Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: (ZG)Nekog pouzdanog s iskustvom servisiranja Lune 50ccm...  (Posjeta: 2481 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dionysus_

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: --
  • MojSpuh: leo vince tt
Kao da tražim partnera na iskrici  :toothy12: ipak je to moja Luna..
Uglavnom, Luna ide ko zmaj sve super... Jedino me brine što sam nagurao već više od 14k km i posljednji put bila na servisu kad je imala 7k (ulje prijenosa, remen, svijećica, filter zraka, kuplung).. Najviše me h*** bočna nogara kojoj je ispala matica pa se klima i samo čekam kad će past (jer nemam ključ da je zašarafim) i to kaj cucla akumulator (neznam jel struja u pitanju ili alarm koji cucla)..

Kolko bi me došo popravak toga + redovni servis (svjećica, filter, možda valjci) i kaj mislite jel treba servisirat ili da teram dok neš ne počne otkazivat!?
kad nemam niš pametnog za pisat pišem gluposti

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: (ZG)Nekog pouzdanog s iskustvom servisiranja Lune 50ccm...
« Odgovori #1 : 21 Svibanj, 2012, 00:24:13 »
Vozi ga u ovlasteni u sv.ned,cuo sam da nisu preskupi ;)

Offline mario.refil

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: luna vision 2
  • Moja Kaciga: luna
Odg: (ZG)Nekog pouzdanog s iskustvom servisiranja Lune 50ccm...
« Odgovori #2 : 20 Lipanj, 2012, 22:47:47 »
bok  dali mi moze neko pomoci imam lunu vision 2008god predj.3800km,nece mi upaliti odjedanput normalno sam vozijo i drugo jutro idem paliti i nece ali prije toga mi se desavalo kad sam je upalijo alnaser je jos vrtio kojih 5sec.i nabijem gas i prestane ali mi se pocela gasiti kad sam pustio gas ali prije nekogo sta ce mi se ugasiti ko da mi pocne vrtiti alnaser i ugasi se  kupijo sam je preko njuskala prije nekih 5 dana,dali mi moze neko pomoci kaj bi to moglo biti ili nekog majstora koji bi to znao popraviti a da nije skup