Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC  (Posjeta: 13519 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #20 : 28 Studeni, 2010, 23:30:27 »
mozda ti je oduzmu  ;D

to bi bio peh!




Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #21 : 28 Studeni, 2010, 23:33:48 »
mozda ti je oduzmu  ;D

to bi bio peh!





jos mi to fali  :angry7:

frend je vozio bez a2 kategorije i napravio prmetnu mislim da su mu oduzeli i dobio je presudu u 3mj ..ali oduzimanje mu je pocelo vrijeit od 6 do 9 mj hahaha najmeno su mu to napravili

Offline kilezg

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 476
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Runner 180 SP
  • Moja Kaciga: Suomy Trek Dog
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #22 : 29 Studeni, 2010, 11:30:57 »
Ček jel motor bio upaljen ili? Ak nije, mislim da ti drot nebi smio pisat kaznu za kategoriju. Jer po toj teoriji, ako ga je on držao a bio je zgašen i dobio si kaznu, onda bi npr. mogli pisat i kazne da dođeš sa klincem na benzinsku sa autom i ti odeš platit račun recimo a mali ti sjedne za volan a auto zgašen i slučajno se drot nađe u blizini a nabije mu 5 iljada kazne = )))

A po meni je važnije imat regan motor i tablicu na njemu, i kacigu naravno, nego položen vozački. Čim nemaš kacigu ili regu odmah si meta.
« Zadnja izmjena: 29 Studeni, 2010, 11:34:51 kilezg »

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #23 : 29 Studeni, 2010, 12:01:16 »
Ček jel motor bio upaljen ili? Ak nije, mislim da ti drot nebi smio pisat kaznu za kategoriju. Jer po toj teoriji, ako ga je on držao a bio je zgašen i dobio si kaznu, onda bi npr. mogli pisat i kazne da dođeš sa klincem na benzinsku sa autom i ti odeš platit račun recimo a mali ti sjedne za volan a auto zgašen i slučajno se drot nađe u blizini a nabije mu 5 iljada kazne = )))

A po meni je važnije imat regan motor i tablicu na njemu, i kacigu naravno, nego položen vozački. Čim nemaš kacigu ili regu odmah si meta.

Bas to.. nema on tebi sta pisat ako te nije vidija da vozis.. bar po meni.. :dontknow: Pisi zalbu nemas sta izgubit mozda i prode,nemoj bezveze bacat pare.. :icon_thumright:  Bivsen kolegi je pandur napisa kaznu isto ka i tebi... on da kontakt i svitla se upalila(nije upalija motor) ovi dosa do njega i napisa kaznu...
I kaze docin si ti upalija svitla ja ti mogu pisat kaznu... ;D    :binkybaby:

Offline Misak

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zip SP, Runner VXR
  • Moja Kaciga: vemar VXP
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #24 : 29 Studeni, 2010, 12:24:18 »
Bas to.. nema on tebi sta pisat ako te nije vidija da vozis.. bar po meni.. :dontknow: Pisi zalbu nemas sta izgubit mozda i prode,nemoj bezveze bacat pare..

tocno tako! piši samo piši, možda bar smanje kaznu!

Bivsen kolegi je pandur napisa kaznu isto ka i tebi... on da kontakt i svitla se upalila(nije upalija motor) ovi dosa do njega i napisa kaznu...
I kaze docin si ti upalija svitla ja ti mogu pisat kaznu... ;D    :binkybaby:

nije valjda bio toliko glup da to plati??

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #25 : 29 Studeni, 2010, 13:12:12 »
kaj ste vi pukli malo?
on ima pravo doć tebi u provjeru dokumenata,čak i na makadamu a kamoli na cesti il benzinskoj postaji..nisu oni baš tak glupi..
videl je motore,došel je provjerit..ustanovil da imaš motor a nemaš kategoriju i kaj tu nie jasno?
budeš napisal da je tata dofural motor a ti da si ga tankiral??
on more u izvještaju napisat da te videl da si se dovezel na motoru do benz postaje..kaj je i logički a ti nemreš reć da nisi jer jesi bilo da te on videl prije il tek na benzi..
moreš se žalit..sam pazi da ti ne zabibere veću kaznu ko mom frendu  :icon_thumright:

Ček jel motor bio upaljen ili? Ak nije, mislim da ti drot nebi smio pisat kaznu za kategoriju. Jer po toj teoriji, ako ga je on držao a bio je zgašen i dobio si kaznu, onda bi npr. mogli pisat i kazne da dođeš sa klincem na benzinsku sa autom i ti odeš platit račun recimo a mali ti sjedne za volan a auto zgašen i slučajno se drot nađe u blizini a nabije mu 5 iljada kazne = )))

A po meni je važnije imat regan motor i tablicu na njemu, i kacigu naravno, nego položen vozački. Čim nemaš kacigu ili regu odmah si meta.

ovo opće neću komentirat..razmišljanje ko kod djeteta.
nema dečko kategoriju i nema kaj radit na tom motoru..nie mogel doletet do benze...halo??
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #26 : 29 Studeni, 2010, 13:54:05 »
tocno tako! piši samo piši, možda bar smanje kaznu!

nije valjda bio toliko glup da to plati??


Nije... :icon_biggrin: Ja mislin da taj u zivotu nije platija kaznu,legenda samo zalbe pise.. oni donesu rjesenje na zalbu a on opet zalbu na rjesenje i samo odgađa..  Bija mu dosa poziv za u zatvor... :D  A on legenda opet zalbu... :toothy12: :toothy12: Vozi 636, a ja mislin da je napravija jedno "X" ekscesa sa tin motoron..  :binkybaby:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #27 : 29 Studeni, 2010, 14:02:37 »
Nije... :icon_biggrin: Ja mislin da taj u zivotu nije platija kaznu,legenda samo zalbe pise.. oni donesu rjesenje na zalbu a on opet zalbu na rjesenje i samo odgađa..  Bija mu dosa poziv za u zatvor... :D  A on legenda opet zalbu... :toothy12: :toothy12: Vozi 636, a ja mislin da je napravija jedno "X" ekscesa sa tin motoron..  :binkybaby:

jednom bude platil svoju zaebanciju...sam ak bude novčano bude jak dobro..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #28 : 29 Studeni, 2010, 14:07:37 »
kaj ste vi pukli malo?
on ima pravo doć tebi u provjeru dokumenata,čak i na makadamu a kamoli na cesti il benzinskoj postaji..nisu oni baš tak glupi..
videl je motore,došel je provjerit..ustanovil da imaš motor a nemaš kategoriju i kaj tu nie jasno?

Bas me zanima sta bi policajac napravija kad bi se pravija glup da nije tvoj motor... ;D

jednom bude platil svoju zaebanciju...sam ak bude novčano bude jak dobro..

To sigurno.. ;D    :binkybaby:


Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #29 : 29 Studeni, 2010, 20:24:20 »
Bas me zanima sta bi policajac napravija kad bi se pravija glup da nije tvoj motor... ;D

To sigurno.. ;D    :binkybaby:



ti pak ili si klinjo ili tak samo razmišljaš..
pravit se glup a u papirima piše dae tvoj motor,haha to samo glupan more..ili neka podvojena ličnost sa dijagnozom šizofrenija.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #30 : 29 Studeni, 2010, 21:33:13 »
ti pak ili si klinjo ili tak samo razmišljaš..
pravit se glup a u papirima piše dae tvoj motor,haha to samo glupan more..ili neka podvojena ličnost sa dijagnozom šizofrenija.
hahhahaa
bas to sta da mu dam vozacku kazem niej moj i onda provijeri u i zove ove u postaju ..i sta onda mogu samo najebat

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #31 : 29 Studeni, 2010, 22:19:14 »
Frend nije imao vozacku,a moped je bio parkiran. Policajac ga je cekao i kad je prijatelj dosao do motora,prvo e  digao sic,i on ga je oglobio.
Normalno,ulozio je zalbu i zavbrsio na sudu i isto je pokusao na nacin kako je on samo otkljucao motor itd bla bla bla,i sutkinja mu kaze "ako mi dokazes da si ga od doma do ovdje dogurao,osloboden si svih optuzbi" i on nije mogao dokazati,jer nije lud da gura motor uzbrdo,nizbrdo 35 kilometara do kuce.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #32 : 29 Studeni, 2010, 22:44:51 »
nisi puno ni dobio??plati ili se raspitaj kod nekog ko zna u vezi žalbe...
ja sam za obilaženje auta na piješačkom prijelazu dobio 2tis min...
lovac u mutnom team

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #33 : 29 Studeni, 2010, 23:22:38 »
Frend nije imao vozacku,a moped je bio parkiran. Policajac ga je cekao i kad je prijatelj dosao do motora,prvo e  digao sic,i on ga je oglobio.
Normalno,ulozio je zalbu i zavbrsio na sudu i isto je pokusao na nacin kako je on samo otkljucao motor itd bla bla bla,i sutkinja mu kaze "ako mi dokazes da si ga od doma do ovdje dogurao,osloboden si svih optuzbi" i on nije mogao dokazati,jer nije lud da gura motor uzbrdo,nizbrdo 35 kilometara do kuce.

Jedini logicni odgovor bi bio da ne trebas dokazivat svoju nevinost nego onaj ko te tuzi treba dokazat tvoju krivnju. To bi tako trebalo bit, ali u praksi cesto nije i jos je jedan od dokaza da nam drzava krsi ustavom zagarantirana prava

Offline kilezg

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 476
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Runner 180 SP
  • Moja Kaciga: Suomy Trek Dog
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #34 : 29 Studeni, 2010, 23:33:58 »
Prije tri mjeseca, ljeto je bilo. Na Zrinjevcu kod Rotora skupili se skuteraši, malo divljanje, zajebancija i neko je bio ogorčen od stanara i pozvo je murju. Došo drot na motoru i u trenutku kad je dolazio, svi brzo motore parkirali i nastupa drot. Ajmo svi papire motora, blabla. I oni koji nisu imali regan motor su dobili kaznu. Za vozačke ih nije pito (šta misliš zašto stefek), frend nije imo kategoriju, drot ga nema pravo tražit vozačku ako vozilo stoji iako ga je vidio da se vozio, ili bar da je stajao tamo upaljen dok je prilazio njima). Al zato ga je moro gurat do doma = ))

BTW; svojim sam očima vidio u kvartu kad je frenda murja tražila papire na parkingu jer su ga prethodno vidli da divlja, on je čak bio i bahat i nije im dao jer nemaju pravo. E sad, za prometnu i knjižicu vozila imaju pravo tražit po nekoj logici, al vozačku NE. Jer ako nisi u tom trenu u prometu, može si poblajbat kiflu.

Dev zamisli da si bio ti sa frendom, tvoj motor, ti nemaš, on ima vozačku i on ga vozi. I sad vi na benzinskoj točite benz., on otišo po pljuge, ti čekaš njega da dođe da idete i tebi dođe drot i vidi papire da je tvoj i ti dobiješ kaznu a on vozi ??? (dajem ovaj primjer jer JA uvijek pitam frenda ak je nužno da ide samnom oće on vozit pošto ima kategoriju,i po toj glupavoj teoriji mene policjac nesmije vidit nigdje uz moj motor jer sam ja vlasnik a nemam kategoriju) ... ?! .

: DDDDD

I odmah mi obajsni zasto je ovo razmisljanje ko kod malog djeteta? Pa to su pravna pitanja, NE POSTOJI TU NAGAĐANJE ILI ZAKLJUČIVANJE DA SI TI DOVEZO MOTOR, MORAŠ BIT UHVAĆEN. PO TOJ TEORIJI BI I SANADER VEĆ LEŽO AL NIKO MU NEMOŽE DOKAZAT = D
« Zadnja izmjena: 30 Studeni, 2010, 02:32:39 kilezg »

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #35 : 29 Studeni, 2010, 23:49:58 »
Jedini logicni odgovor bi bio da ne trebas dokazivat svoju nevinost nego onaj ko te tuzi treba dokazat tvoju krivnju. To bi tako trebalo bit, ali u praksi cesto nije i jos je jedan od dokaza da nam drzava krsi ustavom zagarantirana prava


Znas onu "ovce se šišaju,a ne vukovi".
@Kile,Sanader ne lezi jer zna pre vise da bi ga zatvorili,ako ga se zatvori,svih ce povuci za sobom,i tako si oni cuvaju guzice.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline kilezg

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 476
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Runner 180 SP
  • Moja Kaciga: Suomy Trek Dog
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #36 : 30 Studeni, 2010, 00:04:59 »

Znas onu "ovce se šišaju,a ne vukovi".
@Kile,Sanader ne lezi jer zna pre vise da bi ga zatvorili,ako ga se zatvori,svih ce povuci za sobom,i tako si oni cuvaju guzice.

Istina da to je malo kompliciranije. al svi znaju da većina političara krade, svi znaju ko je mafija i ko se bavi prljavim poslovima a policija kao nezna. HAHA, epic. Treba imat dokaze da ih se zarobi. neide to sam tak. samo stefek ne kuzi.  ;D
E tak ni tebe nebi smjeli na neku pretpostavku kaznit.
« Zadnja izmjena: 30 Studeni, 2010, 00:27:00 kilezg »

Offline zeljo10

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia rs
  • MojSetup: malosi
  • MojSpuh: zx
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #37 : 30 Studeni, 2010, 01:00:24 »
mene su zaustavili i napisali kaznu za neregistrirano vozilo,,,a nemem ni vozacku,,,odnosno polazem,,,al mi za to nije nista piso niti je igdje nave,,,jel ja mogu dobit jos kaku kaznu osim tih 2000kn???,,,zalio sam se na kaznu,,,i u petak imam sud!!!!,,,tamo cu se nakukat i oni ce mi nadam se oprostit!!!,,, ;)

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #38 : 30 Studeni, 2010, 01:12:33 »
mene su zaustavili i napisali kaznu za neregistrirano vozilo,,,a nemem ni vozacku,,,odnosno polazem,,,al mi za to nije nista piso niti je igdje nave,,,jel ja mogu dobit jos kaku kaznu osim tih 2000kn???,,,zalio sam se na kaznu,,,i u petak imam sud!!!!,,,tamo cu se nakukat i oni ce mi nadam se oprostit!!!,,, ;)
samo se nadaj, al pazi nada je kurva...!  :icon_biggrin:

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: Uhvacen bez vozacke dozlove ..POMOC
« Odgovori #39 : 30 Studeni, 2010, 07:18:57 »
ma ja cu platit kaznu za regu 2000kn jbg..motor je biti registriran za koj tjedan  sad imam 21 za B kategoriju  onda krecem na A2 i nema vise zajebancije ..za vozacku se nadam cu isto dobit 2000kn bez ikakvih oduzimanja vozacke itd