Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tražim uslugu/vezu za registraciju (samo Karlovačka županija)  (Posjeta: 3357 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Tražim uslugu/vezu za registraciju (samo Karlovačka županija)
« Odgovori #40 : 29 Ožujak, 2011, 15:13:43 »
ispricavam se  :toothy3:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline acmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 Replica DiTech
  • Moja Kaciga: Airoh
Odg: Tražim uslugu/vezu za registraciju (samo Karlovačka županija)
« Odgovori #41 : 29 Ožujak, 2011, 20:30:00 »
Eto ekipa da vas obavijestim da je skuter regan i to bez blokade  :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Lijepo došao, frajer me stavio na valjak i prije nego je uključio onaj svoj uređaj ja mu lijepo rekao u stilu "iskreno vam imam nešto za reći" i pritom bio extra ljubazan i eto prošlo je. Još se frajer, a stariji je, nasmije i kaže; "ajde sve 5, imam i ja sina i sve mi je jasno a sad da vidimo koliko bolid ide." Niti me išta tražio ali sam mu svejedno ostavio 50kn za gablec.

Eto još jedan dokaz da lijepa riječ i iskrenost otvaraju sva vrata  :headbang:


Tek sad došao sa vožnje, bi ja još ali je postalo prehladno a i kaciga mi se magli  ;D ;D (skuži tablicu  :glasses9:)




Svejedno hvala svima vama barem na moralno podršci te savjetima i eto naučio danas (a vjerujem i drugi) da ni u kojem slučaju nikada skidati 2 valjčića

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Tražim uslugu/vezu za registraciju (samo Karlovačka županija)
« Odgovori #42 : 29 Ožujak, 2011, 20:39:34 »
I koliko te ispalo?Oko 800 jel jer predpostaljvam da ti je prva?

Offline acmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 Replica DiTech
  • Moja Kaciga: Airoh
Odg: Tražim uslugu/vezu za registraciju (samo Karlovačka županija)
« Odgovori #43 : 29 Ožujak, 2011, 20:55:10 »
Uf da, bogme se i ja iznenadio kako skupo. Nije mi to prva rega jer sam ga bio odjavio prošle godine krajem sedmog mjeseca (ali zapravo jest tehniči gledano jer na isto ispadne).

Uglavnom; 112kn izlazak na tehnički
               218kn osnovno osiguranje sa 15% bonusa i osiguranjem za vozača i suvozača
               412kn one pristojbe kasnije, tablica, nova knjižica (!!!) te nova prometna i još te sitnice
            = 742kn što je stvarno dosta za kosilicu a nisam pritom iz ZG županije
              +50kn mita i korupcije  ;D   

Uglavnom ovo me totalno iznendilo da se mora raditi nova knjižica vozila jer je to kakti novost od ovew godine i još mi ženska kaže tamo da su ih previše naštampali pa eto zato se mora mjenjati. I još na policiji dok sam uzimao štambilje isto mi službenica tamo ponovi da je to novotarija samo zato da se može reći da je novo i da se naplati (lijepa naša u punom smislu)  :confused5:
I bila je neka akcija kod Allianz osiguranja da ispadne 159kn osiguranje (u to je uključeno osiguranje vozača i suvozača) ali pošto ja naravno nisam imao/našao staru policu onda sam za istu stvar platio 50kn više (kod Croatie).

Eto...

Offline smoki

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 159
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Generalski Stol
  • Moj Skuter: Gilera Runner VX 200 '06.
  • Moja Kaciga: Shoei XR-900
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Tražim uslugu/vezu za registraciju (samo Karlovačka županija)
« Odgovori #44 : 30 Ožujak, 2011, 00:23:45 »
Ajde drago mi je da si uspio riješit..

A ove priče o silama valjčića koji će se vrtit punih 20sekundi i razhebat radilicu i ležajeve, to si sačuvajte za unuke..otprije imam iskustva sa mehanikom, još k tome slušam o aksijalnim i radijalnim silama po cijele dane, nemojte me nasijavati s tim..to je kao da bi reko da će ti motor vuć u desno ak skineš lijevi retrovizor..gluposti

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Tražim uslugu/vezu za registraciju (samo Karlovačka županija)
« Odgovori #45 : 30 Ožujak, 2011, 00:25:15 »
Ajde drago mi je da si uspio riješit..

A ove priče o silama valjčića koji će se vrtit punih 20sekundi i razhebat radilicu i ležajeve, to si sačuvajte za unuke..otprije imam iskustva sa mehanikom, još k tome slušam o aksijalnim i radijalnim silama po cijele dane, nemojte me nasijavati s tim..to je kao da bi reko da će ti motor vuć u desno ak skineš lijevi retrovizor..gluposti
E to care,skoro su me i uvjerili u krivo jbt.To je sve u centru,nema tu tolikih sila da mogu toliko štetno djelovati.
 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline smoki

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 159
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Generalski Stol
  • Moj Skuter: Gilera Runner VX 200 '06.
  • Moja Kaciga: Shoei XR-900
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Tražim uslugu/vezu za registraciju (samo Karlovačka županija)
« Odgovori #46 : 30 Ožujak, 2011, 00:30:46 »
Ma daj ajde, dok sam imao 13god i ja sam u sve vjerovao..al ovakve bajke još i sad volim čuti..

Tu se razglaba o silama, momentima, zamoru materijala, plastičnoj deformaciji, bla bla, a to su samo naklapanja, ili pumpanje postova..