Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 90ccm na kinezu  (Posjeta: 39651 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stormer

  • Tržnica : (-1)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • Nevozi brze nego sto tvoj andeo moze letjeti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #80 : 12 Travanj, 2011, 20:32:48 »
ja nikad novog skutera nisam kupio :( .. zelja mi je kupit naravno GILERU xD.. ali opet i Baotian je fin motoric kada se sredi,a svatko misli da je njegovo najbolje..tj. meni je moje najbolje tebi tvoje.. itd..
to je normalno xD

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #81 : 12 Travanj, 2011, 22:00:29 »
zelja mi je da kupit 10 skutera razlicite marke i serem po njima do besvjesti da nevaljaju :toothy12:

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #82 : 12 Travanj, 2011, 23:28:41 »
ajj ne lazite, svi vi bi sigurno htjeli jednog baotiana u garazi  :toothy9: i to onog speedy  :binkybaby:  :toothy9:
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #83 : 12 Travanj, 2011, 23:35:49 »
Ma baotian je ok nako za prvu ruku i za zajebanciju...ali sjest poslije njega na gileru to je ko da si sjeo iz stojke u mecku..ali ni on nebi bilo los samo da je para i znanja
Ne brže od života!!

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #84 : 28 Travanj, 2011, 17:45:12 »
ma kupi ovo preradi neki nosač da paše gore i bok..ja sam o ovom razmišljo al mi je previše dat tolke pare za 232cc i još GY6

http://www.mbe-motorsports.com/catalog/product_info.php/cPath/19_106_104/products_id/270

Offline karambaVK

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1060
  • Spol: Muški
  • Sve je za 5, samo je Renault 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: ROCKY 150 2T
  • Moja Kaciga: IXS i jedna mal
  • MojSetup: je light
  • MojSpuh: BB serijski
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #85 : 28 Travanj, 2011, 18:35:48 »
ma kupi ovo preradi neki nosač da paše gore i bok..ja sam o ovom razmišljo al mi je previše dat tolke pare za 232cc i još GY6

http://www.mbe-motorsports.com/catalog/product_info.php/cPath/19_106_104/products_id/270

A jesi ti vidio koliko to košta???

Za te pare možeš uzet Sr150 u top stanju i vozit se ko čovjek

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #86 : 28 Travanj, 2011, 19:00:43 »
pa viš da sam napiso da je malo previše para za to...ma ja nezz kaj svi vidite u tim cvajtakima i samo gilera aprilia ovo ono..kaj baotian nije motor????za tatine sineke naravno da nije...ja sam mogo uzet novu rs125 al baš nisam jer su dijelovi ko bog skupi..i skroz sam zadovoljan sa svojim kinezom 125..je da su performanse puno gore od poznatih marki al jednako je dobar ko i svaki drugi, izgled mi i onako nije bitan,prešerafio sam ih brdo, znam im slabe točke tak da slobodno mogu otič bilo kam a da me ne ostavi :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #87 : 28 Travanj, 2011, 20:05:39 »
pa viš da sam napiso da je malo previše para za to...ma ja nezz kaj svi vidite u tim cvajtakima i samo gilera aprilia ovo ono..kaj baotian nije motor????za tatine sineke naravno da nije...ja sam mogo uzet novu rs125 al baš nisam jer su dijelovi ko bog skupi..i skroz sam zadovoljan sa svojim kinezom 125..je da su performanse puno gore od poznatih marki al jednako je dobar ko i svaki drugi, izgled mi i onako nije bitan,prešerafio sam ih brdo, znam im slabe točke tak da slobodno mogu otič bilo kam a da me ne ostavi :)
u puno stvari se nebih slozio s tobom, ali prelijen sam se svadjati jer cu opet popusiti bann  :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Aphelion

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Trenutno bicikl. :P
  • Moja Kaciga: MDS
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #88 : 28 Travanj, 2011, 23:14:00 »
u puno stvari se nebih slozio s tobom, ali prelijen sam se svadjati jer cu opet popusiti bann  :icon_thumright:
Čovjek dobro kaže, nemaš se kaj svađat. Svi pljuju po Kinezima, a nemaju pojma o njima. Istina je da su više skloni kvarenju nego brendirani skuteri. Istina je da su niže kvalitete. Istina je također da idu slabije. To sve opravdava njihova cijena. Dijelovi za njih su također jeftini, ali j#bote nemreš mi reć da je Kinez sranje. Svaki skuter može bit sranje ako ga ne paziš, pa čak i ta jebena Gilera Runner (ljudi, poklonite se kad to ime čujete). Daj ti sad reci neke od stvari u kojima se ne slažeš s mojim kolegom, molim te. :)
Rock u duši. Zeppelini u srcu.

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #89 : 29 Travanj, 2011, 09:05:59 »
Čovjek dobro kaže, nemaš se kaj svađat. Svi pljuju po Kinezima, a nemaju pojma o njima. Istina je da su više skloni kvarenju nego brendirani skuteri. Istina je da su niže kvalitete. Istina je također da idu slabije. To sve opravdava njihova cijena. Dijelovi za njih su također jeftini, ali j#bote nemreš mi reć da je Kinez sranje. Svaki skuter može bit sranje ako ga ne paziš, pa čak i ta jebena Gilera Runner (ljudi, poklonite se kad to ime čujete). Daj ti sad reci neke od stvari u kojima se ne slažeš s mojim kolegom, molim te. :)

kako nemožeš reć da je kinez sranje kad je? šta ima veze sranje,sranje... Gilera Runner ajde pročitaj jednom u sebi i jednom na glas Gilera Runner pa to je zakon čoveče  :headbang:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #90 : 29 Travanj, 2011, 09:30:49 »
Čovjek dobro kaže, nemaš se kaj svađat. Svi pljuju po Kinezima, a nemaju pojma o njima. Istina je da su više skloni kvarenju nego brendirani skuteri. Istina je da su niže kvalitete. Istina je također da idu slabije. To sve opravdava njihova cijena. Dijelovi za njih su također jeftini, ali j#bote nemreš mi reć da je Kinez sranje. Svaki skuter može bit sranje ako ga ne paziš, pa čak i ta jebena Gilera Runner (ljudi, poklonite se kad to ime čujete). Daj ti sad reci neke od stvari u kojima se ne slažeš s mojim kolegom, molim te. :)
evo da pokusam u par recenica ti odgovoriti...
da, istina je da za 4 tisuce kn dobijes skuter koji slabo ide i slabo trosi... s tim se slazem, ali sad amo s druge perspektive gledati na to...
za 4 tisuce kn dobijes skuter kojem sve plastike promijene boju, ukrute se i popucaju (oko kmh sata, zmige i stop svijetla, vecina plastika) odvije se vilica na vijencu i ima 3 cm lufta na volanu kad kocis, puknu mi od one 3 vodilice na variomatu po kojem idu klizaci 2 vodilice, remen puca u prosjeku svako 2 tisuce km, kuplung cvili prilikom svakog starta kao god sredio pakne i zvono,kocnice zadnje kao da i nema u 80% baotiana , prednja jako slabasna, ovjes slabasan, vilice propadaju na pomisao kocenja, gume plastik fantatik i uzrok mnogobrojnih padova , kilometar sajla se nekim cudom istopi i pukne, nezz zasto... akumulatori crkavaju stalno, a trebas kurblati po 10 puta da upali...
to je bilo na nekih 5 primjeraka koje sam vozio, ne sve na jednom ali 2/3 ovog sto sam naveo je imao svaki od ovih sto sam vozao
a recimo runner ili peugeot kojeg ne dizem u nebesa, ali takodjer ih imam, nikakvih problema s masinom nisam imao da kucnem od drvo (sorry, semering na strani magneta pustio i trebao ga mjenjati kvar kostao 16 kn) za usporedbu, baotian trosi na full gasu na 100 km nekih 3 litre, ide nekih 70 kmh, ja sam s pezoom sf2 s frendom svaki dan isao na more, on na baotianu, ja na pezou, on na full gasu, ja na pola gasa (serijala mrtva), meni je potrosnja ispala 2.54 l (70 kmh po cestama i 20% grada gdje sam vozio na noz jer nije bio sa mnom), njemu je potrosnja ispala mislim 2.8 ili tako nesto... pa mi reci da opravdavaju svoju cijenu i sve to...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline karambaVK

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1060
  • Spol: Muški
  • Sve je za 5, samo je Renault 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: ROCKY 150 2T
  • Moja Kaciga: IXS i jedna mal
  • MojSetup: je light
  • MojSpuh: BB serijski
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #91 : 29 Travanj, 2011, 10:49:32 »
pa viš da sam napiso da je malo previše para za to...ma ja nezz kaj svi vidite u tim cvajtakima i samo gilera aprilia ovo ono..kaj baotian nije motor????za tatine sineke naravno da nije...ja sam mogo uzet novu rs125 al baš nisam jer su dijelovi ko bog skupi..i skroz sam zadovoljan sa svojim kinezom 125..je da su performanse puno gore od poznatih marki al jednako je dobar ko i svaki drugi, izgled mi i onako nije bitan,prešerafio sam ih brdo, znam im slabe točke tak da slobodno mogu otič bilo kam a da me ne ostavi :)

Vjerujem da si zadovoljan sa svojim kinezom od 125ccm, ali ovaj link što si dao nema veze s pameti.
1500 USD dati za mašinu koju bi stavio na batinu ramu je, u najmanju ruku, smiješno!

RS125 uopće nije skuter i znam da su dijelovi za nju papreni, tako da u ovu kombinaciju taj motor ne upada.

Imao sam 5 raznih kineza (od male 9-ke do galaxy-a), pa vjerujem da sam upoznao dobro njihovu kvalitetu.

I da, niti jedan skuter mi nije tata kupio, osim Tomosa BT-a tamo davne 1995. (kad si ti imao oko 3 god.)

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #92 : 29 Travanj, 2011, 12:01:18 »
cisto da se malo nadovezem, po pitanju talijan/kinez, 100 puta sam rekao sta ce glupi talijan kad i luna vozi, kad se sredi ide bolje, manje trosi, pouzdana...
svaki put kad sam sjeo na runnera ili nrga, pomislio sam u sebi kako bi bilo bolje jedan dan vozit piaggia neg tjedan dana lunu, bez obzira jel rjec o zipu ili nrgu...
sam sebe nerazumim :dontknow:

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #93 : 29 Travanj, 2011, 13:08:41 »
evo da pokusam u par recenica ti odgovoriti...
da, istina je da za 4 tisuce kn dobijes skuter koji slabo ide i slabo trosi... s tim se slazem, ali sad amo s druge perspektive gledati na to...
za 4 tisuce kn dobijes skuter kojem sve plastike promijene boju, ukrute se i popucaju (oko kmh sata, zmige i stop svijetla, vecina plastika) odvije se vilica na vijencu i ima 3 cm lufta na volanu kad kocis, puknu mi od one 3 vodilice na variomatu po kojem idu klizaci 2 vodilice, remen puca u prosjeku svako 2 tisuce km, kuplung cvili prilikom svakog starta kao god sredio pakne i zvono,kocnice zadnje kao da i nema u 80% baotiana , prednja jako slabasna, ovjes slabasan, vilice propadaju na pomisao kocenja, gume plastik fantatik i uzrok mnogobrojnih padova , kilometar sajla se nekim cudom istopi i pukne, nezz zasto... akumulatori crkavaju stalno, a trebas kurblati po 10 puta da upali...
to je bilo na nekih 5 primjeraka koje sam vozio, ne sve na jednom ali 2/3 ovog sto sam naveo je imao svaki od ovih sto sam vozao
a recimo runner ili peugeot kojeg ne dizem u nebesa, ali takodjer ih imam, nikakvih problema s masinom nisam imao da kucnem od drvo (sorry, semering na strani magneta pustio i trebao ga mjenjati kvar kostao 16 kn) za usporedbu, baotian trosi na full gasu na 100 km nekih 3 litre, ide nekih 70 kmh, ja sam s pezoom sf2 s frendom svaki dan isao na more, on na baotianu, ja na pezou, on na full gasu, ja na pola gasa (serijala mrtva), meni je potrosnja ispala 2.54 l (70 kmh po cestama i 20% grada gdje sam vozio na noz jer nije bio sa mnom), njemu je potrosnja ispala mislim 2.8 ili tako nesto... pa mi reci da opravdavaju svoju cijenu i sve to...

ma jooj ajde nepričaj gluposti..svašta sam se načito po ovom forumu kak svi samo serete po kinezima..ja nezz koji K vi radite sa njima da sve uspijete razjebat.kaj si ti lud di si kad vidio da je puko klizač onaj variomata i da se vilica prednja odšerafila..-.kak moj ima več 19 000 i sve je org..promjenio samo 3 remena..( 19 000 nije neka kilometraža ali za kineza je i to puno..i još ide tak da ne seri ) još je org svječica gore..daj ajde nemoj izmišljat..onaj ko zna kakav je kinez  dobro zna da večina vas samo preuveličava te probleme sa kinezima.. a onaj ko nezna čita ovuda gluposti pa ga zat niko ni neče kupit..

Offline L-kao ludak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Lifan S-ray 80ccm i Gilera SP
  • Moja Kaciga: CAN -.-
  • MojSetup: 80 ccm
  • MojSpuh: Seriski
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #94 : 29 Travanj, 2011, 13:14:47 »
ja sam zadovoljan sa kitom kojeg sam stavio prije par dana......  samo mi je majstor rekao da ga "nepržim" stalno dok ne pređe nekih  200-300 km .. pa onda ide štelanje ventila



 :headbang: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #95 : 29 Travanj, 2011, 13:22:22 »
ma jooj ajde nepričaj gluposti..svašta sam se načito po ovom forumu kak svi samo serete po kinezima..ja nezz koji K vi radite sa njima da sve uspijete razjebat.kaj si ti lud di si kad vidio da je puko klizač onaj variomata i da se vilica prednja odšerafila..-.kak moj ima več 19 000 i sve je org..promjenio samo 3 remena..( 19 000 nije neka kilometraža ali za kineza je i to puno..i još ide tak da ne seri ) još je org svječica gore..daj ajde nemoj izmišljat..onaj ko zna kakav je kinez  dobro zna da večina vas samo preuveličava te probleme sa kinezima.. a onaj ko nezna čita ovuda gluposti pa ga zat niko ni neče kupit..
bas zbog ovog sam rekao da se ne zelim svadjati jer sam neki dan dobio bann zbog napuhanog nekog lika..
radim sa skuterima jako jako dugo te opcenito sa svim vrstama motora, trenutno imam 3 skutera i motor, imao sam jos par skutera i motora do sada, tako da nije da sam kupio runnera ili neko smece i serem, jer nebi dao 20t kuna za 50 ccm srot nikada
imao sam s baotianom jako puno problema i naveo sam koje, tako da ako ces biti i dalje napuhan ne citaj, ako zelis procitati, nitko ti ne smeta
inace s pezoovim originalnim remenom sam presao 10 t km na jacem midraceu i oko 20 tisuca na serijali s malossi wild lion spuhom, prodan je s tim remenom i jos i dan danas se na njemu vozi... toliko o kvaliteti.. baotianu je na 800 km pukao remen, rolice su bile kao slovo C a zvono plavo kao more...
i da.. onaj semering mi je otisao na srki 150 , ne na 50 ccm, zeznuo sam se..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #96 : 29 Travanj, 2011, 13:35:08 »
ma oke sve 5 al kak ti može na 800 km puknut remen..mora da si se namjerio onda na nekog lošijeg...al kažem ti da ja sa svojim nikakvih problema nikad nisam imo..i zato mi je čudno kak svi drugi sve uspiju sjebat da se treba popravljat stalno a moj ide od prvog dana kak treba..

Offline Aphelion

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Trenutno bicikl. :P
  • Moja Kaciga: MDS
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #97 : 29 Travanj, 2011, 14:16:31 »
Ja baš čitam ovo sve i nejde mi u glavu kaj moraš radit sa Baotianom da ti se tak lako kvari..
Rock u duši. Zeppelini u srcu.

Offline tonch08

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 201
  • Spol: Muški
  • Be cool.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Virovitica
  • Moj Skuter: Piaggio NRG MC2 DD
  • Moja Kaciga: Custom Made
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #98 : 29 Travanj, 2011, 14:28:16 »
Moram priznat, da ima dosta sranja o kinezima ovamo. Za sve one, koji neznaju šta znači imat kineza, neka bolje šute. Jer kineza, nije samo "toči i vozi", treba tu i malo pažnje posvetit, i malo mozak uključit. Mislim, imam 125 cc kinez, evo od prosle godine u6. mj do danas dan ima 6200 km. Svaki dan, mi je u crvenom obrtaljka, i jos nikakvih problema s njim, jedino tek sad, kad mi se remen razvuko, pa se sad još više dere. Tak da ono. Ako neznate ništa drugo, osim srat po kinezima i vozit Gilere, bolje šutite. Kad zamastite ruke do laktova, prolijete krv i znoj, onda se javite nama koji imamo kineza. Jer kad MI, koji imamo kineze, nabavimo GILERE, nece vam ni BOG pomoć. (Sad će ovo samo neki shvatit, 100% sam uvjeren.)

Evo vam dokaz:






Eto, 125 ccm, 4t, malo dorađen karb (nikakve dizne), protočnjak, poskidano par plastika. Ide 85+ km/h. Zato vi sa Gilerama se pokopajte, kad vas na semaforu ostavi kinez. -.- 

:sign092:

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 90ccm na kinezu
« Odgovori #99 : 29 Travanj, 2011, 14:31:54 »
baotian trosi na full gasu na 100 km nekih 3 litre, ide nekih 70 kmh, ja sam s pezoom sf2 s frendom svaki dan isao na more, on na baotianu, ja na pezou, on na full gasu, ja na pola gasa (serijala mrtva), meni je potrosnja ispala 2.54 l (70 kmh po cestama i 20% grada gdje sam vozio na noz jer nije bio sa mnom), njemu je potrosnja ispala mislim 2.8 ili tako nesto... pa mi reci da opravdavaju svoju cijenu i sve to...

a reci ti meni dal cijena od 5500kn opravdava skuter baotian rocki 125 kitan na 150 ide 90 ko iz p***e i troši 3 litre..daj mi reci bar jednog cvajtaka koji je 125 nemora bit 150 a da troši 3 litre..

i za razliku od tih vaših komaraca kaj samo idu zzzzzzzzzzzzzzzzzzz po cesti puno je ljepše čut neki 4T motor ili skuter sa protočnim spuhom..
« Zadnja izmjena: 29 Travanj, 2011, 14:36:04 zvonkec_92 »