Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Styling natjecanje  (Posjeta: 4546 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Styling natjecanje
« Odgovori #20 : 27 Prosinac, 2007, 22:27:23 »
čekaj malo ti ideš na neki meet da se pokažeš tamo i zbog nagrada?? ljudi idu da se zabave napiju,nadrogiraju gledaju striptizete...di ti je snaga volje covice...
Neznam jel ovo namjenjeno meni, al mislim da je, al ja bum komentiro.

j#bote ovde govorimo o skuter styling natjecanju, a ne o nekom moto susretu. Kažem kak bi natjecanje trebalo bit organizirano, a za meet sa striptizetama sam uvik  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Styling natjecanje
« Odgovori #21 : 27 Prosinac, 2007, 22:30:11 »
aj neka al ovo sa slanjen slika more bit fotomontaže,svega i svačega
...........1...........8...........7...........

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Styling natjecanje
« Odgovori #22 : 28 Prosinac, 2007, 00:13:29 »
Ovako ako se to misli organizirat onda niš s tim slikama jer se na slikama ne vidi kakav je scoot pa da dobije neka raga prvo mjesto ko na ss onaj aerox je živa baja s tim ga vani nebi ni pustili da dođe na neko natjecanje treba to organizirat kako spada scoot u kombi i s njim na stayling :icon_thumright: :hello:

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Styling natjecanje
« Odgovori #23 : 28 Prosinac, 2007, 00:24:46 »
istina ovo styling natjecanje treba biti uživo sa sudačkom komisijom i sa nekim nagradama od dragih sponzora.samo problem je opet lokacija meeta jer nas je iz svih djelova hr.možda bi najbolje bilo na grobniku
vozi idiote vozi !!!!!

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Styling natjecanje
« Odgovori #24 : 28 Prosinac, 2007, 14:04:56 »
Ovako ako se to misli organizirat onda niš s tim slikama jer se na slikama ne vidi kakav je scoot pa da dobije neka raga prvo mjesto ko na ss onaj aerox je živa baja s tim ga vani nebi ni pustili da dođe na neko natjecanje treba to organizirat kako spada scoot u kombi i s njim na stayling :icon_thumright: :hello:
A možeš mislit, svi imamo kombije, novaca brdo za prevoz, svi imamo vozačke i tak dalje, U PRAVU SI!!!

Tak bu onda najbolje
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Styling natjecanje
« Odgovori #25 : 28 Prosinac, 2007, 14:07:34 »
da kad san ja reka da bolje da je meet svi su me popljucali...uostalom postoje i granice izvan ovog foruma,samo triba polipit plakate....reklame i to je to...
...........1...........8...........7...........

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Styling natjecanje
« Odgovori #26 : 28 Prosinac, 2007, 15:09:28 »
svako ce trebati uplatiti taksu za natjecanje (neka simbolika) i onda osigurati dobre nagrade i plakati i onda da vidimo... Moglo bi se nesto takvo napraviti, sponzori, promocije materijala od sponzora... Tamo kod samobora bi se moglo org. Shimdhen... + klopa, pice... razne igre, stunt, neka jos natjecanja u dragu npr... i slicno... To bi bilo dosta dobro...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Styling natjecanje
« Odgovori #27 : 28 Prosinac, 2007, 19:59:17 »
Ovako ako se to misli organizirat onda niš s tim slikama jer se na slikama ne vidi kakav je scoot pa da dobije neka raga prvo mjesto ko na ss onaj aerox je živa baja s tim ga vani nebi ni pustili da dođe na neko natjecanje treba to organizirat kako spada scoot u kombi i s njim na stayling :icon_thumright: :hello:
A možeš mislit, svi imamo kombije, novaca brdo za prevoz, svi imamo vozačke i tak dalje, U PRAVU SI!!!

Tak bu onda najbolje

Nemam ni ja kombi samo bi to tako trebalo.Tu nastaju problemi isto jer ako je neko iz zadra,zagreba i onda se to organizira u Rijeci neće neko vozit scoot od 50 kubika ili nakitani toliko kilometara. :icon_thumright: :hello:

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Styling natjecanje
« Odgovori #28 : 28 Prosinac, 2007, 20:08:33 »
Ovako ako se to misli organizirat onda niš s tim slikama jer se na slikama ne vidi kakav je scoot pa da dobije neka raga prvo mjesto ko na ss onaj aerox je živa baja s tim ga vani nebi ni pustili da dođe na neko natjecanje treba to organizirat kako spada scoot u kombi i s njim na stayling :icon_thumright: :hello:
A možeš mislit, svi imamo kombije, novaca brdo za prevoz, svi imamo vozačke i tak dalje, U PRAVU SI!!!

Tak bu onda najbolje

Nemam ni ja kombi samo bi to tako trebalo.Tu nastaju problemi isto jer ako je neko iz zadra,zagreba i onda se to organizira u Rijeci neće neko vozit scoot od 50 kubika ili nakitani toliko kilometara. :icon_thumright: :hello:

u ovom svemu je najveći problem lokacija meeta a možda i nagrade
vozi idiote vozi !!!!!