Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pitanje  (Posjeta: 1979 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
pitanje
« : 17 Prosinac, 2007, 17:52:39 »
evo pitanje, valjda sam stavio u dobar dio podforuma...zanima me samo, sta se mice sve sa motora da bi bio laksi, i sta je bezpotrebno... ??? ??? ???

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: pitanje
« Odgovori #1 : 17 Prosinac, 2007, 18:19:49 »
Jedino šta JA znam da se skida s motor je seriski tank i stavlja se manji i lakši
ali sigurno ima pun k.. stvari šta se još skida  :icon_thumright:
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: pitanje
« Odgovori #2 : 17 Prosinac, 2007, 22:08:52 »
Koliko sam ja iz tema izvukao je sve što bi se moglo skinuti da se smanji težina skutera a da mašina radi: tank goriva, tank ulja, farovi, akomulator,...
Who's looking for punishment ??

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: pitanje
« Odgovori #3 : 17 Prosinac, 2007, 22:23:02 »
Zanima me baš koliko se skut olakša s tim skidanjima
koliko kg ?
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: pitanje
« Odgovori #4 : 17 Prosinac, 2007, 22:26:07 »
Zanima me baš koliko se skut olakša s tim skidanjima
koliko kg ?
E taj ti podatak na žalost ne znam, valjda će koji trkač uskoro vidit temu da ti pomogne malo bolje.  :toothy10:
Who's looking for punishment ??

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: pitanje
« Odgovori #5 : 18 Prosinac, 2007, 14:10:17 »
Ovako cuke se skidaju , sve gumbovi , struja se vadi cijela iz skutra ,rezervari stavljaju se manji rezervati , uljne pupa  vadi se  taskđer i rezervar,, buše se plastike i dekl motora , neki dijelovi se stavljaju aluminiski ,koji nisu pod velikim opterecenjem , i skidaju se plastike bez kojih mos proci tehniciki , znaci sve nepotrebno , a da motor moze radit.. ;D
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: pitanje
« Odgovori #6 : 18 Prosinac, 2007, 19:47:09 »
Ovako cuke se skidaju , sve gumbovi , struja se vadi cijela iz skutra ,rezervari stavljaju se manji rezervati , uljne pupa  vadi se  taskđer i rezervar,, buše se plastike i dekl motora , neki dijelovi se stavljaju aluminiski ,koji nisu pod velikim opterecenjem , i skidaju se plastike bez kojih mos proci tehniciki , znaci sve nepotrebno , a da motor moze radit.. ;D

Koliko mu to kila skine
(2-8) po mojoj procjeni
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: pitanje
« Odgovori #7 : 18 Prosinac, 2007, 20:17:13 »
ne bas koliko ljudi ocekivaju , ali se vide promijene pogotovo kog runnera ..
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: pitanje
« Odgovori #8 : 11 Siječanj, 2008, 21:00:44 »
Hmmmmm.....kaj se skida....   :icon_scratch:

Evo milja je reko dosta toga.....valjda je i reko sve....   :icon_thumright:

Sve nepotrebno, al kaj bi to bilo nepotrebno.....ponekad se može i ostavit nekaj kaj misliš da je neporebno.....

Zato postoji pravilnik....kojeg se mora pridržavat....u njemu piše sve kaj se MORA uklonit, i kaj se MORA napravit....
Najbitnije je uklonit dijelove koji se mogu razbit...retrovizori, svjetla, žmigvci.......a ostalo po potrebi....

A i ovisi ti koju klasu misliš vozit.....u klasi 50 nisu potrebne sve one izmjene koje je milja nabrojio.....iako ne kažem da se to nesmije napravit il da nije poželjno....

.....valjda sam pomogo.....iako je milja već sve prije reko....   :icon_thumright:

Pozzz ;D
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89