Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kako rijesit paljenje...  (Posjeta: 3247 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pulec

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: peugeot elyseo
  • Moja Kaciga: held
kako rijesit paljenje...
« : 31 Siječanj, 2011, 21:36:23 »
motor ima iskre do nekih 1000 okretaja...zbog cega nema vise....sta bi to moglo bit motor mi stoji vec mjesec dana zbog toga niko nezna u cemu je kvar....

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: kako rijesit paljenje...
« Odgovori #1 : 31 Siječanj, 2011, 22:32:20 »
cdi na elyseu je vrlo kompliciran bas zbog kod-kljuca, zna zezat tako ili da uopce ne baca nikakvu iskru, najbolje ti je stavit namotaje i cdi s speed fighta ili nekog drugog pezoa ili honde bez kod kljuca, vrlo je jednostavno, samo kad sam ja to radio clanu strat nije bilo stopica za ustekat crno-bjeli kabel pacu mu napravit gasenje na foru releja koji odspaja crno-bjelu zicu s cdi-ja od mase kad je dan kontakt i ponovo je spaja na masu kad se kontakt iskljuci :hello:

tu imas na engleski i slikama objasnjeno kako sta i di, ako ti je ovakva brava na elyseu moci ces izvest gasenje i bez releja ili sklopke :hello:

http://elystar.ardane.com/nonchipkey-en.htm

Offline Dado2087

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako rijesit paljenje...
« Odgovori #2 : 10 Veljača, 2011, 22:30:00 »
teoretski je do centraline, ali pametno je napravit ovo gore navedeno, jer nemozes probaat od drugog centraline bez da mjenjas bravu..