Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: utorrent-zamrzne mi komp  (Posjeta: 4236 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: utorrent-zamrzne mi komp
« Odgovori #20 : 05 Siječanj, 2011, 13:27:06 »
znaci ovo se desava kad gledam film,pocne mi stekati,zatim se resetira... idem prebacit vazne podatke na eksterni hard i rusim win
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: utorrent-zamrzne mi komp
« Odgovori #21 : 05 Siječanj, 2011, 13:40:51 »
znaci ovo se desava kad gledam film,pocne mi stekati,zatim se resetira... idem prebacit vazne podatke na eksterni hard i rusim win

probaj prvo pokrenut onaj system check, da provjeri errore na hardu i popravi.. Probaj pa onda ruši win.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: utorrent-zamrzne mi komp
« Odgovori #22 : 06 Siječanj, 2011, 03:48:20 »
eto ruknio hard disk..ostavio sam prije 6 sati da se 50ak GB prebaci na externi hard... Dodjem kuci i imam sta vidit..nemoze butat winse da ga jebes..jel mogu nekako doc do tih vaznih podataka? treba mi jedan seminar koji pisem 2 tjedna i ne pada mi napamet pisat ponovo
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline smart bbb

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 691
  • Spol: Muški
  • big bore burnout
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
  • Moja Kaciga: nolan n62
  • MojSetup: polini speed control
  • MojSpuh: BB serijala
Odg: utorrent-zamrzne mi komp
« Odgovori #23 : 06 Siječanj, 2011, 12:51:03 »
probaj prebacit hard u drugi komp

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: utorrent-zamrzne mi komp
« Odgovori #24 : 06 Siječanj, 2011, 13:25:45 »
I mislio sam da je u banani.. Aj pa si bar neš prebacio.. Neznam ak bi mogao pokrenut windowse prek nekog drugog harda, a ovaj imat samo prištekan dal bi ga našlo pa imaš brdo programa da probaš spasit neke podatke.. Tak sam ja srušio windowse i poslije slike spašavao sve.. Al ak je baš prdno neznam.. Imaš firmi koje se bave s tim, al i debelo naplate..  :dontknow: