Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Radilica :( problem  (Posjeta: 3848 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Radilica :( problem
« Odgovori #20 : 09 Veljača, 2011, 11:39:39 »
to je klasika za LAGEROS! kod njih je kupac kralj, nikad bezvezna čekanja ili sprdačine. uvjek spremni pomoći.
kupovao sam više puta kod njih i jednom su mi dali pogrešan ležaj. zamjena bez ikakvih problema u roku od par minuta.

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Radilica :( problem
« Odgovori #21 : 09 Veljača, 2011, 11:49:54 »
 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Hvala.. hvala  :icon_thumright:

I samo još jedan mali dodatak vezan isključivo za moj dućan u kojem radi moja malenkost, jer eto, malo više se pokušavam okrenuti auto-moto industriji, pa sam napravio odvojeni website na koji se možete i registrirati i imati i više podataka (iako je to sve još uvijek u debeloj razvojon fazi, ali čovjeka (mene) veseli "igranje" sa takvim stvarima), jer smatram da je svaka informacija bitna i mora biti dostupna svakome.
http://lageros-auto-moto.webs.com

storm@80 - drago mi je da su poštari bili brzi i učinkoviti (jesu li doista donjeli paket na adresu? jer to im je sad neka nova fora da se za pouzeće više ne mora iči do pošte, ako tako naglasim (iako to još dodatno naplate) i jesu li još što dodatno naplatili kod predaje paketa?)
« Zadnja izmjena: 09 Veljača, 2011, 12:58:14 lageros-zg »
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline Aprilia00

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 541
  • Spol: Muški
  • Nije Bolest Sve Sto Boli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kuca :D
  • Moj Skuter: Kak'i Skuter Wakasaki :))
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Kita tu je
  • MojSpuh: Oba su tu :)
Odg: Radilica :( problem
« Odgovori #22 : 09 Veljača, 2011, 11:56:35 »
svaka cast :icon_biggrin:
:D

Offline storm@80

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vtc
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 80 2T
  • Moja Kaciga: kajitotrebam?
Odg: Radilica :( problem
« Odgovori #23 : 09 Veljača, 2011, 12:22:48 »
storm@80 - drago mi je da su poštari bili brzi i učinkoviti (jesu li doista donjeli paket na adresu? jer to im je sad neka nova fora da se za pouzeće više ne mora iči do pošte, ako tako naglasim (iako to još dodatno naplate) i jesu li još što dodatno naplatili kod predaje paketa?)


Da donesli mi direkt u ured a sad sta su naplatili neznam tocno ali ugl komplet cifra je oko 105kn bila :)

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Radilica :( problem
« Odgovori #24 : 09 Veljača, 2011, 13:20:39 »
Da donesli mi direkt u ured a sad sta su naplatili neznam tocno ali ugl komplet cifra je oko 105kn bila :)

A sunce im.... 95,00 Kn je to sve koštalo (kako i piše na računu) sa poštarinom koju i meni uredno naplate za slanje pouzećem i za uručenje (što je sve skupa dodatno na običan paket) i dakle, na sve to dodatno, oni još dodatno naplate 10 Kuna... majstori, nema šta
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radilica :( problem
« Odgovori #25 : 09 Veljača, 2011, 14:26:12 »
tko je rastavio i sastavlja klipnjaču da znamo za preporuku za dobrog tokara?

Offline gile1996

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Matulji,Opatija
  • Moj Skuter: typhoon 125,sr 50,zip 4t
Odg: Radilica :( problem
« Odgovori #26 : 05 Srpanj, 2011, 22:10:36 »
Pohvalno svakako i za istaknuti ali žalosno je da u ovoj našoj državi moramo posebno hvaliti i isticati kad naidjemo na nekog tko normalno i profesionalno obavlja svoj posao kad bi to trebalo biti tako svugdje tj. u svim domenama gospodarstva a posebno trgovine.Ljubaznost,profesionalnost itd. a da ne govorimo koliko osnovne kulture i lijepog ponašanja fali trgovcima i inim majstorima,mislim da smo svi svjedoci barem jednog lošeg primjera svaki dan,aaahh-Balkane,balkane. :sad3:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radilica :( problem
« Odgovori #27 : 06 Srpanj, 2011, 09:58:28 »
upravo to :icon_thumright: