Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Overclocking  (Posjeta: 2909 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Overclocking
« Odgovori #20 : 21 Prosinac, 2010, 21:09:17 »
e sad..ocu dic q8200 na 3 ghz i sad sam cito za mnozitelja.... 2 programa jedan kaze 7 drugi 6.... kolko sam guglao mnozitelj je 7 ...vidim da tu ima iskusniji overclockera pa reko da pitam... i mogu samo dic fsb u easytuneu na 430 sa 333 i to je to ili moram sve ono u biosu radit?
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Overclocking
« Odgovori #21 : 21 Prosinac, 2010, 22:11:57 »
Sve se u biosu radi, neznam otkud ti ta ideja da bilo šta radiš u windowsu
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Overclocking
« Odgovori #22 : 21 Prosinac, 2010, 22:15:00 »
najgore kad opalis screenshot na cpu-z da se pohvalis taktom, a ono radi na 1.5ghz xD
Nisam videl da si postal pa evo da si pogledaš, kad zahladi vani budem probal još malo više zasad mi je ovo max...



A ovo je od nedavno... to je za 24/7 ok !





Da ne veliš da radi na 1.5GHz :glasses9:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Overclocking
« Odgovori #23 : 21 Prosinac, 2010, 22:18:50 »
Sve se u biosu radi, neznam otkud ti ta ideja da bilo šta radiš u windowsu

Krivo, ak ima điđabajt ploču sve more iz windowsa i kasnije spremit u BIOS, kaj je čak i bolje jer ne mora stalno restart...(ak mu je bios stran)

@PROOF
Ali prvo i osnovno napiši koju ploču imaš i koje rame, a drugo ak i misliš to radit iz windowsa skini najnoviji softver za to.

I koji hladnjak imaš.

A odmah da ti velim, imal sam q9200 kaj je skoro isti vrag, i nebuš se s njim baš usrečil, baš iz tog razloga kaj ti ima premali množitelj, i ak ti imaš neku slabiju ploču jednostavno nemreš postić tak visok FSB...al reci prvo koju ploču imaš.

A ovo nadam se da imaš, jer to ti je OSNOVNO za nekaj očitat!

CPU-Z download link
« Zadnja izmjena: 21 Prosinac, 2010, 22:20:54 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Overclocking
« Odgovori #24 : 21 Prosinac, 2010, 22:22:01 »
ploca gigabyte ep43-s3l... ram kingston 4gb ddr2....  i imam easytune 6.....
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Overclocking
« Odgovori #25 : 21 Prosinac, 2010, 22:28:36 »
Može se skoro svaka ploča klokat iz windowsa. Pronađi si stabilne taktove i testiraj i onda te vrijednosti podesi u biosu da se nemoraš zezat s tim programčićima svaki put kad uđeš u windowse il ih reinstaliraš.

Inače, te quadove je prava šteta držat ispod 3Ghz.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Overclocking
« Odgovori #26 : 21 Prosinac, 2010, 22:33:30 »
da mjenjam malo po malo frek fsb i testiram? cime testiram?
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Overclocking
« Odgovori #27 : 21 Prosinac, 2010, 22:35:17 »
mene bas zanima sta vi radite sa takvim racunarima..to je za mene bolest...mislim slagt konf od 10k+ kuna...pa to je bolesno...a sve igre mozes igrat na high i max rez na dosta slabijog konfi....daj ljudi..get a life...idite ufatite kakvu trebu ...odvedite sta u stan..krevet cccc...cuj za racunar dat po 10 20 K kuna ..boze sacuvaj....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Overclocking
« Odgovori #28 : 21 Prosinac, 2010, 22:35:46 »
Moraš u bios i ručno postavi množitelj na 7

Isključi EIST i C1E

I postavi voltažu na neku normalnu vrijednost (1.3V-bude ok za početak) pošto ti je ploča slaba imal buš V-drop i to bu ti taman oko 1.25V

Diži FSB od 333MHz za 10MHz pa na gore i isprobavaj stabilnost pri ulasku u windowse(OCCT-program za gazit cpu, da vidiš jel 100% stabilan)

DDR2 slobodno stavi na 1.9V (opet nisi napisal kolko 2x2Gb ili 1x4 i na kolko rade 800/1066MHz)

A PLL i MCH postavke ostavi na AUTO (u opcijama za voltažu)

Gle nebu odma sve jasno ali isprobavaj...najgore kaj se može desit je da ti dođe BSOD, i ak neče bootat više lagano zemi ravni šrafinciger i spoji kontakte kod baterije za bios, imaš dvije male iglice kod baterije i kad to spojiš izbrišeš BIOS memoriju..i opet je sve po starom i vozi dalje...

Nebuš s tim gotov za jednu večer ak misliš napravit kak spada... :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Overclocking
« Odgovori #29 : 21 Prosinac, 2010, 22:38:19 »
mene bas zanima sta vi radite sa takvim racunarima..to je za mene bolest...mislim slagt konf od 10k+ kuna...pa to je bolesno...a sve igre mozes igrat na high i max rez na dosta slabijog konfi....daj ljudi..get a life...idite ufatite kakvu trebu ...odvedite sta u stan..krevet cccc...cuj za racunar dat po 10 20 K kuna ..boze sacuvaj....
kakvih 10 k 20 k kn???  dobio sam komp prije god i po za 5 k kn.... kakve veze imaju trebe sa clockanjem procesora iz dosade?
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Overclocking
« Odgovori #30 : 22 Prosinac, 2010, 10:15:45 »
kakvih 10 k 20 k kn???  dobio sam komp prije god i po za 5 k kn.... kakve veze imaju trebe sa clockanjem procesora iz dosade?
ima velike jer je to bolesno drug...pa kojeg ce ti takva konfa i sve kada ne postoji igra koja ce iskoristit takav racunar ?? sta da se takmicis ko ce dobit veci score u 3dmarku ?? mislim ono ...to je ono isto kao da se takmicite ..ciji je veci,a nemas ga gdje koristit ..djabe ti ......i nisam prico za tvoju konfu nego ovaj gore spominje ploca preko 2 k kuna..procesor..graficka isto preko 2 k kuna ..kuciste isto..pa predje cifru od 10 k dok sklopi racunar ...
« Zadnja izmjena: 22 Prosinac, 2010, 10:56:15 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline sule

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • Vedrane, jel se tako nosi kazan ?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Secret meetings, forbidden desires for the night
  • Mjesto: Zbidelj
  • Moj Skuter: Charlessquax
  • Moja Kaciga: Charlessquax
  • MojSetup: Charlessquax
  • MojSpuh: Charlessquax
Odg: Overclocking
« Odgovori #31 : 22 Prosinac, 2010, 11:06:13 »
pa bolesno je i sto si ti dao tolke pare u skuter :dontknow:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Overclocking
« Odgovori #32 : 22 Prosinac, 2010, 11:57:31 »
ima velike jer je to bolesno drug...pa kojeg ce ti takva konfa i sve kada ne postoji igra koja ce iskoristit takav racunar ?? sta da se takmicis ko ce dobit veci score u 3dmarku ?? mislim ono ...to je ono isto kao da se takmicite ..ciji je veci,a nemas ga gdje koristit ..djabe ti ......i nisam prico za tvoju konfu nego ovaj gore spominje ploca preko 2 k kuna..procesor..graficka isto preko 2 k kuna ..kuciste isto..pa predje cifru od 10 k dok sklopi racunar ...
ja mislio da to mene ide :D :D 
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Overclocking
« Odgovori #33 : 22 Prosinac, 2010, 12:58:44 »
pa bolesno je i sto si ti dao tolke pare u skuter :dontknow:
skuter imas gdje iskoristit ...mozes ga vozit max..i iskoristit svaki taj dio u koji si dao pare..de konfu od 20k kuna iskoristi negdje ?? gdje ti je potrebna ?? pa ne pricamo ovdje o autu pa da imamo ubrzanje...0-100 i max brzinu pa da se moze iskoristavat toliko jbt...ali hajde nebitno ..vi sve znate...za moj pojam je to bolesno ..jer nit se vi bavite 3d simulacijama,niti projektovanjem abu dabia niti radite u NASI da ti treba sad konfa od 20 k kuna ..cccc...ali eto ..za moj pojam to je ludost...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Overclocking
« Odgovori #34 : 22 Prosinac, 2010, 13:01:56 »
@rossi potpis!
@danc00, svaka cast na clocku ali kako tako nizak fsb? ja kad sam lovio max takt izvukao sam 390mhz fsb, efektivno preko 1500mhz
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Overclocking
« Odgovori #35 : 22 Prosinac, 2010, 13:15:49 »
skuter imas gdje iskoristit ...mozes ga vozit max..i iskoristit svaki taj dio u koji si dao pare..de konfu od 20k kuna iskoristi negdje ?? gdje ti je potrebna ?? pa ne pricamo ovdje o autu pa da imamo ubrzanje...0-100 i max brzinu pa da se moze iskoristavat toliko jbt...ali hajde nebitno ..vi sve znate...za moj pojam je to bolesno ..jer nit se vi bavite 3d simulacijama,niti projektovanjem abu dabia niti radite u NASI da ti treba sad konfa od 20 k kuna ..cccc...ali eto ..za moj pojam to je ludost...

Imaš primitivno razmišljanje!

Ako neko ima konfu za 10k kuna, pa jel to tvoj problem? A drugo, konfa od 10k kuna se ne koristi samo za net, recimo za slučaj od mog frenda/cimera, on koristi često moj komp za renderiranje(ne znam ak znaš kaj je to) on na tome zarađuje, tj time se bavi na poslu kao građevinski tehničar i treba mu za poso i s tim zarađuje... i sad na mom kompu mu to traje 1sat do 2 a na njegovom cijelu noć i ne napravi kak spada! I to sam ti sad rekel samo sitnicu od svih mogučnosti kaj moreš delati.
 
Zato ak TI ne znaš iskoristi potencijal koji imaš u računalu ne znači da je to suludo potrošen novac i da radiš u NASI i kaj ja znam kaj si sve rekel, nemreš sve napraviti sa računalom od 1000kn. Zato postoje računala od 50kn(digitron) i od 20tisuća+kn za posel ili slično. I svatko kupuje po svojim potrebama. Ili jednostavno jel ima novca pa hoće biti in...ali nije to na tebi da sudiš kaj će drugi imat, jel tak?


@animatrix

i5 soket 1156 nemaju FSB više, oni imaju BCLK, slično je ali ne radi kao FSB...zato možda je tolka razlika. Jel ti imaš s775, i tam je najbitniji FSB, dok su tu jako visoki množitelji pa nije potreban tolko veliki BCLK.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Overclocking
« Odgovori #36 : 22 Prosinac, 2010, 20:43:43 »
Imaš primitivno razmišljanje!

Ako neko ima konfu za 10k kuna, pa jel to tvoj problem? A drugo, konfa od 10k kuna se ne koristi samo za net, recimo za slučaj od mog frenda/cimera, on koristi često moj komp za renderiranje(ne znam ak znaš kaj je to) on na tome zarađuje, tj time se bavi na poslu kao građevinski tehničar i treba mu za poso i s tim zarađuje... i sad na mom kompu mu to traje 1sat do 2 a na njegovom cijelu noć i ne napravi kak spada! I to sam ti sad rekel samo sitnicu od svih mogučnosti kaj moreš delati.
 
Zato ak TI ne znaš iskoristi potencijal koji imaš u računalu ne znači da je to suludo potrošen novac i da radiš u NASI i kaj ja znam kaj si sve rekel, nemreš sve napraviti sa računalom od 1000kn. Zato postoje računala od 50kn(digitron) i od 20tisuća+kn za posel ili slično. I svatko kupuje po svojim potrebama. Ili jednostavno jel ima novca pa hoće biti in...ali nije to na tebi da sudiš kaj će drugi imat, jel tak?


@animatrix

i5 soket 1156 nemaju FSB više, oni imaju BCLK, slično je ali ne radi kao FSB...zato možda je tolka razlika. Jel ti imaš s775, i tam je najbitniji FSB, dok su tu jako visoki množitelji pa nije potreban tolko veliki BCLK.
pa opet tebi ne sluzi taj racunar nizasta ...sluzi tvom cimeru ....on mozda okrece lovu na tome ..ali ti sigurno ne ..glup si previse ....ja sam reko da nem smisla imat racunar od 20 k kn ..koji neces iskoristit ninasta .....a 98% koji imaju takve konfe ...ne sluze im nizasta...onih 2% sigurno se nece hvalit po forumima ko djeca kakva i pricat i svadjat se ..nego sjedit..radit poso i okretat lovu ;)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Overclocking
« Odgovori #37 : 22 Prosinac, 2010, 22:04:41 »
Nebumo se sad vrijeđali! Ko prvo ko je rekel da ja ne znam za kaj mi komp služi? Ja sam ti navel primjer jer očito je da ti razumiješ samo kad ti neko nacrta! Da meni ne treba takav komp kojeg sam si sam slagal po onome kaj meni treba ne bi ga ni imal, ja znam kaj sam htel to sam i kupil. A OC je samo jedan od onih stvari kojih je "dobro znati" a koji očito ti ne kužiš jer si si vidim krivo protumačil stvari. Sad bih mogel tak u nedogled ali nema smisla, ak ti misliš da je to glup zaobiđi temu a ne srati po nečemu kaj ne razumiješ, ulaži pare u skuter i niko ti nebude riječ progovoril jer je to tvoj izbor i nikog to ne smeta, ko ni kaj niko tebi ne smeta sa svojim računalima :angry7: Tu su ljudi pitali i traže odg a ne da spamaš oko toga jel pogrešno imati komp skuplji od soma kuna lol !

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Overclocking
« Odgovori #38 : 22 Prosinac, 2010, 22:11:36 »
Scatko voli nesto,nismo svi isti,nekoga zanimaju motori,nekoga kompjuteri,nekoga samo igrice..itd al svatko ima pravo na svoj izbor i bezveze je da mu sad nabijas na nos to sta ima dobar komp...ispadas ljubomoran po ovome sta si napiso (iako mislis drugacije)
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Overclocking
« Odgovori #39 : 23 Prosinac, 2010, 11:54:44 »
Scatko voli nesto,nismo svi isti,nekoga zanimaju motori,nekoga kompjuteri,nekoga samo igrice..itd al svatko ima pravo na svoj izbor i bezveze je da mu sad nabijas na nos to sta ima dobar komp...ispadas ljubomoran po ovome sta si napiso (iako mislis drugacije)
na sta da budem ljubomoran ?? pa imam bolji racunar nego on hahaha :D i znam zasto mi sluzi ....nego volim ovakvu djecu koja su prije 10 dana saznala za OC i nesto furaju..pa mi je drago se ovako prepucavat i slusat kako nema blage i kako glumi boga u OC ..sve zna i sve umije hahahha ....smijesno :D pozz
Valentino Rossi 46!!!!!