Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.  (Posjeta: 18418 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #80 : 30 Prosinac, 2007, 11:28:35 »
probudia sam se jeee!!!    thx cole sto si me probudia  :laughing6:

e sada negdi bi vi trebali biti vamo tako da cemo i mi sada krenut prema branimiru uskoro

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #81 : 30 Prosinac, 2007, 16:58:52 »
Evo ga... doša sam doma prije uru....

Bilo je super... napravili smo đir po gradu i lijepo sjeli u kafić i bacili ćakulu, vozao se na skuteru i vozio skuter od Izd-a  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Slike i videa čim stignem uploadat sve, a na posao se bacam odmah  :glasses9:
Who's looking for punishment ??

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #82 : 30 Prosinac, 2007, 18:24:50 »
aj jedva cekam da vidi slike i video dira a i alonsove slike a i genesisove a i coline dinove koga vec pa svi su slikali ajde ljudi upload to da vidim  :laughing9: :laughing6:

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #83 : 30 Prosinac, 2007, 18:38:42 »
Preeeeeeeeeeee dobro nam je bilo... samo sljedeći nas put triba biti višeeee.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline judge_man

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZADAR
  • Moj Skuter: sp 180
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #84 : 30 Prosinac, 2007, 18:42:08 »
aaa evo da se i ja javim...nisam bia na ovom forumu od od kada se otvoria...steta sto niste regani na svijet skutera jer je tamo vecina ekipe iz zadra ili barem po jedan koji bi moga reci ostalima...da sam zna za meet dosa bi i ja ali jbg ceka sam za 180-icu nesto pa me nisu ni zvali jer tako reci nisam bia u zd ...ugl, drago mi je da ste se malo pokrenuli ali govorim vam sljedeci put obavijestite nekog od satrije ekipe pa ce vam doci vise ljudi i meet ce biti pravi  :headbang:  pozzzz
FORZA DUCATI!

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #85 : 30 Prosinac, 2007, 18:45:10 »
ludilo budemo budemo....
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #86 : 30 Prosinac, 2007, 18:56:39 »
aj jedva cekam da vidi slike i video dira a i alonsove slike a i genesisove a i coline dinove koga vec pa svi su slikali ajde ljudi upload to da vidim  :laughing9: :laughing6:
Ma,  ja imam samo 2-3, i to s mob-a (2.0 MP), stavit ću čim stignem, a tu snimku vožnje po Zadru bi i ja rado pogledao-želio u posjed...  
Evo, i ja doma, stigal u 17:50 h... u povratku bila vožnja "u komadu", znatno toplije nego ujutro, ali ipak, gdje god je ostala sjena cijeli dan, nije se uopće osušila cesta... od Tribanj/Sv. Marije Magdalene, do Karlobaga, sam na cesti sreo 2 (dva) auta... Jbt. promet... k'o u 70-ima: svakih pola sata jedan auto...  :laughing7:
Što i nije tako loše obzirom na datum... sigurniji sam bez prometa, nego s takvima, od kojih neki  sigurno imaju manjak krvi u alkoholu... :drunken_smilie:


Live to ride, ride to live

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #87 : 30 Prosinac, 2007, 19:04:03 »
ja san prije po ure dosa iz starigrada,sledjen totalno,jos smo ja i lav napravili jedan photosesion sa pandurima tj. oni su slikali a ja san vozia  :) smrznut san ko santa leda

svi koji su tribali doc su dosli,a oni koji nisu bili nek im je za

btw. judge_man moga si bar popunit profil da znamo odakle si da ti se i posalje p.m.
...........1...........8...........7...........

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #88 : 30 Prosinac, 2007, 19:04:36 »
aaa evo da se i ja javim...nisam bia na ovom forumu od od kada se otvoria...steta sto niste regani na svijet skutera jer je tamo vecina ekipe iz zadra ili barem po jedan koji bi moga reci ostalima...da sam zna za meet dosa bi i ja ali jbg ceka sam za 180-icu nesto pa me nisu ni zvali jer tako reci nisam bia u zd ...ugl, drago mi je da ste se malo pokrenuli ali govorim vam sljedeci put obavijestite nekog od satrije ekipe pa ce vam doci vise ljudi i meet ce biti pravi  :headbang:  pozzzz
Pokrenuli (?) sad ćemo se i vrijeđat !!!...  :icon_biggrin: :icon_biggrin: (zezam se)
Koliko ima optimista (ne govorim samo za sebe- znam za bar još dvojicu, danas), koji su, uz sve novogodišnje blagdane, odlaske u spize, i ostale bračne (i druge) obaveze, sjeli na skut i otišli dan pred Silvestrovo na (praktički) cjelodnevni susret sa ekipom...
Inače, judge-man, lijepi pozdrav... do čitanja i susreta, sljedeće godine...
baš smo pričali o Karlobagu, od 2. polovice ožujka nadalje, će sigurno bit otvorena tema...
Live to ride, ride to live

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #89 : 30 Prosinac, 2007, 19:13:47 »
Đuđ Man je lik kojeg ja znam, trenira je prije vaterpolo... Josip se zove... uživljen u dukati a bižžž hehe

a dobar je lik
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline judge_man

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZADAR
  • Moj Skuter: sp 180
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #90 : 30 Prosinac, 2007, 19:15:18 »
evo evo krecem u popunjavanje profila ha!
@genesis- ma mislim pokrenuli u stilu zivljavanja skuter scene u zadru amo reci hmm(a jesam sada reka svasta heh)ima dosta te ekipa koja se vozi svaki dan ali to su uglavnom iz svakog kvarta po 5-6 skutera...ugl. treba napraviti jednom veeeeliki jedan meet kao sto je znalo biti u zadru kod klupice a to ce tesko jer vec na proslom vidilo se da dosta stare ekipe fali jednosatve ih prosli skuteri i krenuli na auta zato mi je rago da bar ima malo novijih narastaja na skuterima
FORZA DUCATI!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #91 : 30 Prosinac, 2007, 19:23:36 »
Pozdrav i hvala Genesis051-u, Alonsu i Doomsday-u. Oni su se danas najviše smrzavali (vozili).  :icon_thumright:

Svaka čast i vidimo se opet i u 2008. godini... :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #92 : 30 Prosinac, 2007, 19:49:16 »
Evo vam nešto na brzake (poslije sve preuredim)











Who's looking for punishment ??

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #93 : 30 Prosinac, 2007, 20:07:50 »
Ludilo, samo to malo triba urediti onaj vitar mi je probija uši hehe
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #94 : 30 Prosinac, 2007, 20:15:03 »
a sta da ti kazem...nije isto samnom i bez mene...al eto...bilo vam je dobro kolko vam moze biti dobro bez mene...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #95 : 30 Prosinac, 2007, 20:19:39 »
Doša doma oko 17:30, a Alonso je mora još 20-tak minuta do doma... Ali, došli bi mi i prije da macan nije iša slikavat zalazak... :icon_biggrin:

Jebate, kad je sunce kalalo, tražija je zeko mater... :zubo:

Duži đirevi će bojin se pričekat proliće... Možda jedino koja kavica u ŠI prije toga... Pa možda i saboter navrati... Auton ili pjehe... :laughing7:

'Long Distance' Gene, ka i obično, svaka čast... Izgleda da si zarazija još nekoga u ZD sa cruiser bug-om...  :glasses9:

Vidimo se nekom drugom prilikom... Ka šta je Gene i reka, vjerojatno najprije u Karlobagu, a kad dobro zatopli, mogli bi i na Plitvice, pa povuć i ekipe iz ZG... :icon_thumright:

 :headbang:
« Zadnja izmjena: 30 Prosinac, 2007, 20:21:53 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #96 : 30 Prosinac, 2007, 20:26:06 »
Bilo je pre dobro... Tribali bi kako je ĐUĐ MAN reka da organiziramo veliki scooter meet u Zadru tako da dođu i likovi sa ss-a... I svi drugi likovi sa foruma našeg i onag njihovog... A mjesto susreta bi bilo najbolje kod BILE :toothy9: :toothy9:...

Neka panduri dođu...

Ok ovo je bila zafrkancija, ali koliko ja znam u Zadru bi se mogli naći u Gaženici, tamo ima prostora i za one koji žele stuntati i za druge likove, bilo bi super
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #97 : 30 Prosinac, 2007, 21:21:25 »
ma pre dobro je bilo, evo jos imamo i snimke super!!!!!!   :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

jos samo da slike dodu!     :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #98 : 30 Prosinac, 2007, 22:53:26 »


Duži đirevi će bojin se pričekat proliće...

 
pihhhh

motor ne bira godišnje doba, pa jebate u dalmaciji smo :toothy10:


je i meni je isto bilo ludilo... upozna san nove ljude šta je uvik pozitivno i dobro, ali nažalost osim genea i izd, punishera i x-a nikome drugome nisan uspija povatat nadimke... inače ih stašno slabo pamtin :icon_biggrin:


e da... šta je neko reka da ovo želi ponovit? :laughing7:

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar, 30.12. i siječanj 2008.
« Odgovori #99 : 30 Prosinac, 2007, 22:57:22 »
pa naravno da zelimo...aj mene nije tekso zapamtiti   blacknaranča ili ti onaj crno narančasti sf2..

i jedva cekam alonso da slike uplodaš!