10mm bolcni

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: rox
« Odgovori #427 : 26 Kolovoz, 2008, 17:06:59 »
eo smontirali frend i ja danas malossijev primar, e sad u startu mi je malo slabije, napuca okretaje ali kvačilo dosta proklizuje, međuubrzanja i krajnja su se poboljšala.. jel se može taj start nekako riješiti? trenutno su na kvačilu plave opruge zategnute do kraja i utezi na najtežem položaju.

Ne moze. Sve dok se rotacija kuplunga i zvona ne izjednaci, proklizavanje je neizbjezno. To je cijena dulje getribe.
Ali, dobici na krajnjoj brzini bi trebali nadoknadit taj gubitak na samom startu

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #428 : 27 Kolovoz, 2008, 02:01:56 »
ma danas sam malo razmišljao, vjerojatno ću ga sad složit i prodat, samo ove godine sam potrošio preko 10000 kn na djelove, pa ću skupiti novaca i pred proljeće vjerojatno neki supermoto uzeti ili nešto u rangu z750... dobio sam danas neku ponudu za voziti prvenstvo skutera tak da neću skroz ispasti iz toga..

klipnjača ima lufta pun k, po bloku i u usisu i cilindru je bilo zlatne prašine od klipnjače, igličasti stage6 se nije razletio.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: rox
« Odgovori #429 : 27 Kolovoz, 2008, 02:15:13 »
moja sucut, umrla je strijela  :'( :'(

od pocetka sam bio skeptican, tj. tek od stavljanja roosta.......i prva zrtva 2+  :-[
i od nastupa tpr-a, prognozirao sam skori raspad sustava.....iako ne ovak brzo, i mene je iznenadila vijest  :( :(
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #430 : 27 Kolovoz, 2008, 15:42:05 »
evo par sličica od štete... blokovi su puni zlatne prašine od klipnjače. klip je još jedna pepeljara za uspomenu hehe.. kroz mjesec dana ću uzet novu radilicu, ležaje i semeringe i klip i složit i prodat ga...





www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: rox
« Odgovori #431 : 28 Kolovoz, 2008, 00:57:02 »
a gumi jbt, stvarno nemas srece (ili znanja mozda?) hehe a moram se mal salit :)

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #432 : 28 Kolovoz, 2008, 01:01:41 »
pa ono, znanja nikad dosta.. :) jbg radilica je prešla nekih 12000km, s tim da je zadnjih 3-4tkm bilo forsiranje na najjače. mislio sam da će izdržati do zime pa sam ju onda htjeo mjenjati....
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: rox
« Odgovori #433 : 28 Kolovoz, 2008, 21:26:15 »
 Šteta a i razočarenje kada  toliko vremena,truda i novaca uložiš u skuter pa te zaj**e
 :( :( :(
Mislim da je tu roost veliki krivac!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #434 : 28 Kolovoz, 2008, 21:34:42 »
postoji mogućnost da skuter ostane za vikend vožnju, neko paljenje, radilica 12mm i metrakit sp2 sa 24 karbom pod 45... al to još moram dobrano razmisliti jer je puno novaca u igri.. dobio sam beverly na duže vrijeme pa se imam na čemu vozit...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: rox
« Odgovori #435 : 28 Kolovoz, 2008, 21:38:19 »
Pa probaj nešto riješit, prodaj ove dijelove sada i ako imaš volje složi neki base i onda si miran a vjerovatno će ti i love ostat! :)

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: rox
« Odgovori #436 : 28 Kolovoz, 2008, 22:24:54 »
i kakav je BEV u odnosu na roxa.....nisam odolio da ne pitam  :frajer:
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #437 : 29 Kolovoz, 2008, 03:40:18 »
dino- ma base setup mi netreba kad imam beverlija...

hac - ma skuter je maltene nov, ima 8000 km, nove gume i multivar brat stavio, troši ko upaljač, udoban jako i sasvim solidno ide... za otić do posla i tak dušu dalo :)
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: rox
« Odgovori #438 : 29 Kolovoz, 2008, 06:42:49 »
znam kakav je BEV,mislio sam na vožnju .....bev vs naturpijana 70tka  :toothy9:
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #439 : 29 Kolovoz, 2008, 12:06:07 »
ahaaa... namrljan sam malo sinoć bio pa nisam skonto.. hehehe.. ko da sjedneš iz nekog kupea u kombi  :toothy12:
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!