Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 2008. YAMAHA YZF R6  (Posjeta: 20072 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #40 : 01 Siječanj, 2011, 13:56:05 »
alo zip boi daj se smiri... isto je vozio biciklo , apn, rs, tuono ili rc8... stvar je ista za sve na 2 kotaca... a drugo je mozak ili neimanje istoga.... ja sam prije sjeo na 600ccm cross nego i na skuter i ista drugo... nisam pao, niti sam na icemu motornome imao nesrecu... sve je u glavi,jer auto/motor/skuter/biciklo sluzi tebi, a ne ti njemu... tako je bilo i tako ce biti.. cast izuzetcima... a ti izuzetci su i najcesci koliko vidim, zato svako malo i citamo o njima u crnoj kronici i otvaraju se RIP teme.... nedostatak mozga, pa jbt,  pocetak 3 mjeseca, jos je cesta hladna, uvjeti su nikakvi , likovi ga deru u svih 6 brzina... a zna se kako guma drzi na niskim temperaturama, kakve su nam ceste, da ima sljunka jos od zime.... i tko je tu kriv.... likovi koji ne koriste mozak... pa ja vozim svaki dan.  i sada vozim sa nekih 50% rezerve u odnosu na ljeto.. jednostavno uvjeti nisu za takvu voznju i tocka....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zip boi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 116
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaj te briga!
  • Moj Skuter: piaggio zip
  • Moja Kaciga: je na jajima
  • MojSetup: najveći na svijetu
  • MojSpuh: bit će neki
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #41 : 01 Siječanj, 2011, 14:26:40 »
alo zip boi daj se smiri... isto je vozio biciklo , apn, rs, tuono ili rc8... stvar je ista za sve na 2 kotaca... a drugo je mozak ili neimanje istoga.... ja sam prije sjeo na 600ccm cross nego i na skuter i ista drugo... nisam pao, niti sam na icemu motornome imao nesrecu... sve je u glavi,jer auto/motor/skuter/biciklo sluzi tebi, a ne ti njemu... tako je bilo i tako ce biti.. cast izuzetcima... a ti izuzetci su i najcesci koliko vidim, zato svako malo i citamo o njima u crnoj kronici i otvaraju se RIP teme.... nedostatak mozga, pa jbt,  pocetak 3 mjeseca, jos je cesta hladna, uvjeti su nikakvi , likovi ga deru u svih 6 brzina... a zna se kako guma drzi na niskim temperaturama, kakve su nam ceste, da ima sljunka jos od zime.... i tko je tu kriv.... likovi koji ne koriste mozak... pa ja vozim svaki dan.  i sada vozim sa nekih 50% rezerve u odnosu na ljeto.. jednostavno uvjeti nisu za takvu voznju i tocka....

ja sam miran hehe samo iznosim svoje misljenje koje se ne podudara sa vasim te vam to ocito smeta...

ps:kak se vozis kad je snijeg... imas one gume s cavlima ili samo prave ripne...
potpisujem se na potpis

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #42 : 01 Siječanj, 2011, 14:30:41 »
alo zip boi daj se smiri... isto je vozio biciklo , apn, rs, tuono ili rc8...
dobro, to baš i nije sve isto, vozio biciklo ili rc8  ::)

ali to što si rekao, poanta je o tome da nije kod svakog potrebna praksa kod prelaska na jači motor, sve je u glavi, netko može prvi put sjest na 600 ccm, imat u glavi i nijednom ne past.. a netko sa dugogodišnjim iskustvom može past,te to iskustvo nije osiguranje da neće bit pada
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #43 : 01 Siječanj, 2011, 17:11:53 »
Ljudi ajd ne serite...  :sad3: Vecina od vas nikad nije ni sjela na takav motocikl,CAST IZUZECIMA  :icon_thumright:,da bi imala pravo govoriti o nekakvim iskustvima.Nije da nekoga vrijedjam ali... pravite se pametni previse. :old: Ja sam od svoje mladosti vozikao se na motorima izgubio sam dva vrlo mlada prijatelja zbog takvih stvari. A prepirki poput moj tata je jaci od tvoga tate i takve stvari... :icon_tongue: :bang: TREBAS IMATI U GLAVI,ako ljudi nauce voziti automobil kakvi invalid u mozak moras biti da bi naucio voziti motocikl.Iskustvo se stekne s vremenom a pamet u glavi tko je nije imao nece nikada ni imati!!!Ima ljudi koji su najebali iako su vozili oprezno,a to su potpuno neke druge stvari.Ja kazem samo da treba razmisljati glavom opet je manja mogucnost da ce ti se nesta dogoditi,bolje i to nego vidjeti roditelje,rodbinu,prijatelje,poznanike itd. u tuzi i zalosti. :rip: :rip: :rip:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline smirt

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #44 : 01 Siječanj, 2011, 19:22:53 »
...mene osobno vise zanima taj tvoj motor nego ove gluparije, daj ga malo poslikaj sa svih strana, šta si do sad na njemu napravio i tak...izabro si definitivno krivi forum za neke ozbiljnije komentare kad su ovdje vecinom clanovi mlađe populacije  :binkybaby: . Sretno sa pilom u ovoj novoj 2011.g. i puuuuno sretnih km!  :icon_thumright:

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #45 : 02 Siječanj, 2011, 04:39:13 »
TRINAD.. u jednu ruku se slazem s tobom..autoskola te dosta nauci, ali evo iz mog primjera..u isto vrijeme sam polagao sa dva starija tipa, mislim da je jedan imao 43god a drugi 39god, i samo mogu reci da njegove kordinacije i osjet u voznji nije isti kao kod mene (npr. na poligonu, ako se tko sjece sta sve sadrzi poligon u autoskoli)..isto tako sam dozivio da me mnogo puta iskustvo izvuklo od pada, pogotovo u gradu di su guzve gdje vozaci u autima ni malo ne obracaju pozornost na nas motocikliste..tako da ja i dalje stojim kod svoje tvrdnje, bez mozga i iskustva bolje ne sjedat na takvu neku neman od 180ks jer u 80% slucajeva te moze odvest 2m ispod zemlje..
i zamolio bi clanove da se suzdrže i ostave psovke za ulicu..jer nismo ovdje da se vrijedamo, nego da podjelimo svoja misljenja i naucimo stogod...hvala :icon_thumright:
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #46 : 02 Siječanj, 2011, 04:55:10 »
moje misljenje=>>tko ima taj osjecaj za motore i imalo pameti u glavi taj ce dobro prolaziti i rijetko da ce opast,onaj koji su mu motori sporedna stvar i da ima i da nema pameti taj bolje da ne sjeda na nikakav motor jer ce se ubiti

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #47 : 02 Siječanj, 2011, 12:02:17 »
moje misljenje=>>tko ima taj osjecaj za motore i imalo pameti u glavi taj ce dobro prolaziti i rijetko da ce opast,onaj koji su mu motori sporedna stvar i da ima i da nema pameti taj bolje da ne sjeda na nikakav motor jer ce se ubiti
POTPIS na ovo potpuno podrzavam ovo kratko i jasno  :icon_thumright:

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #48 : 02 Siječanj, 2011, 15:03:00 »
Ljudi ajd ne serite...  :sad3: Vecina od vas nikad nije ni sjela na takav motocikl,CAST IZUZECIMA  :icon_thumright:
Ajde bero ne fuliraj se, kupio si šesticu da budeš glavna faca u kafeu, da pičke vrište, priznaj :icon_biggrin:
Nisi niti sliku okačio da vidimo malo te boje  :sad1:
Da, a reci zašto su ti frendovi zginuli, jer su se glupirali, jel tako? Sigurno je tako jer znam brdo sličnih slučajeva, a znam i brdo ljudi koji se voze laganica, onako šminka pa nikada ništa. Pitaj bilo koga tko je za prvi-drugi motor kupio neku pilu pa ćeš vidit šta će ti reći...

moje misljenje=>>tko ima taj osjecaj za motore i imalo pameti u glavi taj ce dobro prolaziti i rijetko da ce opast,onaj koji su mu motori sporedna stvar i da ima i da nema pameti taj bolje da ne sjeda na nikakav motor jer ce se ubiti
Ovo nisi mogao bolje reći ni da si htio  :icon_thumright:

ugl. u autoskoli ce te naucit pravit 8icu jupi jebenog znanja... ...ugl po tvojoj teoriji svako dijete  od 6 god. koje vozi bicikl zna skretat i drzat ravnotezu i super moze i r1 samo mu je problem kaj nemre s nogama dosec do ceste...j
Auto škola, znao ti prethodno voziti ili ne je da ti da neke temelje o sigurnosti, a kasnije sve zavisi samo od tebe. Slažem se da su to opasni motori i da nije to za svakoga ali svako zna šta mu najbolje odgovara i šta želi. Šta bi rekao na tvoje tvrdnje dobri stari Hari da je sad tu na forumu, vjerojatno wtf are you talking about man  :toothy12:
Hari Junior

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #49 : 02 Siječanj, 2011, 20:31:24 »
Ajde bero ne fuliraj se, kupio si šesticu da budeš glavna faca u kafeu, da pičke vrište, priznaj :icon_biggrin:
Nisi niti sliku okačio da vidimo malo te boje  :sad1:
Da, a reci zašto su ti frendovi zginuli, jer su se glupirali, jel tako? 

Prvo i prvo kupio sam motor iz razloga zato sto sam oduvijek zelio motocikl. Skutere i motore volim od malih nogu. Yamaha R6 mi se svidala oduvijek, i opcenito sve Yamahe,i normalno da je izbor pao na nju.

Drugo:Kad idem u kafic nesto piti idem sa skuterom, a ne s motorom jer nisam osoba koja se kurci po gradu, motor sam kupio zbog sebe.

A trece: Sa curom sam vec pun k**ra*, tako da vijanje picaka po gradu sam vec davnih dana prosao.  :icon_biggrin: :icon_biggrin:


Prijatelji mi nisu poginuli jer su se glupirali nego krivicom drugih ljudi!!! Nije nimalo bilo ugodno tvoje pitanje :nono:, jer te stvari nisu za razgovor i komentiranje. :sad1: :sad1: :sad1:

Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #50 : 02 Siječanj, 2011, 20:34:26 »
Nemam slika tj. moram ih naci evo jedna prije 1god. Kad budem nasao slike objavit cu ih!!!
Posto ste dosadni!!!  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #51 : 02 Siječanj, 2011, 20:54:09 »
Prvo i prvo kupio sam motor iz razloga zato sto sam oduvijek zelio motocikl. Skutere i motore volim od malih nogu. Yamaha R6 mi se svidala oduvijek, i opcenito sve Yamahe,i normalno da je izbor pao na nju.
Drugo:Kad idem u kafic nesto piti idem sa skuterom, a ne s motorom jer nisam osoba koja se kurci po gradu, motor sam kupio zbog sebe.
A trece: Sa curom sam vec pun k**ra*, tako da vijanje picaka po gradu sam vec davnih dana prosao.  :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Prijatelji mi nisu poginuli jer su se glupirali nego krivicom drugih ljudi!!! Nije nimalo bilo ugodno tvoje pitanje :nono:, jer te stvari nisu za razgovor i komentiranje. :sad1: :sad1: :sad1:

Sve stoji, svaka čast  :icon_thumright:
A i meni su nastradali tuđom krivicom, i sam sam imao udes zbog tuđih gluposti...šta da kažem...  :sad1:
Ova crna sa GP topom ti je  :love4:
Ljepša mi je samo ona plava šta si uploadao.
Pred brdo godina sam skoro uzeo plavu 2002. al propalo. Jao kad se sjetim kakva je bila  :'(

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #52 : 05 Siječanj, 2011, 18:50:19 »
Evo jos jedne slike !!!! :toothy10: :toothy10:

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline Lumpri

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 582
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Mašingevera
  • Moja Kaciga: FM
  • MojSetup: Top Trophy
  • MojSpuh: Top Nardo
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #53 : 05 Siječanj, 2011, 22:04:04 »
Auto škola, znao ti prethodno voziti ili ne je da ti da neke temelje o sigurnosti, a kasnije sve zavisi samo od tebe. Slažem se da su to opasni motori i da nije to za svakoga ali svako zna šta mu najbolje odgovara i šta želi. Šta bi rekao na tvoje tvrdnje dobri stari Hari da je sad tu na forumu, vjerojatno wtf are you talking about man  :toothy12:
Hari Junior

Jedno su želje realnost drugo  :toothy10:  nemože neki polu pismeni majmun bez mozga vozit neku trkačicu a da ostane u jednom komadu

usput nisan nikad vozija tako nešto ( ne još ) al mi se vizualno sviđa

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #54 : 26 Travanj, 2011, 00:23:57 »
Eto malo da obnovimo temu... :toothy3:
Danas se malo vozalo pa eto par slikica!!!
 :hbusa: :hbusa: :hbusa:









Na ovoj prvoj slici mi je neki vanzemaljac iz sume iskocio...
Vidi se samo njegova sijenka...
Bilo je strahovito strasno. :laughing7:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline smirt

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #55 : 26 Travanj, 2011, 10:56:39 »
perverzija  :rock_:

Offline petar_speedy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: RUNNER VX200
  • Moja Kaciga: SHARK
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #56 : 26 Travanj, 2011, 12:43:46 »
hebeno izgleda  :headbang:

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #57 : 26 Travanj, 2011, 12:44:39 »
crni,najjaki je  :toothy12:  :headbang:
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #58 : 26 Travanj, 2011, 14:41:45 »
odlicnooo

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: 2008. YAMAHA YZF R6
« Odgovori #59 : 27 Travanj, 2011, 03:10:07 »
Hvala puno!!!! :sign092: :sign092:

Pa da i malo kazem o njoj:
Yamahica je 2008.god. 1.vlasnik
Trenutno na satu ima oko 15 000 km.
Na njoj trenutno je:
-Akrapovic Slip-on Street legal
-Yamaha crash bar
-Yamaha double bubble screen-dark smoke
-Evotech fender eliminator,preklopni (sa led svijetlom)
-Xenon 8000 K (kratko i dugo)
-Led prednji i zadnji zmigavci

Ima se dosta planova jos ali sve u svoje vrijeme...
 :hehe: :hehe:

Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!