Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: poceo sam uciti na zadnji  (Posjeta: 55026 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: naucio sam na zadnji [sa nogama na podu]( jeste zadovoljni? :( )
« Odgovori #80 : 22 Prosinac, 2007, 11:32:27 »
Ma prosut ćeš se i ovako i onako a onda je bolje da se prospeš sa nogama gore jer ovako je smiješno izgledaš ko stunt mačka :laughing7:


ja krepao,majke mi mile hahahaha

a ovaj spidfajt stunter je fany,kak je to stunt? boga ti dragog
ovo što je tebi stunt,meni je to start ak mal cupnem skiru


btw:MARINO fight teškoo,jako tesko ide ako neznas,a vidim da ti kontas tak da ti nije problem...
al početnicima je weliki dreq. ;D

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: naucio sam na zadnji [sa nogama na podu]( jeste zadovoljni? :( )
« Odgovori #81 : 22 Prosinac, 2007, 12:17:36 »
a cujes...ja sam proba sf2 od blacknarande dignuti...al nije islo (DA DA sa nogama :angry9: )
prvo nisam se bas ni usudio...tudi je motor...a nemam para da mu stetu placam ako se razbijem...drugo imam jako slabiji sut od mog...ja jesam karb cistio...tj. lik mi je nesto radio na motoru pa je reka da ce i karb...pa valjda je...al moj ima bolji sut od blacknarandinog...

al ipak nije lako...pogotovo pocetnicima...i btw marino sorry al fakat mi pomalo dozes zivce...


aj pliz utuvi u svoju glavu da sam ja to sve skupa vjezba SAMO 4h...u RAZMACIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!al neka...ako ste vi tako dobri bili U SAMOM POCETKU SVOG STUNTA SVAKA CAST!!!!!!!!!!!!AL NISMO SVI TAKO "NADARENI"!!!!!!!!!!pa zato aj pliz give me a break!!!!!!!!!!!!!!!
ja sam reka da cu to vjezbati...al treba vremena...a da je sf2 lako dizati e dragi moj JAKO se varas...je da on nema previse tezine napred...AL JE NASLABIJI MOTOR...pogotovo ova moja godina...ima oko 4hp!!!!!!!!!!!!sve serijale peru sf2 serijalu...i uopce nije lagano...ti si ucija kolko vidim na gileri stalker

to bolje vuce...


al neka...samo vi i dalje serite...ko da sam ja to vjezba 20 dana pa mi "ide" tako lose...al vidi cuda...vjezba sam samo jedan dan...i to nepuna 4h!!!!!!!!!!a ako si ti naucija u jednom danu (i to tako da dodes posli skole i probavas po ure...pa odes ca...pa dodes sa drugim frendom pa budes po ure...pa odes ca...pa dodes sa trecim frendom pa budes oko uru...i ako si tako naucio sve te fore...svaka cast....)al ja nisam fenomen ka sta si "ti"!!!!!!!!


 :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:


i btw svaka cast onome ko mi ide stavljati filmic od vale!!!!!!!!!!sa kim si me nasa usporedivati...aj stavi svoj filmic kad si tek pocea uciti...pa da vidimo a ne filmice koji prikazuju kako neko ko vec jako jako jako dugo vjezba stuna...jer  to me nezanima...to mi pokazuj kad i ja budem to radio nekoliko mj. ili god.
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: naucio sam na zadnji [sa nogama na podu]( jeste zadovoljni? :( )
« Odgovori #82 : 22 Prosinac, 2007, 17:31:44 »
PRIJATELJU TVOJ PROBLEM JE ŠTO TI NEĆEŠ SLUŠAT ONE KOJI NEKI QURAC ZNAJU I FORSAS SVOJ FILM..I TAK ISPADAŠ GLUPLJI 3X NEG KAJ JESI...



niko se nije rodio sa barom u guzici.... al ako nko ko to zna ocito bolje od tebe nekaj veli kontra tvojeg sistema a njemu ide a tebi ne..onda je logicno valjda da njega slusas...

 a sad prekini srat suzi mi oko

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: naucio sam na zadnji [sa nogama na podu]( jeste zadovoljni? :( )
« Odgovori #83 : 22 Prosinac, 2007, 17:46:17 »
Ja kad naučim pošteno vozit po zadnjem,a ne ko ti dva metra s nogama dole onda ću snimat filmiće i govorit naučio sam na zadnji,a do tada niš ja sam svoj motor za cimat sasuo i kad ga opet složim ić ću svaki dan na pistu vježbat i neću tu govorit kako sam naučio cimat i snimat neke filmiće od pol sata ovo ono prije pa poslije,a isti k**ra* kad naučim cimat kako treba onda ću snimit neki filmić i stavit gore,a do tada se neću hvalit ko ti ni vale nije znao cimat ali je učio s nogama gore,a ne dole to s nogama dole nije zadnji to može svako :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: naucio sam na zadnji [sa nogama na podu]( jeste zadovoljni? :( )
« Odgovori #84 : 22 Prosinac, 2007, 18:04:16 »
Ja kad naučim pošteno vozit po zadnjem,a ne ko ti dva metra s nogama dole onda ću snimat filmiće i govorit naučio sam na zadnji,a do tada niš ja sam svoj motor za cimat sasuo i kad ga opet složim ić ću svaki dan na pistu vježbat i neću tu govorit kako sam naučio cimat i snimat neke filmiće od pol sata ovo ono prije pa poslije,a isti k**ra* kad naučim cimat kako treba onda ću snimit neki filmić i stavit gore,a do tada se neću hvalit ko ti ni vale nije znao cimat ali je učio s nogama gore,a ne dole to s nogama dole nije zadnji to može svako :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

to je to

+1

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: naucio sam na zadnji [sa nogama na podu]( jeste zadovoljni? :( )
« Odgovori #85 : 22 Prosinac, 2007, 18:18:38 »
S nogama dole -2 za kraj stoljeca  :toothy10: :toothy10:
Yamaha-Spy

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: nisam naucio na zadnji...
« Odgovori #86 : 22 Prosinac, 2007, 19:10:33 »
a jeste onda bar sad zadovoljni sa naslovom????????
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: nisam naucio na zadnji...
« Odgovori #87 : 22 Prosinac, 2007, 19:11:51 »
Sad je gotovo kad si se hvalio :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: nisam naucio na zadnji...
« Odgovori #88 : 22 Prosinac, 2007, 19:18:56 »
koji loooooooom :toothy12: :toothy12:...
naslov bi  ustvari trebao ic:poceo sam uciti na zadnji :headbang:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: poceo sam uciti na zadnji
« Odgovori #89 : 22 Prosinac, 2007, 19:51:06 »
eto sad je naslov "poceo sam uciti na zadnji" a misli sam jos dodati ali cili forum me naserava radi toga :angry9:


eto...ako sad niste zadovoljni neznak kad cete biti...


sta jos ocete???da izbrisem film???ili sta???? :angry9: :angry7: :angry7: :angry7:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: poceo sam uciti na zadnji
« Odgovori #90 : 22 Prosinac, 2007, 19:52:24 »
izbrisi cjelu temu,pa ponovo otvori,svu su ti je usrali

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: poceo sam uciti na zadnji
« Odgovori #91 : 22 Prosinac, 2007, 19:52:55 »
Sad oćemo da naučiš cimat :icon_thumright:

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: poceo sam uciti na zadnji
« Odgovori #92 : 22 Prosinac, 2007, 19:56:13 »
kako samo serete svi redom...strasno, koji ste pacenici...decko je srecan sto je uspeo da ga odvoza malo na tocku, a vi trazite dlaku u jajetu...sa nogama, pa sta, svako radi kako mu je lakse, na svoj nacin...
SWAT ne opterecuje se usranim komentima, sta stalno menjas naslov, stavi kako ti volja, ne daj da ti neko diktira ;)
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: poceo sam uciti na zadnji
« Odgovori #93 : 22 Prosinac, 2007, 19:58:10 »
kako samo serete svi redom...strasno, koji ste pacenici...decko je srecan sto je uspeo da ga odvoza malo na tocku, a vi trazite dlaku u jajetu...sa nogama, pa sta, svako radi kako mu je lakse, na svoj nacin...
SWAT ne opterecuje se usranim komentima, sta stalno menjas naslov, stavi kako ti volja, ne daj da ti neko diktira ;)
Sretan je ali to nije to fuckin legs up :laughing7:

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: poceo sam uciti na zadnji
« Odgovori #94 : 22 Prosinac, 2007, 20:00:12 »
a ha ha ha ha, kako si samo komican, bas je smesno, noge pa noge...ccccc
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: poceo sam uciti na zadnji
« Odgovori #95 : 22 Prosinac, 2007, 20:03:13 »
a ha ha ha ha, kako si samo komican, bas je smesno, noge pa noge...ccccc
Učit vozit po zadnjem je to da noge moraju bit gore a ne se vuć po podu ko onaj stut mačka jer ti se ljudi smiju :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: poceo sam uciti na zadnji
« Odgovori #96 : 22 Prosinac, 2007, 20:10:54 »
ma pusti ga...sad je i meni smjesan...HAHAHAHAHA :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:

a sat ces...sto reci nego u pravu su...ja ne kazem da sam ja sad neka velika faca :sad3:

samo kazem da sam ga vozio na zadnjem...a bome jesam...sa 20 nogi doli ili sa samo 2 ista stvar...ja ga vozio...

e sad...ako to ne spada u pojam koji podrazumjeva weely onda je to druga stvar...a to da su svi ucili cak i prvi dan sa nogama gore...a cujes...rjetko ko je ucio na sf2...a i ko je...ocigledno mu je jako malo stalo da motora...meni je bilo...sad vise i nije tolko jer ga ipak necu prodavat...al to ne znaci da ocu da se odma izubijam...ja cu uciti na svoj nacin...tj. prvo malo sa nogama...da steknem sigurnost...a onda nakon par dana...vjezbati bez nogu...i tako dalje...nadam se dobrom napretku...a to sta vi komentirate...mi je samo lipo za citati...a i znam da su to "samo dobronamjerni" savjeti  ::) ;)

hehe...


a sto se tice teme...ma ovaj naslov je ok...jer i sam priznam da to nije weely pa ona nije bed...al nauciti cu stunati bar osnove garant...jer me to zanima...prije sam se boja radi motora...al sad mi je puno manje strah...a i kad se vratim iz svice odma cu skinuti plastike...i idem vjezbati...dan za danom...

 :hello:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: poceo sam uciti na zadnji
« Odgovori #97 : 22 Prosinac, 2007, 20:30:51 »
a sta kazes da je ucit vozit po zadnjem, da iz prvog uspes da stavis noge preko volana i radis krugove? a?
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: poceo sam uciti na zadnji
« Odgovori #98 : 22 Prosinac, 2007, 20:44:13 »
da da...tako su oni odma iz prve...pa ih kuzim zasto im je ovo jadno... ::) ;) :P
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: poceo sam uciti na zadnji
« Odgovori #99 : 22 Prosinac, 2007, 20:48:47 »
kako samo serete svi redom...strasno, koji ste pacenici...decko je srecan sto je uspeo da ga odvoza malo na tocku, a vi trazite dlaku u jajetu...sa nogama, pa sta, svako radi kako mu je lakse, na svoj nacin...
SWAT ne opterecuje se usranim komentima, sta stalno menjas naslov, stavi kako ti volja, ne daj da ti neko diktira ;)
jarane ne seri...ako je tebi suljanje s nogama po podu dlaka u jajetu onda stvarno...
2 SWAT:stari sad na posao,vjezba,i vjezba i da vidis koji je to dobar osjecaj kad naucis posteno na zadnji...
samo naprijed