Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: distancer aerox  (Posjeta: 7363 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: distancer aerox
« Odgovori #40 : 28 Studeni, 2007, 14:50:31 »
a kićo, gdjes ti na kraju taj svoj nabavio??

kupio od lika od kojeg i YAMAHU, a on je narucio sa scooter-attacka prek slovenca (scooterkit.com)

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: distancer aerox
« Odgovori #41 : 05 Prosinac, 2007, 02:07:28 »
Imam već 3 godine ručno napravljen(ja i moj drug pravili) od romobila osjekli one viljuške šta drže točkić i navarili lima i svega i nit puca niti šta. a naravno da ide bolje na zadnji i lakše, ak imaš malo nabrijan ide na gas u zrak!!! e a u mene nije standardni kao u svih u mene je gore ne dole i jako je ružan al se ne vidi od plastika izgleda kao da je amortizer toliko velik
« Zadnja izmjena: 06 Prosinac, 2007, 21:02:52 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: distancer aerox
« Odgovori #42 : 09 Prosinac, 2007, 13:09:41 »
Imam već 3 godine ručno napravljen(ja i moj drug pravili) od romobila osjekli one viljuške šta drže točkić i navarili lima i svega i nit puca niti šta. a naravno da ide bolje na zadnji i lakše, ak imaš malo nabrijan ide na gas u zrak!!! e a u mene nije standardni kao u svih u mene je gore ne dole i jako je ružan al se ne vidi od plastika izgleda kao da je amortizer toliko velik
Daj slike da vidimo  :laughing7:
Who's looking for punishment ??