Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dost dobra kolekcija Runnera  (Posjeta: 278698 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
čoeče flomo projekat nie stao..... :dontknow:......samo su mi starci na moretu i ponjeli su fotić od 16 000kn sa sobom,tak da ja ne mogu mirnom rukom bilježit ugodno provedene trenutke!!!!
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
čoeče flomo projekat nie stao..... :dontknow:......samo su mi starci na moretu i ponjeli su fotić od 16 000kn sa sobom,tak da ja ne mogu mirnom rukom bilježit ugodno provedene trenutke!!!!

de onda skiciraj kaj se radi pa da znamo otprilike ;)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline flomo

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: piaggio NRG POWER
  • Moja Kaciga: -nolan n62
  • MojSetup: -top tpr ,19karb,multivar itd.
  • MojSpuh: -yasuni c20
kolko znam da se u kvartu svi ugodni trenutci zabiljeze s N95   :laughing7:
STA JA ZNAM DOBAR JE AL NESVIDA MI SE...

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
kolko znam da se u kvartu svi ugodni trenutci zabiljeze s N95   :laughing7:

taj N95 je totalno old school  :laughing7:

sad izlazi must have N950 buraz =)
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
ako kvart drži do ugleda i old school style, onda kao mob koristi samo i isključivo nokia 3310 ili 3330 tu i tamo neki ericsson t28s (više za šminkere)...  :icon_thumright:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
ako kvart drži do ugleda i old school style, onda kao mob koristi samo i isključivo nokia 3310 ili 3330 tu i tamo neki ericsson t28s (više za šminkere)...  :icon_thumright:


ne šljaka mi fotoaparat koji sam dobio sa kilom selotejpa da ga zaljepim za 3310......KEER imaš minus u tržnici od mene :laughing7:


@ fatty - jedva čekam da uzmem N950,pa ću igrat quake s njom na bla-bla vizoru,to ovako nekako izgleda......

a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Pusti ti ta sranja,daj ti nama brutalka da vidimo!

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Pusti ti ta sranja,daj ti nama brutalka da vidimo!



radovi na brutalku su privremeno stopirani......naime,nitko od ekipe ne ide autom iz VK za ZG na fax trenutno pošto su rokovi prošli (vjerujte ima i ljudi iz kvarta koji nisu zdenkići i studiraju) pa mi tako ne može povest ramu koja mora ić na plastificiranje u plavo,zajedno sa DEKLOM,poklopcem hlađenja,klackalicom,volanom i još par sitnica....maška je očišćena od suvišnih supstanci i sklopljena,F32 je sklopljena i felna je na njoj,maske oprane i ispolirane,znači samo trebam ispjeskarit i plastificirat ramu sa popratnim djelovima i brutalko je gotov  :dontknow:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250


radovi na brutalku su privremeno stopirani......naime,nitko od ekipe ne ide autom iz VK za ZG na fax trenutno pošto su rokovi prošli (vjerujte ima i ljudi iz kvarta koji nisu zdenkići i studiraju) pa mi tako ne može povest ramu koja mora ić na plastificiranje u plavo,zajedno sa DEKLOM,poklopcem hlađenja,klackalicom,volanom i još par sitnica....maška je očišćena od suvišnih supstanci i sklopljena,F32 je sklopljena i felna je na njoj,maske oprane i ispolirane,znači samo trebam ispjeskarit i plastificirat ramu sa popratnim djelovima i brutalko je gotov  :dontknow:
Nema veze,daj slike  :toothy12:
A mogao si i setup napisat

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
De debel si !!!

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned




@ fatty - jedva čekam da uzmem N950,pa ću igrat quake s njom na bla-bla vizoru,to ovako nekako izgleda......



u čoeče koji trik, brijem da to može samo N95 !!! i naravno must have N950 s dodatnom funkciom real-time motion capturea, znači onak 3 puta brže od N95 za sve one koji neznaju kaj to znači, recimo one iz creep foldera , zdenkiče, zdravkiče i ostalu škvadru iz škole za djecu s posebnim potrebama.

~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
@ fatty - pikni se diznom u oko  :dontknow: N95 je među mobitelima isto ono što sam ja na ovom forumu THA GOD  :headbang:

ok i igor je bog  :confused5:


što se tiče setupa od sina BRUTA ,navest ću samo djelove koji su na,u,ispod i iznad maške....pisat ću na hrvatskom,neću se preseravat stručnim izrazima i treminima,pa da me ko čoka zovu mejnđetaš,krankšafter i sl.

MALOOSI MHR RADILICA sa NTN ležajevima i corteco semerinzima
MALOOSI MHR 172 termo grupa,sa dignutim tajminzima i razvaljenim ispuhom(ne znam kolko su dignuti jer mi je tuning cd kod igora)
MALO0SI MHR auspuh
MALOOSI DELTA kvačilo sa crvenim federima+ dugački bijeli maloosi feder kontrasta+torsion control maloosi
MALOOSI MULTIVAR sa 10,5 g rolicama
MALOOSI KEVLAR remen
DELORTO 28mm karb(onaj iz maloosi pakiranja,nie ono smeće sto bude na af1,syntesima,sp-o2 i ostalim old skul 125icama)
home made alu prirubnica pod 45 i home made usis od inoxa bez graničnika(odlično napravljen jedina mana što karbonske lamlice jedva izdrže 100km)
AC struja - namotaji paljenja s magnetom+cdi+bobina skinuto sa srke 150.....(a igor ubijena je ova srka)
+ prerađeni/razvaljeni blokovi i par old skul tajni koje znaju samo 2T BB EXPERTI  :binkybaby:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
@ fatty - pikni se diznom u oko  :dontknow: N95 je među mobitelima isto ono što sam ja na ovom forumu THA GOD  :headbang:

ok i igor je bog  :confused5:


što se tiče setupa od sina BRUTA ,navest ću samo djelove koji su na,u,ispod i iznad maške....pisat ću na hrvatskom,neću se preseravat stručnim izrazima i treminima,pa da me ko čoka zovu mejnđetaš,krankšafter i sl.

MALOOSI MHR RADILICA sa NTN ležajevima i corteco semerinzima
MALOOSI MHR 172 termo grupa,sa dignutim tajminzima i razvaljenim ispuhom(ne znam kolko su dignuti jer mi je tuning cd kod igora)
MALO0SI MHR auspuh
MALOOSI DELTA kvačilo sa crvenim federima+ dugački bijeli maloosi feder kontrasta+torsion control maloosi
MALOOSI MULTIVAR sa 10,5 g rolicama
MALOOSI KEVLAR remen
DELORTO 28mm karb(onaj iz maloosi pakiranja,nie ono smeće sto bude na af1,syntesima,sp-o2 i ostalim old skul 125icama)
home made alu prirubnica pod 45 i home made usis od inoxa bez graničnika(odlično napravljen jedina mana što karbonske lamlice jedva izdrže 100km)
AC struja - namotaji paljenja s magnetom+cdi+bobina skinuto sa srke 150.....(a igor ubijena je ova srka)
+ prerađeni/razvaljeni blokovi i par old skul tajni koje znaju samo 2T BB EXPERTI  :binkybaby:

Pih  ::) ::) ,nista posebno!!!
 ;D ;D ;D
Ja sam mislio da je to nesta bolje!!!
 :icon_scratch: :icon_scratch:
 :toothy10:
Da i projekat je stao,samo vas laze... :fingerr:
 :icon_thumright:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm

MALOOSI MHR RADILICA sa NTN ležajevima i corteco semerinzima
MALOOSI MHR 172 termo grupa,sa dignutim tajminzima i razvaljenim ispuhom(ne znam kolko su dignuti jer mi je tuning cd kod igora)
MALO0SI MHR auspuh
MALOOSI DELTA kvačilo sa crvenim federima+ dugački bijeli maloosi feder kontrasta+torsion control maloosi
MALOOSI MULTIVAR sa 10,5 g rolicama
MALOOSI KEVLAR remen
DELORTO 28mm karb(onaj iz maloosi pakiranja,nie ono smeće sto bude na af1,syntesima,sp-o2 i ostalim old skul 125icama)
home made alu prirubnica pod 45 i home made usis od inoxa bez graničnika(odlično napravljen jedina mana što karbonske lamlice jedva izdrže 100km)
AC struja - namotaji paljenja s magnetom+cdi+bobina skinuto sa srke 150.....(a igor ubijena je ova srka)
+ prerađeni/razvaljeni blokovi i par old skul tajni koje znaju samo 2T BB EXPERTI  :binkybaby:


M I N K E N  :icon_thumright:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
kizko hiti se na pleća , N95 nikad nije ni bio bog mobitela jer ima symbian   :icon_biggrin:

setup ti je baš za glumit cajku pored lejka, vrištim : "malossi moja malo njegova" ... pogledaj malo J.U.R.I.C.U domaća proizvodnja ,švasanje usisa od warburga i tak to.... :laughing7:


btw kizko : malossi  , 2T BB EXPERT old school tricks =  :weed: :joks:

~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
@ fatty - pikni se diznom u oko  :dontknow: N95 je među mobitelima isto ono što sam ja na ovom forumu THA GOD  :headbang:

ok i igor je bog  :confused5:


što se tiče setupa od sina BRUTA ,navest ću samo djelove koji su na,u,ispod i iznad maške....pisat ću na hrvatskom,neću se preseravat stručnim izrazima i treminima,pa da me ko čoka zovu mejnđetaš,krankšafter i sl.

MALOOSI MHR RADILICA sa NTN ležajevima i corteco semerinzima
MALOOSI MHR 172 termo grupa,sa dignutim tajminzima i razvaljenim ispuhom(ne znam kolko su dignuti jer mi je tuning cd kod igora)
MALO0SI MHR auspuh
MALOOSI DELTA kvačilo sa crvenim federima+ dugački bijeli maloosi feder kontrasta+torsion control maloosi
MALOOSI MULTIVAR sa 10,5 g rolicama
MALOOSI KEVLAR remen
DELORTO 28mm karb(onaj iz maloosi pakiranja,nie ono smeće sto bude na af1,syntesima,sp-o2 i ostalim old skul 125icama)
home made alu prirubnica pod 45 i home made usis od inoxa bez graničnika(odlično napravljen jedina mana što karbonske lamlice jedva izdrže 100km)
AC struja - namotaji paljenja s magnetom+cdi+bobina skinuto sa srke 150.....(a igor ubijena je ova srka)
+ prerađeni/razvaljeni blokovi i par old skul tajni koje znaju samo 2T BB EXPERTI  :binkybaby:

jer je fixno paljenje?

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
@ bero - da ti cura ne vozi dna i da nie takvog ponašanja drugačije bi pričali  :angry9:

@ fatty - nemoj jebat,stvarno se piše malossi  :dontknow: onda mi ga je igor po običaju fino spakovo   http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,29634.msg450514.html#msg450514
što se tiče J.U.R.I.C.E. njegov rad neću ni komentirat (znam da zvučim ufurano poput black-roxa) al on je za mene najobičniji TETRAPAK tjuner.....o tom terminu ćemo poslje razglabat kao na bla-bla vizoru u TV PARLAONICI (kužiš smradac i smuc gledaju ljudotine na bla-bla vizoru).....a za svakog ZDENKA i ZDENKIĆA uz BB mašku,LAKE subotom,MONSTER ne u litrama već u hektolitrima je kao i N95 jednostavno MUST HAVE

@ mićo - da fixno je paljenje...kod nas u kvartu kažu palenje...premda me u skoroj budućnosti očekuje turpijanje po pick upu i dizanje tajminga za 0,1 ,kupnja novih nožnih proteza ....jel mi SP ima rupu između 80-90 po cajgeru
« Zadnja izmjena: 02 Kolovoz, 2011, 02:56:40 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Joj vidi vidi, pa ja sam te šeme s poljicaninom skroz zaboravio  :dontknow:
Idem popit monster da se malo priberem...pustim si koju stvar od showteka i to bu to.

~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
@ bero - da ti cura ne vozi dna i da nie takvog ponašanja drugačije bi pričali  :angry9:

@ fatty - nemoj jebat,stvarno se piše malossi  :dontknow: onda mi ga je igor po običaju fino spakovo   http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,29634.msg450514.html#msg450514
što se tiče J.U.R.I.C.E. njegov rad neću ni komentirat (znam da zvučim ufurano poput black-roxa) al on je za mene najobičniji TETRAPAK tjuner.....o tom terminu ćemo poslje razglabat kao na bla-bla vizoru u TV PARLAONICI (kužiš smradac i smuc gledaju ljudotine n bla-bla vizoru).....a za svakog ZDENKA i ZDENKIĆA uz BB mašku,LAKE subotom,MONSTER ne u litrama već u hektolitrima je kao i N95 jednostavno MUST HAVE

@ mićo - da fixno je paljenje...kod nas u kvartu kažu palenje...premda me u skoroj budućnosti očekuje turpijanje po pick upu i dizanje tajminga za 0,1 ,kupnja novih nožnih proteza ....jel mi SP ima rupu između 80-90 po cajgeru
I zasto je sad fixno bolje?
I sto turpijanje po pick upu? :icon_biggrin:

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
@ bero - da ti cura ne vozi dna i da nie takvog ponašanja drugačije bi pričali  :angry9:
A mislis na onu narancastu!!!
 ;D ;D ;D
 :omfg: :omfg:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!