Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: KF bigbore rox  (Posjeta: 104859 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #220 : 07 Lipanj, 2008, 18:48:56 »
malo sam bio bolestan pa je čekalo to sve... skuter sastavljen, ali izgleda da je previše zakrenuto paljenje i da je sada prerano, puca iz auspuha preko 10000 okretaja...

stigao i novi karb, stage6 24pwk, 2 seta dizni, i topova metalna prirubnica za mikunija 24 inače, ispolirana iznutra..
treba ga još malo naštelat, ali razlika u odazivu na gas i radu skutera je prevelika, dellorto izgleda ko igračka naspram ovoga... nadam se da neće trošiti preko 8 litara...

 
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: rox
« Odgovori #221 : 08 Lipanj, 2008, 22:56:01 »
karburator je glomazan covjece bas to dellorto izgleda ko igracka,,a ona dizna 125  :sad3:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #222 : 08 Lipanj, 2008, 23:12:13 »
neće mi trebati ta, a ko je hebe, mal sam išao dotegnit gedorom i pukne...

stavio sam sad 132, svječica me jebala (ošle 2 ngk platine u jednom danu :S), sutra idem kupit novu iridium, napravit gas sajlu i neki filter nabavit i onda mora ići jebeno
« Zadnja izmjena: 08 Lipanj, 2008, 23:14:08 gumy »
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: rox
« Odgovori #223 : 08 Lipanj, 2008, 23:38:00 »
bubni ti ona 220 haha nije normalna ta rupcaga.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: rox
« Odgovori #224 : 09 Lipanj, 2008, 02:18:21 »
To s diznama da pukne zna se dogoditi ako se pretjeruje,ja sam sada nabavil i PWK26,još mi fali PWK28,sad čekam da mi dođu još igle i onda se idem igrat sa njime,nabaviti ću ti ja diznu 125 :icon_thumright:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #225 : 09 Lipanj, 2008, 10:22:08 »
hej, fala za diznu ali neće mi trebati, mislio sam da će biti dobra 125, ali treba veća, svječica me zezala, ošle mi dvje platine, idem sad uzet novu pa ga naštelat konačno kak spada, pa odnet gas sajlu da mi napravi kak treba da otvara do kraja klipić

ma za diznu, zašarafio rukom, i krenem gedorom, ma nisam osminu kruga zavrtio i pukne..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: rox
« Odgovori #226 : 09 Lipanj, 2008, 11:18:39 »
je.0te koliko će da troši sa tom diznom 125? ? ? zar se ne bojiš potrošnje?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: rox
« Odgovori #227 : 09 Lipanj, 2008, 11:50:33 »
je.0te koliko će da troši sa tom diznom 125? ? ? zar se ne bojiš potrošnje?

Te dize nisu kao kod npr. Dellorta da mjere sirinu rupe u stotinkama milimetra nego su oznacavane po protoku benzina koji kroz njih prolazi.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: rox
« Odgovori #228 : 09 Lipanj, 2008, 12:55:58 »
alfa to je PWK karb,normalne su dizne,mikuni ima te po protoku dizne
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: rox
« Odgovori #229 : 09 Lipanj, 2008, 12:58:47 »
malo sam bio bolestan pa je čekalo to sve... skuter sastavljen, ali izgleda da je previše zakrenuto paljenje i da je sada prerano, puca iz auspuha preko 10000 okretaja...

stigao i novi karb, stage6 24pwk, 2 seta dizni, i topova metalna prirubnica za mikunija 24 inače, ispolirana iznutra..
treba ga još malo naštelat, ali razlika u odazivu na gas i radu skutera je prevelika, dellorto izgleda ko igračka naspram ovoga... nadam se da neće trošiti preko 8 litara...

 
sam se ti nadaj pa sta ce ti ta tolika ćula  :laughing7: :laughing7:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: rox
« Odgovori #230 : 09 Lipanj, 2008, 14:24:28 »
Ne vjerujem da će više trošit već neki dellorto 21, jer je PWK ima flat slider, tak da NSR ima PWK 26 i ne troši više od 8l kad ga stalno guliš a more trošit i 4- 5 l kad je fino voziš
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #231 : 09 Lipanj, 2008, 15:05:33 »
danas skratio sajlu, i dalje isti k**ra*, kada naštelam da otvara klipić do kraja onda je ler na jedno 6000okretaja, kada je ler dobar onda otvara malo više od 2/3 gasa... probo sam se provozati tako da otvara klipić do kraja, puno puno bolje radi i prima gas, ide nekih 20% bolje, al vratiti ću se na 21, za tolku razliku u potrošnji nije vrijedno, jučer sam se provozo nekih 15km i ošlo mi je nekih 2 litre goriva.. s tim da bi još moro uzimati i novu gljivu i set igli itd... vjerojatno ću ga ostaviti za neki jači kit...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: rox
« Odgovori #232 : 09 Lipanj, 2008, 15:55:02 »
daj gumi pa jbt da trosi 12,5 litara ahahahahah :D ma daj! malo si pretjerao!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: rox
« Odgovori #233 : 09 Lipanj, 2008, 16:53:01 »
danas skratio sajlu, i dalje isti k**ra*, kada naštelam da otvara klipić do kraja onda je ler na jedno 6000okretaja, kada je ler dobar onda otvara malo više od 2/3 gasa... probo sam se provozati tako da otvara klipić do kraja, puno puno bolje radi i prima gas, ide nekih 20% bolje, al vratiti ću se na 21, za tolku razliku u potrošnji nije vrijedno, jučer sam se provozo nekih 15km i ošlo mi je nekih 2 litre goriva.. s tim da bi još moro uzimati i novu gljivu i set igli itd... vjerojatno ću ga ostaviti za neki jači kit...

naravno da se da sve normalno sloziti...

vidim da ti je problem prekratki dio sajle bez izolacije...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: rox
« Odgovori #234 : 09 Lipanj, 2008, 18:06:17 »
isti takav problem sam i ja imao, samo mal nadodao komad buzira poljepio da se ne savija i cao ;)

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: rox
« Odgovori #235 : 09 Lipanj, 2008, 18:08:44 »
alfa to je PWK karb,normalne su dizne,mikuni ima te po protoku dizne

Mea culpa, greska u koracima.  ;D

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #236 : 09 Lipanj, 2008, 23:51:07 »
daj gumi pa jbt da trosi 12,5 litara ahahahahah :D ma daj! malo si pretjerao!

pa neznam jesam ja lud ili me kazaljka od goriva hebe, napravio sam krug po gradu, i dobro dok se zagrijao i to i doslovno je ošlo trećina tanka, dizna je trenutno u njemu 132.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: rox
« Odgovori #237 : 10 Lipanj, 2008, 06:55:40 »
hoće to,visoki okretaji i veliki karb....po meni je 12 L još i umjerena potrošnja..............trebaš si nabavit šnel gas....ručku gasa npr tomaseli ili slično pa neče bit problema sa dužinom sajle i otvaranjem klipića
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: rox
« Odgovori #238 : 10 Lipanj, 2008, 14:42:40 »
ma odustao sam od tog karba za sad, vratio sam dellorto 21, sredio gas sajlu da otvara do kraja(prije mi je 4/5 otvaro), skuter ide dosta bolje nakon poliranja blokova, kad sastavim maske i sve ću stavit neki filmić....
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: rox
« Odgovori #239 : 10 Lipanj, 2008, 18:07:23 »
hoće to,visoki okretaji i veliki karb....po meni je 12 L još i umjerena potrošnja..............trebaš si nabavit šnel gas....ručku gasa npr tomaseli ili slično pa neče bit problema sa dužinom sajle i otvaranjem klipića
da je al je gorivo sad 9,50 kn   
pa znaci 12x9,50= 115kn za 100km po meni puno puno al jbg sta ide to i trosi tak da gumy sam gasss :headbang: :headbang: