Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008  (Posjeta: 7160 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« : 17 Prosinac, 2007, 18:26:34 »
Jel se tko odlućija da vozi PH sljedeću sezonu

Koja klasa ?
Kakvi su planovi ?
Jel ima spozora ?
i tko će sastavljat bolid ?
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #1 : 17 Prosinac, 2007, 18:46:00 »
Jel se tko odlućija da vozi PH sljedeću sezonu

Koja klasa ?
Kakvi su planovi ?
Jel ima spozora ?
i tko će sastavljat bolid ?
treba para, za natjecati se a i za djelove...ugl treba  putovati do odredista...sve sjebano, mozda bi i iso da ima na grobniku jednog lijepog dana i da imam viska, jer trenutno svu lovu koju skupim cu ulozit u scoot, a ko zna, ako skupim nesto love do ljeta, mozda kupim neku razj#banu polovnjacu i sredit pa probat sredit, ali jos natjecat se, daaaleko sam ja od toga...ali imam jednog ludog frenda kojeg bi volio viditi na natjecanju, ne jebe on nikakav zavoj, ko kamikaza je ne jebe on ni gume, sve su mu dobre..hehe :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #2 : 17 Prosinac, 2007, 19:02:27 »
Jel se tko odlućija da vozi PH sljedeću sezonu

Koja klasa ?
Kakvi su planovi ?
Jel ima spozora ?
i tko će sastavljat bolid ?
treba para, za natjecati se a i za djelove...ugl treba  putovati do odredista...sve sjebano, mozda bi i iso da ima na grobniku jednog lijepog dana i da imam viska, jer trenutno svu lovu koju skupim cu ulozit u scoot, a ko zna, ako skupim nesto love do ljeta, mozda kupim neku razj#banu polovnjacu i sredit pa probat sredit, ali jos natjecat se, daaaleko sam ja od toga...ali imam jednog ludog frenda kojeg bi volio viditi na natjecanju, ne jebe on nikakav zavoj, ko kamikaza je ne jebe on ni gume, sve su mu dobre..hehe :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

ISTO SE DOGAĐA S VEĆINOM
I JA IMAM NEKE NAMJERE
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #3 : 18 Prosinac, 2007, 14:13:29 »
za trke moras imati para ko blata i moras znati kako se voze trke moras imat svoj motor i i cijelu trku u svojoj glavi da bi postigo neko,, to je velik gubitak novaca zapravo je bacanje , sta imas od tog ? samo slavu ,a to ako budes u prva 3 , pozitvno prijateljstvo ,gustanje zabava..
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #4 : 18 Prosinac, 2007, 17:25:21 »
za trke moras imati para ko blata i moras znati kako se voze trke moras imat svoj motor i i cijelu trku u svojoj glavi da bi postigo neko,, to je velik gubitak novaca zapravo je bacanje , sta imas od tog ? samo slavu ,a to ako budes u prva 3 , pozitvno prijateljstvo ,gustanje zabava..

u vecini se slazem s tobom, no nemoras imat love ko blata, ak nadjes dobre ljude koji ce te sponzorirat itd...
istina je i to da nemas nikakve koristi isto, samo gubitak novaca.... nema tu ni slave neke, samo gust i upoznas puno ljudi te nezaboravno iskustvo...

ali isto da vam kazem da cesta i staza nisu ni slicni, mozes ti bit neznam kolko lud u prometu a na stazi nis, ili pak obrnuto...

tako da... tko je god u mogucnosti, preporucam mu da barem pogleda, pa ako mu se svidi nek i pokusa...

Pozdrav!!!!!
« Zadnja izmjena: 18 Prosinac, 2007, 17:27:02 Kristijan_R1 klasa »

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #5 : 18 Prosinac, 2007, 19:58:19 »
za trke moras imati para ko blata i moras znati kako se voze trke moras imat svoj motor i i cijelu trku u svojoj glavi da bi postigo neko,, to je velik gubitak novaca zapravo je bacanje , sta imas od tog ? samo slavu ,a to ako budes u prva 3 , pozitvno prijateljstvo ,gustanje zabava..

u vecini se slazem s tobom, no nemoras imat love ko blata, ak nadjes dobre ljude koji ce te sponzorirat itd...
istina je i to da nemas nikakve koristi isto, samo gubitak novaca.... nema tu ni slave neke, samo gust i upoznas puno ljudi te nezaboravno iskustvo...

ali isto da vam kazem da cesta i staza nisu ni slicni, mozes ti bit neznam kolko lud u prometu a na stazi nis, ili pak obrnuto...

tako da... tko je god u mogucnosti, preporucam mu da barem pogleda, pa ako mu se svidi nek i pokusa...

Pozdrav!!!!!

Taj sustav uopće ne funkcionira
mene zanima kome ide novac za koji plaćaš da bi pristupio utrci
stvarno ovo može biti jedino u hrvatskoj, kada krivi ljudi rade u tom HMS-u
poćevši od sudaca ( znamo koje su stavri bile u vezi njih ) pa nadalje
zašto se ti moto klubovi ne ujedine i malo poboljšaju situaciju
pa bi nam svima bilo bolje i bilo bi više ljudi šta bi  vozilo PH (a ne nekolicina)
Eto nadam se da će se situacija poboljšati i lakše će se moći pristupiti tim natjecanjima

I opet se sve svodi na $
« Zadnja izmjena: 18 Prosinac, 2007, 20:01:01 vine5x »
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #6 : 18 Prosinac, 2007, 20:35:54 »

istina... a mozda se i nesto promjeni sad u sezoni 2008.
 vidjet cemo...

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #7 : 18 Prosinac, 2007, 22:26:34 »

istina... a mozda se i nesto promjeni sad u sezoni 2008.
 vidjet cemo...

Nadam se !!!

Možda i ja budem vozio utrku (eto da probam kako je to) ako skupim $ ili nabavim sponzora (malo vjerovatno)
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #8 : 26 Prosinac, 2007, 17:46:03 »
kuzim da je preeeesavršen osjecaj tak nešt vozit,a još pobijedit..:D
dosta je tu zajebancije oko svega,treba bit talentiran (al opet netko treba cut za tebe),treba imati neku pocetnu lovu...
i ono kasnije to dodje samo po sebi,al treba imati srece u pocetku...;)

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #9 : 11 Siječanj, 2008, 20:42:00 »
kuzim da je preeeesavršen osjecaj tak nešt vozit,a još pobijedit..:D
dosta je tu zajebancije oko svega,treba bit talentiran (al opet netko treba cut za tebe),treba imati neku pocetnu lovu...
i ono kasnije to dodje samo po sebi,al treba imati srece u pocetku...;)

Pobjedit...a tek vozit prvi....to je najteze......  Osjecaj nemres opisat....

Treba imat puno toga u glavi, a ne samo srece..... A to dal bu neko cuo za tebe....il ne... Na to nemres racunat... Vozis sebe i za svoj gust.... Druga stvar je profesionalno...al tog nema kod nas...

......

Svako ko zeli moze probat....postoji pravilnik, njega se samo treba pridrzavat i to je to...
Naravno da je potrebno puno ulaganja....puno novaca....puno volje i zelje..... Puno ih pocne i odustane....zbog svakavih poteskoca i problema....

Ja sam uvijek bio da nas je kaj vise....zanimljivije je, vise dajes od sebe, imas motivaciju...

Zato mi je najdraza utrka bila u ŽUPANJI....bilo nas je najvise....a i bilo je najvise navijaca...
A i to je bila najzahtjevnija utrka koju sam vozio...

...zato smo tu da pomognemo (probamo pomoc) sa savjetima.....i porobat odgovorit na neka pitanja..... Ima nas nekoliko koji vozimo.....i cilj nam je imat kaj bolju konkurenciju...

Zato pozdrav svima....   :icon_thumright:

Cujemo se.....   :icon_thumright:
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #10 : 11 Siječanj, 2008, 20:48:58 »
Na temu nisam odgovorio.......   ;D

......dakle..... Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008.......

To još neznam....... ;D   .....ove godine sam maturant...upisi na faks....a tu su i ostala sranja, koja su bila i prošle sezone....

Više o svemu bum znao ko i uvijek u zadnji čas...ak bum mogo, bum vozio...ak ne nebum....

A ni motor nemam....kaj je najbitnije..... ;D
...al ono kaj je bitnije od motora....je VOLJA...to imam...tak da bum se potrudio da se vidimo na utrkama....i da bu te možda i navijali za mene ;D ....

Pozzz  :icon_thumright:
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #11 : 11 Siječanj, 2008, 23:39:42 »
Na temu nisam odgovorio.......   ;D

......dakle..... Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008.......

To još neznam....... ;D   .....ove godine sam maturant...upisi na faks....a tu su i ostala sranja, koja su bila i prošle sezone....

Više o svemu bum znao ko i uvijek u zadnji čas...ak bum mogo, bum vozio...ak ne nebum....

A ni motor nemam....kaj je najbitnije..... ;D
...al ono kaj je bitnije od motora....je VOLJA...to imam...tak da bum se potrudio da se vidimo na utrkama....i da bu te možda i navijali za mene ;D ....

Pozzz  :icon_thumright:

Koju klasu misliš voziti i kad si proda skuter ??
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #12 : 11 Siječanj, 2008, 23:56:41 »
Koju klasu misliš voziti i kad si proda skuter ??

Ne mislim još niš....  ;D

I nisam ga prodo.....žao mi ga prodat ljudima koji ne kuže kolko je volje i truda uloženo u njega....
Ak se nađe neko normalan onda bum ga prodo....jer ono kaj tražim za njega je premalo....to je barem moje mišljenje....

Ak ima netko zainteresiran.....nek se javi....bumo se dogovorili....

Kad sam vozio s njim nije bio konkurentan za 1. i 2. mjesto, jer tad nisam imo love da ga složim....a kad sam napokon skupio lovu da ga složim, uvijek me nekaj zajebalo u zadnji čas...pa sam zato vozio s drugim motorom...... Jednostavno nisam imo sreće s njim....
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #13 : 28 Siječanj, 2008, 21:30:27 »
ja cu sudjelovat imam muda do poda  :laughing7:sam nek mi neko da skut  koji je sređen i nek plaća sve troskove puta i sveg ostalog pa cu sudjelovat jel moze ?? :toothy9: :toothy9: :toothy9:

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #14 : 29 Siječanj, 2008, 11:49:18 »
ja cu sudjelovat imam muda do poda  :laughing7:sam nek mi neko da skut  koji je sređen i nek plaća sve troskove puta i sveg ostalog pa cu sudjelovat jel moze ?? :toothy9: :toothy9: :toothy9:

Eto tako bi i ja sudjelova!!!  :laughing11:
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #15 : 29 Siječanj, 2008, 16:05:38 »
ja cu sudjelovat imam muda do poda  :laughing7:sam nek mi neko da skut  koji je sređen i nek plaća sve troskove puta i sveg ostalog pa cu sudjelovat jel moze ?? :toothy9: :toothy9: :toothy9:

 :laughing6:  smjesan si...!!   :laughing6:
   pa pod tim uvjetima bi svi vozili...

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #16 : 29 Siječanj, 2008, 16:28:29 »
ja cu sudjelovat imam muda do poda  :laughing7:sam nek mi neko da skut  koji je sređen i nek plaća sve troskove puta i sveg ostalog pa cu sudjelovat jel moze ?? :toothy9: :toothy9: :toothy9:

 :laughing6:  smjesan si...!!   :laughing6:
   pa pod tim uvjetima bi svi vozili...

Ovo je SKROOOOOOZ smiješno......



A moš ti imat i muda do neba.....al bu  ti se stisla kad dođeš na start i čekaš da ti se ugasi crveno na semaforu...  :icon_biggrin:

....aaaa.....ove uvjete...ne kažem da ih nema.....al se prvo dokaži....!!!!!

Kaj ti misliš da bu ti neko sam tak dao motor da se voziš s njim i da ga slupaš....prvo dokaži da nebudeš slupo svoj......a tad bu im bilo svejedno i ak padneš....AL PRVO SE MORAŠ DOKAZAT.....i to SAM....

Živi primjer....GAJS.....sponzorski GSX-R....samo je trebo sjest i vozit, naravno po mogućnosti i pobjedit...a dokazo je da to može....


Pozdrav....  #89  :icon_thumright:
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #17 : 29 Siječanj, 2008, 23:16:42 »
to je preskup sport da bi se zajebavalo s njim .........nije to nogomet kupis kopačke jedne i igras cijelu sezonu ......ovdje ti za cijelu sezonu treba para i para samo da bi skuter bio osposobljen za sve utrke

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #18 : 30 Siječanj, 2008, 14:32:40 »
to je preskup sport da bi se zajebavalo s njim .........nije to nogomet kupis kopačke jedne i igras cijelu sezonu ......ovdje ti za cijelu sezonu treba para i para samo da bi skuter bio osposobljen za sve utrke

Istina......

Al jako je glupo što za motociklizam u Hrvatskoj nitko nezna.....nit za naše rezultate u našoj zemlji i van nje.....
U sportskima nebuš nikad niš našo o motociklizmu...o niti jednoj disciplni...a ako se slučajno i nađe, imaš max 2 - 3 rečenice....i to negdje zgurano sastrane da niti ne vidiš....

Primjer....ova svečana dodjela..... Bilo je na NETtv....i to sve ukupno 50-60 sec....
A di je HTV....NOVA....RTL....jebe se njima za nas....bitno je samo ko je kolko love dao za kojeg igrača nogometa.....koji je od njih napravio kakav skandal.....
Nabim takve vijesti na onu stvar.......

Pozdrav, Hrvoje #89....
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Jel tko razmišlja o tome da sudjeluje na PH sezona 2008
« Odgovori #19 : 30 Siječanj, 2008, 19:26:50 »
to je preskup sport da bi se zajebavalo s njim .........nije to nogomet kupis kopačke jedne i igras cijelu sezonu ......ovdje ti za cijelu sezonu treba para i para samo da bi skuter bio osposobljen za sve utrke

Istina......

Al jako je glupo što za motociklizam u Hrvatskoj nitko nezna.....nit za naše rezultate u našoj zemlji i van nje.....
U sportskima nebuš nikad niš našo o motociklizmu...o niti jednoj disciplni...a ako se slučajno i nađe, imaš max 2 - 3 rečenice....i to negdje zgurano sastrane da niti ne vidiš....

Primjer....ova svečana dodjela..... Bilo je na NETtv....i to sve ukupno 50-60 sec....
A di je HTV....NOVA....RTL....jebe se njima za nas....bitno je samo ko je kolko love dao za kojeg igrača nogometa.....koji je od njih napravio kakav skandal.....
Nabim takve vijesti na onu stvar.......

Pozdrav, Hrvoje #89....

to si dobro primjetio..

ali da bi to bilo bolje i medijski popraceno, za pocetak bi se trebao savez "srediti" i "aktivirati" , a da ne govorim "organizirati" i td..

a onda , s vremenom i izbaciti i podrzati "nade" , kao sto to i drugi savezi rade...

o sitnijim stvarima ni necu , jer jedan "novinar" pored takvih organizacija i nema vremena da gubi.. lakse mu je pratit 4 nogometnu ligu nego nas moto sport  :toothy9:

sad sam malo "skrenuo" s teme.. ali u biti ovo su dobronamjerne kritike...

kazem vam, vise se potrudi medijski/organizacijski itd. jedan moto klub nazovimo ga "kornjace"  :toothy9: oko svog susreta u nekoj šumi, i bude sve bolje organizirano, nego sto je  to sve sluzbeno kod nas u moto sportu jel..  :angry7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!