Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: poceo sam uciti na zadnji  (Posjeta: 55013 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #20 : 19 Prosinac, 2007, 19:00:27 »
kao začetnik stunta u hrvaatskoj mogu vam reć... da ste tolko nasrali sa savjetima da je najbolje da se sami banate =)
:toothy12: Ako je neko i nešto u stuntu u hrvatskoj onda je to paky :icon_thumright:

sad si gotov  :toothy11:

samo cekaj wayndera
Nisam ja ništa rekao protiv njega šta se tiče njega on je stvarno složio sve to šta je napisao i svaka čast gledao sam njegove slike od sr 150 novog, šta je napravio i vidio derbia 172 mogu reć samo dečko zna napravit pilu od scootera i ostali stunt scooteri su uvijek raskramani,a njegov je uvijek pic :icon_thumright:

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #21 : 19 Prosinac, 2007, 19:04:33 »
koliko sam ja skuzio ovaj jaran sa speedfightom cima bez kocnice...cim je dva put letio...dva prsta na kocnicu,disk imas i nema brige nikakve...a sve ce doc na svoje... :glasses9:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #22 : 19 Prosinac, 2007, 19:08:15 »
nisam jaran :angry7:

drugo...samo sam jednom letio...i to je bilo totalno glupo...al neka...

al imam OGROMNI PROBLEM!!!!!!!!!!!!ljudi u joj format da pretvorim za windows mouve maker??????

ni jedan ne prima...samo se zatvori...a imam vistu...i nikako nece...ubit cu se!!!!!!!!!!!!!!!! :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :angry7: :angry7: :angry7: :sad3: :sad3: :angry9: :angry9: :angry9: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :sad1:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #23 : 19 Prosinac, 2007, 19:13:27 »
kad naucis lipo na zadnji da to lici na nesto onda se snimaj.. dotad pusti corav posal jel ces se polomit za qurac..

waynder je ZELENi :)

waynder je maska na motoru  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #24 : 19 Prosinac, 2007, 19:13:39 »
kao začetnik stunta u hrvaatskoj mogu vam reć... da ste tolko nasrali sa savjetima da je najbolje da se sami banate =)
:toothy12: Ako je neko i nešto u stuntu u hrvatskoj onda je to paky :icon_thumright:

pitaj pakya kako je on sazanoza stunt i ko mu je poklonio prvu stunt opremu ;)

a trenutno najnapredniji stunter hrv državljanstva?   paky i mask za prvo mjesto.. stunt 101 uvjerljivo drugo mjesto...  dalje se tu redaju razne nijanse

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #25 : 19 Prosinac, 2007, 19:15:52 »
nisam jaran :angry7:

drugo...samo sam jednom letio...i to je bilo totalno glupo...al neka...

al imam OGROMNI PROBLEM!!!!!!!!!!!!ljudi u joj format da pretvorim za windows mouve maker??????

ni jedan ne prima...samo se zatvori...a imam vistu...i nikako nece...ubit cu se!!!!!!!!!!!!!!!! :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :angry7: :angry7: :angry7: :sad3: :sad3: :angry9: :angry9: :angry9: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :sad1:


googlaj: 3gp 2 wmv

inace speedy je bobar za kontroluna zadnjem...  igrao se ovo ljeto sa njim pa znam =)  ali što se tiče padova?  lol na raneru pucaju plstike.. na speedyu SVE OSTALO

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #26 : 19 Prosinac, 2007, 19:17:12 »
kad naucis lipo na zadnji da to lici na nesto onda se snimaj.. dotad pusti corav posal jel ces se polomit za qurac..

waynder je ZELENi :)

waynder je maska na motoru  :toothy9:
hohohohoho.. kolega sa starog komodusovog foruma =)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #27 : 19 Prosinac, 2007, 19:31:51 »
kao začetnik stunta u hrvaatskoj mogu vam reć... da ste tolko nasrali sa savjetima da je najbolje da se sami banate =)
:toothy12: Ako je neko i nešto u stuntu u hrvatskoj onda je to paky :icon_thumright:

pitaj pakya kako je on sazanoza stunt i ko mu je poklonio prvu stunt opremu ;)

a trenutno najnapredniji stunter hrv državljanstva?   paky i mask za prvo mjesto.. stunt 101 uvjerljivo drugo mjesto...  dalje se tu redaju razne nijanse
Zaboravio si valeta

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #28 : 19 Prosinac, 2007, 19:34:28 »
evo ovako...spalija san na zivce radi ovoga pretvaranja...izgleda da mi ovaj windows mouve maker ne radi dobro ili tako nesto...i stvarno sam tako zivcan da sam skoro kump prosuo sakom..tj. moj lipo lcd ekran...al encu jer sam smislio rjesenje...

idem sad najvjerojatnije sa blacknaranda jos stunati...a i ako ne idem ili ako nemozemo tamo di je osvjetljeno onda sutra...al snimit cu sa jednim dobrim foto aparatom pa cu onda direkt uplodati na youtube sa fotica...eto...

samo se nadam da ce i x ici sa nama jer onda dobro snima...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #29 : 19 Prosinac, 2007, 19:43:14 »
Tako sam i ja počeo i sve bolje i bolje i mislio koja sam faca sad znam na zadnji kad ono ni pet ni šest raspem se ko pička novi motor plastike ošle u k**ra* i prestao ja cimat neko vrijeme i jedan dan opet me puklo i zaletim se ja povučem ga na zadnji i sve super kad ono grba opet bum i ode štop,cijeli rep auspuh,nogare,volan,podnica,prednja kompletna plastika i šta je najgore skrivi se trokut volana.
Tako da za cimat bi ti preporučio da nabaviš neku kašetu od skutera za 1500kn pa da onda cimaš jer će ti bit poslije žao kad ovog raspeš i nećeš se s čim imat vozit :hello:
mogu ja stavit tvoje slike od runnera?


Evo moje slike od stunt runnera scoot je za baju nakon pada





Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #30 : 19 Prosinac, 2007, 20:26:41 »
Tako sam i ja počeo i sve bolje i bolje i mislio koja sam faca sad znam na zadnji kad ono ni pet ni šest raspem se ko pička novi motor plastike ošle u k**ra* i prestao ja cimat neko vrijeme i jedan dan opet me puklo i zaletim se ja povučem ga na zadnji i sve super kad ono grba opet bum i ode štop,cijeli rep auspuh,nogare,volan,podnica,prednja kompletna plastika i šta je najgore skrivi se trokut volana.
Tako da za cimat bi ti preporučio da nabaviš neku kašetu od skutera za 1500kn pa da onda cimaš jer će ti bit poslije žao kad ovog raspeš i nećeš se s čim imat vozit :hello:
mogu ja stavit tvoje slike od runnera?


Evo moje slike od stunt runnera scoot je za baju nakon pada





al nije mi jasno kako bas toliko mozes letit :toothy12:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #31 : 19 Prosinac, 2007, 21:09:11 »
Kako misliš toliko letit :icon_scratch:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #32 : 19 Prosinac, 2007, 21:50:00 »
evoga ppl...iden napraviti filmic...napokon sam nasa wmm koj radi...ovaj moj sa vistom sta sam dobia je bija...ajme zapravo...nije bilo stvar u wmm...nego u formatima..uvik bi fula format...sad sam napokon pogodio...


eto...idem raditi...al neocekujte previse...jer sad kad sam isa sa blacknarandom nije nija x-thug ici...a blacknaranda nije tija snimati kad me krenulo...al neka...bar nesto...


pozz
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #33 : 19 Prosinac, 2007, 22:23:55 »
kao začetnik stunta u hrvaatskoj mogu vam reć... da ste tolko nasrali sa savjetima da je najbolje da se sami banate =)
:toothy12: Ako je neko i nešto u stuntu u hrvatskoj onda je to paky :icon_thumright:

Potpis

Iako ima i nove ekipe
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #34 : 20 Prosinac, 2007, 00:30:32 »
evo gotovo je...

ako cete gledati gledajte do kraja...i imajte na umu da moji "dragi" frendovi nisu snimili bolju voznju jer bi ili poceli gledati "uzivo" pa promasili kamerom i snimali nebo pa nisam ni stavio ili bi im dosadilo pa bi i oni krenuli u pokusaje da nauce...pa nisu vise snimali pa sam ja sve bolje i bolje...al neka...eto bar mali dio


prvom prilikom cu opet snimati pa cete viditi da je ovo sve jos jako lose...

jedino je bed sta idem u nedilju u svicarsku pa necu biti doma 3tjedna...
a nemam para nisat vise niti goriva...al blacknaranda i x ce potvrditi da znam...    :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:


uglavnom evo video...

http://youtube.com/watch?v=939ScDo0Ovo
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #35 : 20 Prosinac, 2007, 01:35:17 »
Alo lol pa ti cimaš sa nogama dole digni te fuckin noge gore i onda ćeš sigurno otrest jer ovako sa nogama dole nije nikakav problem vozit po zadnjem samo ćeš morat kupit nove tenisice za tjedan dana i kakvo je ovo cimanje to se ne zove cimanje :laughing7:
I nisi ti još niš naučio treba još puno palente ::) prije nego se počneš hvalit da znaš vozit po zadnjem
Ovo je vožnja po zadnjem Vale-the history Rijeka stunt scene
« Zadnja izmjena: 20 Prosinac, 2007, 01:41:54 black-rox »

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #36 : 20 Prosinac, 2007, 07:36:46 »
stari aj ti digni SPEEDFIGHT-a sve serijala i to sa 4h ucenja i svaka ti cast...

je, samo znam sa nogama doli...al nece to biti dugo tako...al i to je nesto...za pocetak...  :hmh:  :hmh: :hmh: :hmh: :hmh: :hmh: :hmh: :hmh:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #37 : 20 Prosinac, 2007, 09:58:58 »
stari aj ti digni SPEEDFIGHT-a sve serijala i to sa 4h ucenja i svaka ti cast...

je, samo znam sa nogama doli...al nece to biti dugo tako...al i to je nesto...za pocetak...  :hmh:  :hmh: :hmh: :hmh: :hmh: :hmh: :hmh: :hmh:
Nisam ti ja neki stunter ali ja bi ga digao na zadnji makar ga cijelog rasuo ako oćeš naučit vozit na zadnji mora te bolit k**ra* za scoot :glasses9:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #38 : 20 Prosinac, 2007, 11:04:24 »
a gle...kazem ti...u ovoj ekipi sa foruma jedino ja znam bar nesto dignuti...i to nije da se hvalim nego dino i cole#2 nece da strgaju skut...jer im je nov a i dino ga prodaje...

x-thug ima dobar skut al isto ga je prpa ka i mene u pocetku...a i nije skroz njegov skut nego i od tate pa ga razumijem...nesmije ga rasturiti...blacknaranda probava...al neznam zasto skut mu jako slabije povuce...a i nema jos iskustva...a njega i nije briga za skut jer ga je vec rasturija...vise nego ja u 2g...(reci ce da nije al neka) pa on i pokusava...kaze da mu ide...necu se u to mjesati...(ne zelim u ring :toothy11: )

a sto se tice mene...ja ovaj stvarno planiram prodati...jer zelim nauciti stunati...a sa serijalom je to jako tesko...ne zelim nabrijavati da nemoram uvik misliti na tehnicki a i na pandure...nego cu ga prodati i kupiti nesto jace...
pa mi bas i nije cilj da ga stucem do kraja...on je ogreban al to je nista kako se moze desiti...ka sat se npr desilo MARINU...

skut mu je skroz puka i izrazbijan je...ja to ne zelim...kad kupin nesto jace onda da...

a sto se tice ovoga mog stunta...evo bas sam dosa iz skole i cilo vrime razmisljam...ajme dobro je reka, stvarno je jadno...blablabla...i onda se sitim...pa cek malo s.w.a.t. :icon_biggrin: ti si ovo tek pocea...nisi vjezba neko par sati sveukupno...zasto bi to bilo jadno...za pocetak je solidno...vozis na serijali koja je slaba da slabija nemoze biti...(skoro ka baotian)...pa zasto onda da se tolko "grizem" da sam se nasra...bome nisam...samo sam prikaza pocetak...a mislim da niko nije u pocetku odma moga sve...to dode sa vremenom...

a i ja nisam reka da sam posta super stuner...samo sam napisa i reka da znam voziti na zadnjem...a eto...vidi se da znam...mozda jos uvjek sa nogama...al i to je nesto...jer ima likova koji nemogu ni sa nogama...znam "teoriju" tj. polagano se ufuravam (ajme koj izraz  :toothy3: )u sve to....i bice bolje...i ka sat kaze na kraju... "uskoro više boljih stunt-ova"

eto...jadno je...al je pocetak...po meni sasvim norman pocetak...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: naucio sam na zadnji
« Odgovori #39 : 20 Prosinac, 2007, 11:26:29 »
¸Bravo za tebe što si naučija.... Samo sam ti reka da paziš da se ti ne ubiješ....  :icon_thumright:
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!