Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dost dobra kolekcija Runnera  (Posjeta: 277293 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #620 : 21 Veljača, 2017, 23:36:42 »
Citam i taman da cu pohvalit ovaj OEM Plus postupak slaganja kocnica i onda vidim onu Malossi nalju na OEM celjustima i to me podsjeti na one sabane koji na Golfu cetvorci na original celjusti stave PORSCHE naljepnice :))

Usput ako cu biti u ZG kad ces ici u Jezdovec javi se na 098 909 9039

« Zadnja izmjena: 21 Veljača, 2017, 23:43:54 209 »

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #621 : 22 Veljača, 2017, 00:56:16 »
Braking one crne i ok su, ne skripe a koce... imao sam na pocetku te orginal zelene plocice pa nikako da stane skuter sa oversize diskom.  ;D

best buy  :icon_biggrin: ispadnu s popustom neš manje od 100kn u kreši, a i nikad me nisu razočarale ni na R1 ili R6, u svakom slučaju su amerika za one malossi synth/shit pločice  :happy8:

Svene naljepnica se lako skine nismo Zdenkići, javim se za druženje kad stignem  :hello:

Danas sam iskopao felne koje moram nosit na plastificiranje, pa sam ih počeo pripremati za pijeskarenje jer prvi put kad sam nosio felge od zipa sp-a na pijeskarenje kod Blaža from Ježdovec,nije uspio skinut boju na nekim mjestima unutar krakova (kaže da se aluminij lako može stanjit i oštetit ako se isto područje pjeskari u više navrata) i kad se to odnijelo plastificirat u zelenu pojavile su se crne mrlje gdje su ostali komadi prijašnje boje!to mi je bila škola i sad uvijek prije pijeskarenja  prvo skinem boju nekim alternativnim sredstvom predviđenim za to; talijanski dynamitt 46 ili chromosov desol  :icon_thumright:
Dynamitt 46 mi je uvijek bio prvi izbor jer mu treba max. 10min da digne boju nakon nanošenja kistom, desolu treba nekih 20-ak ali i on odradi posao!
zadnji put sam Dynamitt uzeo 2012 kad sam pripremao felge od Zdravka i FXR-a za plastificiranje i s jednom kanticom od 750ml sam riješio oba para felgi, logično da ću i sad uzet Dymaitt 46 za taj posao i krenem u trgovinu s bojama i lakovima gdje sam ga zadnji put uzeo i ne drže ga već 2 godine jer im je prošli put nekoliko kantica eksplodiralo u skladištu za vijeme ljetnih vrućina i gazda više neće da uzima i momak što radi tamo me uputio u jednu drugu trgovinu!
dođem tamo i tražim Dynamitt 46, prodavač kaže da imaju, ali se više ne zove Dynamitt 46 sad je Svernidoll 63 i duplo je skuplji (prije sam ga plaćao 35kn sad je 79kn) i rastanem se sa stojanom za svernidoll 63,nitro i kist,namažem zadnju felgu koja na sebi ima samo sloj oem sive boje, prošlo 15 min nigdje da boja nabubri ili barem da pokaže dobru volju :dontknow: uzmem fen i zagrijem felgu,kontam možda je hladno za hemijske reakcije ali i dalje ništa!Nakon više od pola sata čekanja, uzeo sam skalpel i tek onda uspio nešto jadno sastrugat i veći dio posla odradit vodobrusnim papirom 320





uglavnom kupnja Svernidolla 63 je bila potpuni promašaj i ne preporučam ga nikome, sutra se bacam u potragu za Desolom  :icon_thumright:
kao što sam ranije pisao, uz Zdravka si slažem i FXR-a otetog iz NG i za njega su felge bile plastificirane kad i Zdravkove, tek sam sad skinuo komadiće celofana s felge da mogu sastrugat višak boje/plastike gdje se disk šarafi jer to nisam dobro zaštito prije plastificiranja, pa moram sad dok Braking nije montiran  :icon_biggrin:



sutra mi dolazi kupac iz Zaprešića za ramu od srke 150, jer mu je Filip D.(24) aka Fiiiiic prodao SR-a 150 koji se ne može prepisat (ima papire al je neka ovrha u igri), fala Fiiic sad će bit love za nove battlaxice  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 25 Veljača, 2017, 10:12:18 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #622 : 22 Veljača, 2017, 01:16:47 »
malo krep trake i dosjedi ostanu kakvi su i bili  :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #623 : 23 Veljača, 2017, 20:23:29 »
Ja sam za pjeskarnje otpisao Blaza jer previse sere kad god mu se nesto donese a rokovi su za njega i dalje pojam za koji nije cuo.

Sve sad radim kod Ivekovica u Sv.Nedelji. Mrvicu je skuplji ali gotovo u roku 1 dana, dva max. Oni isto i plastificiraju na istoj lokaciji tako da se sve dogovori unaprijed.


Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #624 : 23 Veljača, 2017, 23:21:59 »
ne moraš mi ništa pričat za Blaža, zadnji put sam ga 3 dana čekao da ispjeskari 2 felge i oprugu amortizera, tako da ovaj put donosim sve ispjeskareno i pravac Blažević plastifikacija (zadovoljan sam s njima, bio sam prije njih kod onih u Dubravi, al ovi su mi pedantniji i uvijek bude gotovo idući dan  :icon_thumright: )

Evo napokon sam uspio skinut boju sa svernidollom i 90% pakla je potrošeno samo na zadnju felgu, ostalo je možda samo za jedan rub prednje
felge :angry7: najviše živaca i svernidolla je potrošeno na untarnju stranu krakova, prvi put kad sam namazao krakove, svernidoll je čak uspio otopit prljavštinu s boje, a na nekim mjestima je tek iz četvrtog/petog pokušaja skinuta boja, stoga nam je za prednju felgu Desol must have  :headbang:








a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline firkefica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg, Stupnik
  • Moj Skuter: runner vxr 180
  • Moja Kaciga: ixs hx 1000
  • MojSetup: malossi 218, polini speedcontrol, polini bregasta
  • MojSpuh: leo vince sbk evoll
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #625 : 24 Veljača, 2017, 04:16:19 »
vi ste jos svi dobri... kod blaza cekao dekl, suport arm i fuzere 2 tjedna da spjeskari
a sp... from fabrika  :headbang:

Offline karlo-sp

  • Tržnica : (+9)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 692
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: nolan
  • MojSetup: Malossi
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #626 : 24 Veljača, 2017, 09:18:50 »
Kakva su ovo udubljenja na rubu felge , to se ne stavlja na zdravka  :angry7:
No compression no fun!

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #627 : 24 Veljača, 2017, 22:48:39 »
za Zdravka je kupljena i nova plastika ispred hladnjaka jer je postojeća imala par hc mrlja od ispod i nisam ih uspio izvuć   :dontknow:







kao što sam ranije napisao, ta plastika se mora izrezat da bi se prilagodila PM monster forku (šarafi za štelanje tvrdoće izlaze nekih 5cm iz trokuta i zbog tog nije moguće ugradit vilicu bez prethodnog rezanja pokrova), shema što se dobije uz vilice i nije od neke pomoći ima samo jednu sličicu od naprijed,tako da sam prvo na fejsu analizirao slike koje su objavili B.T. motori i PM tuning racing products  :icon_thumright:

plastika izlijepljena creep trakom,iscrtana i spremna za Nip-tuck/Reži me  :confused5:




prije svakog reza,plastika je zagrijana fenom i sa novim žonom u skAlpačinu posao odrađen bez ijednog neplaniranog/neželjenog reza i bez kapi krvi  :icon_biggrin:







« Zadnja izmjena: 24 Veljača, 2017, 23:38:37 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #628 : 28 Veljača, 2017, 16:50:35 »
stigle battlaxice za fxr-a, nažalost nigdje nisam uspio iskopat dobri old school battlax bt 30 pa sam uzeo aktualni model SC R, komšo/vulkanizer Niđo mi sve riješio za  620kn s novim trw kratkim ventilima i montaza bez grecanja felne gratis  :icon_thumright:
stavljene i da bomb skull kapice ventila :icon_biggrin: sutra bi trebali stić  SKF 6202-2RSH/C3 ležaji za prednji kotač(imali su na stanju s metalnom zaštitom, al nisam htio uzet jer tvornički imaju gumenu zaštitu) inače, dimenzije dotičnog lagera su 15x35x11 a košta oko 25kn komad

a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #629 : 28 Veljača, 2017, 18:19:26 »
Prednju batlaks nemozes vise dobit. Samo zadnju .

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #630 : 01 Ožujak, 2017, 15:49:03 »
Prednju batlaks nemozes vise dobit. Samo zadnju .

sad but true, uspio sam iskopat bt 30 samo u 130 širini, prednju slabie, a volim kad su mi gume "uparene" tak da nisam htio uzet naprijed npr. SC R ili molas, a zadnju stavit bt 30, pa sam uzeo ove koje su bile dostupne jer battlaxice su na 12 cola felnama must have  :icon_biggrin:

jutros stigao tutuz za Zdravka (koji će se jednog dana namotirat u kombinaciji sa PM pro streetom 2,većim karbom,radilicom s punim polutkama (malossi radilica je u startu otpisana) i PM support armom, zasad na Zdravku ostaje serijski tutuz
imao sam dvojbu između PM X-tech 59 ili malossi mhr auspuha, jollya 172 imam za brutalka,polini evo sam imao jako kratko na jednom fxr-u što sam vozio 2006 i ogadio mi se zbog pucanja i varenja na tjednoj bazi, leo vince zx ili technigas = LOL, tako da su HP motori from Pula jako utjecali sa cijenom na izbor tutuza :icon_biggrin: bio je na 50% popusta, redovna cijena 2.990,00kn, jedino mi se nije svidjela poštarina hp expressa za paket od 4kg na relaciji PU-VK u iznosu od 106,50kn  :angry7:





MHR je iz 2008 godine (druga generacija mhr auspuha za BB maške, prvi model je imao sivi prigušivač sa većim i izbočenim natpisom malossi i ako se dobro sjećam prigušivač se oprugama spajao na U cijev, a aktualni treći model MHR auspuha se razlikuje od  "middle schoola" samo u otisnutnom MHR logu na auspuhu

« Zadnja izmjena: 01 Ožujak, 2017, 16:21:18 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #631 : 02 Ožujak, 2017, 11:59:04 »
Svaka cast Kizic, i ako PM kit malo bolje radi sa PM spuhom ali nije neka velika razlika. I ja bi volio imati takav auspuh, ali znam nakon jedne sezone kako bi izgledao na Zipu, tako da nema smisla mijenjati. Ovaj auspuh je dosta dugo lezao na polici.  :icon_thumright:
ps. odma daj tokaru napraviti novu flandu posto je orginal sto ide sa auspuhom je 28 mm...

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #632 : 02 Ožujak, 2017, 13:04:59 »
Svaka cast Kizic, i ako PM kit malo bolje radi sa PM spuhom ali nije neka velika razlika. I ja bi volio imati takav auspuh, ali znam nakon jedne sezone kako bi izgledao na Zipu, tako da nema smisla mijenjati. Ovaj auspuh je dosta dugo lezao na polici.  :icon_thumright:
ps. odma daj tokaru napraviti novu flandu posto je orginal sto ide sa auspuhom je 28 mm...

fala na info za flanđu, vidio sam da ti na svom zipu/skipperu imaš PM pro street 1 u kombinaciji sa MHR auspuhom pa ak di šta zapne prilikom slaganja tebe ću prvog kontaktirat za savjet :icon_thumright:
Dean iz HP motora je rekao da im stoji 5-6 godina u dućanu, a ko zna kolko je bio u Globalovom skladištu, jer proizveden je prie 9 godina  :dontknow:
al opet dobio sam novi auspuh za 200e, nisam dao 400e kolika mu je cijena na SC-u, tak da na tih 200e što sam zaštekao nabacim 50e i imam novi PM support arm  :glasses9:
na onom trkaćem SP-u od Kolaka/Kotvice je bio identičan MHR (druga generecija), ali nije imao donji nosač za selen,flanđa se držala na jednom federu,izvaren na nekoliko mjesta i udubljen/izgreban od pada na utrci i u takvom stanju je otišao za 900kn
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #633 : 02 Ožujak, 2017, 14:31:28 »
Evo moj prije 3 god. kad sam ga kupio od 6. vlasnika ;D, ne znam kod koga nije bilo taj auspuh prije mene, ali sreca pa nikad nije bio udaren. Jedino sto moj nema mjesta za pokacit feder.



Trenutno stanje, svaki 2 tjedan posprican sa WD-om i to je to...



Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #634 : 02 Ožujak, 2017, 18:46:40 »
Kiza daj vise ostavi se tih sepeta i upikni jednu apriliju i pokaci gore sve sta imas, kolko vidim dijelova ima za svinje hranit  :icon_thumright:

Runneri su mainstream, ako vec slazes nesto sto je izumrlo daj da to bude aprilia :headbang:

Lajk za originalnost naravno i za cijenu spuha
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #635 : 03 Ožujak, 2017, 10:10:47 »
Žolt tvoj MHR je Gumy uzeo od Zicha, a Zich od Make,a prijašnje vlasnike nisam upratio, al za svoje godine spuh ti izgleda uredno :icon_biggrin:

Gogo a šta ja znam,dobre su mi te aprilie  :laughing7: imam u planu složit i jedan SP 172 vazdušar edition; LC zakon,AC majka  :glasses9:

Evo napokon stigli skf ležajevi prednjeg kola, za Zdravka sam uzeo iz piaggia paklo od 10kom imbus vijaka za diskove, ali sam uspio iskoristit samo pola za zadnji disk jer na prednji malossi whoop disk idu imbusi sa upuštenom glavom,tako da ovih 5 komada  ide na fxr-a




dok su ležajevi nadolazili u frižideru, dao sam se u potragu za urednom cijevčicom između lagera kroz koju osovina prolazi,podloškom i limićem na strani diska, bolje od ovog nisam imao (nije Zdravko, pa ne ide sve novo  :confused5:)




oteti sjaj vraćen by krpica&kist




nakon čišćenja uslijedilo je mazanje dosjeda, cijevčice i prostora felge kroz koji ta cijev prolazi (da ne navuče ruzine u budućnosti), ležajevi upresani i za kraj ostao samo limić; gedora 27 sa creep trakom odradila posao na nivou/bez ikakvih oštećenja  :glasses9:




i za kraj namontiran braking oversize, danas moram iskopat neki uredan puž pa mogu to sve nabacit na vilicu

a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline M.A.S 82

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 190
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Ex SP180,MC3,VXR
  • Moja Kaciga: AGV
  • MojSetup: Stock
  • MojSpuh: OEM
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #636 : 03 Ožujak, 2017, 11:48:56 »
Jako uredno! :notworthy:

Kiza kad ce SP na cestu konacno? :)

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #637 : 03 Ožujak, 2017, 12:14:37 »
Jako uredno! :notworthy:

Kiza kad ce SP na cestu konacno? :)

frende bit ćeš pozvan na test ride ;) fale mi još neki dijelovi i sitnice (novo naravno), a i ovisim o dobroj volji ljudi s njuškala koji se hoće rastat s lovom za dijelove pa čim neka lova uleti odmah investiram u nešto s popisa za Zdravka i fxr-a jer njih imam u planu završit do ljeta s tim da samo fxr ide na regu  :icon_thumright:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #638 : 03 Ožujak, 2017, 14:03:36 »
Žolt tvoj MHR je Gumy uzeo od Zicha, a Zich od Make,a prijašnje vlasnike nisam upratio, al za svoje godine spuh ti izgleda uredno :icon_biggrin:
Tak nekako ali Gumy prodao Maricu iz OS, pa je on meni! :D

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #639 : 03 Ožujak, 2017, 14:22:50 »
A meni luka pa ja maku, ako je to taj isti auspuh. :)

Kiza dobar je taj old school BB

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk