Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?  (Posjeta: 4437 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« : 29 Prosinac, 2007, 16:19:13 »
http://www.index.hr/sport/clanak/modric-ostaje-u-dinamu/369423.aspx

sve u svemu na neki nacin "luda" odluka, i ja ju pozdravljam  :headbang:

modrić teško da muže izgubiti na cijeni , a dinamo moze samo dobiti sansu i iduce godine...   :frajer:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #1 : 29 Prosinac, 2007, 17:06:42 »
loše što ostaje, trebalo ga je prodat. Istina, može dobit na cijeni al teško da će to bit nešto puno...trebalo ga je gurnut u neki jači klub da se razvije  :icon_thumright: pogledajte samo ćorluku...hehe

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #2 : 29 Prosinac, 2007, 17:09:35 »
nema se on sta vise razvijati  :redface:

da li je lose za njega, to je upitno, cak mislim da je dobro , pa da jos malo stasa...

ali za dinamo je definitivno dobro , tu se nema sta pametovat  :toothy12:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #3 : 29 Prosinac, 2007, 17:19:18 »
ma modrić ne ide iz dinama zato što mamić nije postigao cijenu koju je želio za njega...pretpostavljam da su mu city i chelsea nudili 20 milijunaeura a on je htio 30...to je po meni jedini razlog zašto ga još nije pustio da ode iz kluba...
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #4 : 29 Prosinac, 2007, 17:46:02 »
Modrić htio u Barcelonu ali...
Who's looking for punishment ??

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #5 : 30 Prosinac, 2007, 02:47:30 »
nema se on sta vise razvijati  :redface:

ooooo ima, ima ;)

pa nisu sigurno isti uvjeti treninzi i režim rada u dinamu i u jednom vrhunskom klubu u vrhu neke od najjacih liga...

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #6 : 30 Prosinac, 2007, 11:00:10 »
nema se on sta vise razvijati  :redface:

ooooo ima, ima ;)

pa nisu sigurno isti uvjeti treninzi i režim rada u dinamu i u jednom vrhunskom klubu u vrhu neke od najjacih liga...
Frende sve je to isto, npr. trening u Dinamu i Werderu,HSV-u,Manchesteru ili Milanu!!!To je Dinamo pokazao utakmicama koje odigrao ove sezone u Europi gdje ravnopravno igro sa svima čak je i neke momčadi nadigrao kao Werder i Basel ali u tim utakmicama je falilo sportske sreće kao i protiv Rennes-a!Ali tu je nedostajao glavni egzekutor kao što je Da Silva i naravno zajebancija Schinenfielda koji svaku utakmicu ućini neku nepotrebnu glupost!Poantau svemu tome je NOVAC kojeg Dinamo ima manje od Velikih klubova u tome je razlika!!!Modrić igro u Dinamu ili Barceloni on će biti isti igrač, uvijek će dobro igrati za repku kao i Čorluka koji je dok je igro u Dinamu isto pružao vrlo dobre partije kao isada dok je u City-u!!!
Slažem se s tobom da Mamić nije prodao Modrića zato što nije postigao dobru cijenu, ali ja mislim da će do ljeta Luka otići iz Dinama i mislim da se ne trebamo zavarvati slaganjem nove Dinamove momčadi koja misli opet prezimiti u Europi!!!
 :happy3: :happy3: :happy3: :happy3:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #7 : 30 Prosinac, 2007, 11:47:31 »
ma modrić ne ide iz dinama zato što mamić nije postigao cijenu koju je želio za njega...pretpostavljam da su mu city i chelsea nudili 20 milijunaeura a on je htio 30...to je po meni jedini razlog zašto ga još nije pustio da ode iz kluba...
Pametan covjek...slazem se s tobom!!! :icon_thumright:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #8 : 30 Prosinac, 2007, 11:51:58 »
Slažem se i ja...al dobro, znači odna da bilo koji klub koji ima takav trening  može parirat npr. barci? E pa sad vec pricas gluposti...veliku ulogu imaju sami irači a ne trening! Po takvom bi mi vec bili u finalu lige prvaka. Ja sam isto Dinamovac, jako mi je žao kaje dinamo ispao al ovo kaj ti pricas su nebuloze. Svaki klub ima drugačijeg trenera, fizioterapeuta itd. i nemres mi rec da su svi ti treninzi isti!!! Dinamo ima sve osim zavsnice...tu im je poslije Eduarda ostalo prazno mjesto...Mandžukića il ide il nejde, balaban nemoze nista, sokota je vise ozljeđen neg kaj igra, vugrinca mi je zao jer je uvijek znao iznenadit i kad je bilo najteze je zabijao...tadić ima brzinu i volju, on se dokazuje iz utakmice u utakmicu jer se želi probit u drugu momčad. Anderson je bio totalan promašaj, sad je na Mamiću il na nekom tamo red da pronađu novog golgetera

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #9 : 30 Prosinac, 2007, 16:48:01 »
Slažem se i ja...al dobro, znači odna da bilo koji klub koji ima takav trening  može parirat npr. barci? E pa sad vec pricas gluposti...veliku ulogu imaju sami irači a ne trening! Po takvom bi mi vec bili u finalu lige prvaka. Ja sam isto Dinamovac, jako mi je žao kaje dinamo ispao al ovo kaj ti pricas su nebuloze. Svaki klub ima drugačijeg trenera, fizioterapeuta itd. i nemres mi rec da su svi ti treninzi isti!!! Dinamo ima sve osim zavsnice...tu im je poslije Eduarda ostalo prazno mjesto...Mandžukića il ide il nejde, balaban nemoze nista, sokota je vise ozljeđen neg kaj igra, vugrinca mi je zao jer je uvijek znao iznenadit i kad je bilo najteze je zabijao...tadić ima brzinu i volju, on se dokazuje iz utakmice u utakmicu jer se želi probit u drugu momčad. Anderson je bio totalan promašaj, sad je na Mamiću il na nekom tamo red da pronađu novog golgetera
Frende nisi me dobro razumio, kažem da treninzi nisu bitni nego igrači jer trening je bit uigranosti i fizičke spreme!!!Igrači su ti koji nose odgovornost i kvalitetu momčadi a što više novaca to bolji igrači i bolja momčad!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #10 : 30 Prosinac, 2007, 16:56:50 »
Ja za Modrića nikad nebi daval 30 miljuna! Primjer, Real Madrid je dal za Sneijdera 27 miljuna, a Sneijder je puno bolji od Modrića (barem meni)! Modrić ne vrijedi više od 15 miljuna!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #11 : 31 Prosinac, 2007, 11:44:47 »
Ja za Modrića nikad nebi daval 30 miljuna! Primjer, Real Madrid je dal za Sneijdera 27 miljuna, a Sneijder je puno bolji od Modrića (barem meni)! Modrić ne vrijedi više od 15 miljuna!
Po mom mišljenju vrijedi 20 milijuna Eura!Sneijder nije boli od Modrića ako on toliko vrijedi onda bi i Dinamo trebao dobiti barem 25 miijuna u što ne sumnjam da će dobiti za Luku!!! :icon_thumright:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #12 : 31 Prosinac, 2007, 18:12:39 »
Čital sam danas na vecernji.hr da je ćiro izjavio: "Mamić bi za 50 miljuna plivao do otoka!"

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #13 : 31 Prosinac, 2007, 18:18:24 »
Čital sam danas na vecernji.hr da je ćiro izjavio: "Mamić bi za 50 miljuna plivao do otoka!"

hehe  :toothy9:

nema veze.. dobar poslovni potez.. nece on dobit dogodine nista manje nego sad  :laughing7:

a dinamo s modrićem uvjek ima sanse  :frajer:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #14 : 08 Siječanj, 2008, 15:35:46 »
šteta što takvog igrača koče privatni interesi...zaista šteta, treba mu dati priliku za napredak kako i zaslužuje.

dakako da će si osigurati egzistenciju, iako i u dinamu ima poveću plaću.

u svakom slučaju...mamić  :toothy3:


Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #15 : 13 Siječanj, 2008, 21:52:41 »
...trebao je ostaviti svu trojicu u Dinamu ili ih sve prodati (Ćorluka, Eduardo i Modrić). To je jedini način da svi napreduju, a i Dinamo da ostane u Europi...
Ovako je to podilaženje narodnim masama, a u biti pokušaj licitacije cijene...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Modrić ostaje u dinamu... !!! - nova sansa dinamu?
« Odgovori #16 : 14 Siječanj, 2008, 02:47:13 »
neznam za dudua, ali corluku "nije" mogao zadrzati  :icon_scratch:


..kad igrac zapne, najbolje je to rijesiti tako...

i modric da zapne, bio bi prodan , ali on , "kapetan" , i nemoze protiv "institucije" , to bi bilo svetogrdje  :toothy9:

tako da eto politike  :toothy9:


inace se slazem, ako se mene pita , cudno je sto ih je "dao"  :confused5:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!