Općenito > Oprema

Nosite li kacigu? Anketa

(1/70) > >>

Pupo:
Nosite li kacigu dok se vozate skuterom/motorom? Nosite li ju uvijek ili samo kada se idete vozati na duže relacije? Što mislite o kazni od 1000kn za nenošenje iste? Pdržavate kaznu, protiv nje ste? Ili kako bi Vi riješili taj „problem”?

Sudjelujte u anketi te pokušajte odgovorit na koje pitanje sa svojim obrazloženjem.

Hvala

Lumpri:
Evo glasa san za povremeno...kad iden do dučana do kafiča onda ne kad idem MALO dalje da
a za kaznu hmm pa kazna da je malo manja nebi škodilo...mada bi kacigu tribalo nosit

CoK:
kazna za kacigu je 1000kn, prije 2 godine je bila 700...placam redovito svake godine  :hmh:

moja je sva poguljena, ne zelim ni zamisljat sta bi bilo da je nisam imao tih nekoliko puta

kazne poticu na sigurnost tako da podrzavam

kaciga rulz

fak jea  :headbang:

Kamba:
....čak i kad ju ne zakopčaš kazna je 1000 kuna....nisam krenio s motorom a da kaciga nije na glavi.... :icon_thumright:

B.E.R.O.:
Ja kacigu nosim uvijek na glavi.Radi svoje sigurnosti. :icon_thumright: :icon_thumright:
A misljenje o govnima (policiji) koji naplacuju kaznu,i koji nisu nikada u zivotu nista korisno nekome napravili pa i nemam bas neko.
FUJJJJJJJJ... :puke:
Nosenje kacige na motoru bi trebala biti osobna stvar svakoga covijeka.Ako zelis poginit,pogini ako zelis nositi kacigu nosi je.To je isti k**ra* kao i vezanje sigurnosnog pojasa u automobilu za kojeg ti placas registraciju,porez,cestarinu,kupis taj auto,odrzavas i onda ti dodje neki Isus i kaze da moras biti vezan u svom autu,i napise ti kaznu.
Pa Bog te j.. jel to normalno!!! ??? ???           Meni nije. :nono: :nono:

 :skuter: :skuter: :skuter: :skuter:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju