Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Engage Galaxy 125  (Posjeta: 20241 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Engage Galaxy 125
« Odgovori #20 : 19 Prosinac, 2007, 05:19:37 »
Nisan uda px-a, ali ću nešto morat riješit jer mi je dva auta i četiri skutera na mene i ženu, koja ne vozi skutere definitivno previše. S GT sam konačno posve zadovoljan i po pitanju performansi i kvalitete i imagea... Bio u jesen s GTS u Zadru pa sam se osvjedočio da je takav put mačji kašalj za GT modele...
Veselim se mogućem susretu, svakako, štoviše... bit će još koji kandidat iz Zg, a vjerujem da bi rado dojezdio i Genesis iz RI...
Inače, znam jedno predivno mjesto tridesetak km od plitvica u smjeru Dalmacije, u selu Bunić, na pustoj cesti između Korenice i Ličkog osika, na sjevernom obodu Krbavskog polja... Birtija i pansion Mirna dolina, sasvim pristojan objekt usred ničesa, a priroda okolo prekrasna... noćenje 75 kn, barem je bilo, a sigurno nije bitno poskupilo, ako je i poskupilo! Tamo bi se dalo lijepo nazdravljat!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Engage Galaxy 125
« Odgovori #21 : 19 Prosinac, 2007, 19:23:06 »
od svih tih bi još najrađe XOR-a.... najljepši je od ovih koje si ponudio, ima "smiješnu" potrošnju (u koju ne vjerujem previše).....

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Engage Galaxy 125
« Odgovori #22 : 20 Prosinac, 2007, 10:22:52 »
tvornički podaci o potrošnji obično su daleko od stvarnosti...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT