Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: piaggio NRG power dd  (Posjeta: 3255 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dinogt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: stage 6 pro replica cro
piaggio NRG power dd
« : 14 Siječanj, 2011, 01:58:54 »
Evo da predstavim i ja svoj motorin....znaci radi se o piaggio nrg power dd 2005.godiste...da ne duljim s time kakav je bio sta je sve prije bilo i tako,reci cu samo ukratko skuter je serijala sa stage 6 pro replica auspuhom,malossi multivarom,rolinama 5.0 g,karburatorom 17.5,dizna 63 sve ostalo serijski sto se tice masine.....

Plastike su bile pofarbane u metalik ljubicastu te felge plastificirane u metalik sivu s dosta efekta metalike u sebi,nisma bas bio zadovoljan plastikama jer su od starosti vec malo izbljedile,a i bile su izrusane s jedne strene,al eto sta je tu je skuter je u mojim rukama i sve ce se pomalo sredit....evo odmah i par slika....








Iduce sto je rađeno na skuteru je sljedece:-polirano deklo
                                                         -kromirana kurbla serijska,kromirana bocna nogara(ako koga zanima ovi djelovi su kromirani u Rijeci kod
                                                          Tete Rože na Trsatu....fus teski da odmah kazem i nebi nikom preporucio da kromira gore bilo sta jer
                                                          ce uzalud bacit pare eto to govorim iz svog iskustva)
                                                         -bjeli stop
                                                         -ispolirane plastike da im se vrati malo sjaja =)









To je to zasad da ne stavim previse tog u pocetku naravno bit ce jos toga nece bas previse,al eto dovoljno ja se nadam....skuter ce se i dalje radit sve dok ne bude napravljen po mom gustu i onako kako sam ga zamisljao :D
                                                        
« Zadnja izmjena: 19 Siječanj, 2011, 10:12:51 dinogt »

Offline dinogt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: stage 6 pro replica cro
Odg: piaggio NRG power dd
« Odgovori #1 : 19 Siječanj, 2011, 10:14:44 »
...ostatak radova i projekt je premjesten u mapu skuter projekti-komentari....