Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1032915 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: teretana
« Odgovori #80 : 24 Studeni, 2010, 14:58:14 »
jao pa bas nista ne znas, teretana.ba i idi citaj malo

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: teretana
« Odgovori #81 : 24 Studeni, 2010, 19:00:11 »
vidim zivnula tema :)

ugl ja treniram 3 godine konstantno, sad sam (da se pohvalim  ;D) na cca 102kg, podosta izripane mase a kad sam krenuo imao sam 70 kg ;).
ovo sto spominjete ove gainere to je cisto smece, bacanje novaca, jedino sto vam treba je neki whey za uzet nakon treninga. I ako kome treba ja nabavljam dobro vrhunsku robu po vrhunskoj cijeni,MVP nutrition, puno bolje od ovih prenapuhanih brendova tipa weider itd...
ovo sta spominjete nacin treniranja, trening je bitan faktor, ali najbitniji faktor u BB je PREHRANA...
1:Prehrana,
2.trening.
3.odomor,
4. suplementi,
kad sredite prehranu, dovoljan unos proteina i UH uz jeben trening jamcit ce vam rezultate...Konkretno ja dnevno unesem preko 350g proteina i 500g UH, sto je u hrani 1kg mesa, 0,5kg svjezeg sira, 300g paste, litra mljeka, 2 mjerice wheya, 150g zobenih, 10 jaja...e sad ko ima volje i uporan je neka se posveti ovome :).




vidim da se brojke spominju :P
bench 145x2, DL 150x2, squat 135x6  :'(
stay tuned :P
« Zadnja izmjena: 24 Studeni, 2010, 19:04:15 marko209vx »
4t

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: teretana
« Odgovori #82 : 24 Studeni, 2010, 19:59:41 »
to je previse do bola

jedino da zivis za to

jedno je bodybuilding, a drugo teretana kao hobi

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: teretana
« Odgovori #83 : 24 Studeni, 2010, 20:06:06 »
mosnje mogu biti samo vece ako ne rokas steroide jer imamo vise testosterona ;)

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: teretana
« Odgovori #84 : 24 Studeni, 2010, 20:53:54 »
sta se smijes jbt, pa znas sta se prica da decki koji treniraju nemaju mosnje :D

haha zajeb te, ali dalo bi se o tome razglabat, malo ljudima rec par rjeci da nauce nesto a ne bezveze gluposti govorit...sve se da dobro objasnit sa medicinskog aspekta, ali sad mi se neda tipkat, a i imam sutra ispit, gibam ucit mjerenja...  :o
4t

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: teretana
« Odgovori #85 : 24 Studeni, 2010, 20:57:48 »
sta se smijes jbt, pa znas sta se prica da decki koji treniraju nemaju mosnje :D

haha zajeb te, ali dalo bi se o tome razglabat, malo ljudima rec par rjeci da nauce nesto a ne bezveze gluposti govorit...sve se da dobro objasnit sa medicinskog aspekta, ali sad mi se neda tipkat, a i imam sutra ispit, gibam ucit mjerenja...  :o
ajde pa usput i izmjeri...pa zapisi, pa izmjeri za mj dana, pa zapisi... :toothy11:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: teretana
« Odgovori #86 : 24 Studeni, 2010, 23:05:12 »
vidim zivnula tema :)

ugl ja treniram 3 godine konstantno, sad sam (da se pohvalim  ;D) na cca 102kg, podosta izripane mase a kad sam krenuo imao sam 70 kg ;).
ovo sto spominjete ove gainere to je cisto smece, bacanje novaca, jedino sto vam treba je neki whey za uzet nakon treninga. I ako kome treba ja nabavljam dobro vrhunsku robu po vrhunskoj cijeni,MVP nutrition, puno bolje od ovih prenapuhanih brendova tipa weider itd...
ovo sta spominjete nacin treniranja, trening je bitan faktor, ali najbitniji faktor u BB je PREHRANA...
1:Prehrana,
2.trening.
3.odomor,
4. suplementi,
kad sredite prehranu, dovoljan unos proteina i UH uz jeben trening jamcit ce vam rezultate...Konkretno ja dnevno unesem preko 350g proteina i 500g UH, sto je u hrani 1kg mesa, 0,5kg svjezeg sira, 300g paste, litra mljeka, 2 mjerice wheya, 150g zobenih, 10 jaja...e sad ko ima volje i uporan je neka se posveti ovome :).




vidim da se brojke spominju :P
bench 145x2, DL 150x2, squat 135x6  :'(
stay tuned :P

to nije nikakvo mjerilo
evo moj konkretan primjer
dok sam na BP gura 178kg prsa su mi bila nikakva
a kad sam poceja radit do 100kg max drasticno su se popravila

a kad smo i kod toga ni taj MVP nije neka krasota (proba sam skoro sve sta trziste nudi)
i nije za k**ra* na bodybuilding.com optimum whey najprodavaniji i najbolje ocjenjen i dobija zadnjih par godina nagradu kao best product


Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: teretana
« Odgovori #87 : 24 Studeni, 2010, 23:10:26 »
Ajde ekipa, uclanim vas ja u svoju teretanu....taman je 11 mjesec,
do ljeta cete postat ormari, i jaki kao drevni zmajevi...sve picabe ce se lijepiti na vas =)

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: teretana
« Odgovori #88 : 24 Studeni, 2010, 23:37:16 »
Ja sam osobno gledao analizu svih wheyea na trzistu, i Optimum se istina pokazao najbolji ali mvp je odmah iza optimuma, ali gledajuci sastav optimum je skoro cijeli od izolata, a mvp ima u ponudi izolat zasebno... i optimum je 100kn skuplji ;)

onaj kome se da skocit u sloveniju optimum je najbolji izbor...

josip kazes da si gurao bp 180kg, pa da si preso na 100 kg? nije mi jasno...sta onda 100kg dignes 25 puta, gledajuci logicki to bi tako trebalo nesto bit?  :)
4t

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: teretana
« Odgovori #89 : 25 Studeni, 2010, 10:14:28 »

josip kazes da si gurao bp 180kg, pa da si preso na 100 kg? nije mi jasno...sta onda 100kg dignes 25 puta, gledajuci logicki to bi tako trebalo nesto bit?  :)

nije bas tako

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: teretana
« Odgovori #90 : 25 Studeni, 2010, 10:15:44 »
Ja sam osobno gledao analizu svih wheyea na trzistu, i Optimum se istina pokazao najbolji ali mvp je odmah iza optimuma, ali gledajuci sastav optimum je skoro cijeli od izolata, a mvp ima u ponudi izolat zasebno... i optimum je 100kn skuplji ;)

onaj kome se da skocit u sloveniju optimum je najbolji izbor...

josip kazes da si gurao bp 180kg, pa da si preso na 100 kg? nije mi jasno...sta onda 100kg dignes 25 puta, gledajuci logicki to bi tako trebalo nesto bit?  :)

ne gurnem 25, ali mogu sigurno 20,
samo sam tija rec da kilaza nije mjerilo, to mi je onako djecije, tipa moj tata je jaci od tvog tate  :glasses9:
vidim da si i ti odlicno informiran i potkovan znanjem, samo da sve ides ode pisat da bi uzelo prevec vremena, a i vecina bi ostala zbunjena tako da je bolje ovako
guram recimo max 100kg, samo sto se vise koncentriram na pravilnu formu izvodenja vjezbi i lagani intezitet recimo 2,2,1 (negativno 2s, zadrzim 2s, i aktivno 1s)

kad smo vec kod toga koji ti je nick na teretana.net?

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: teretana
« Odgovori #91 : 25 Studeni, 2010, 10:42:42 »
@josip, imam dosta znjanja sta se toga tice, i sam znas sta je to...bolest, zanima te neka sitnica ides malo procitat na netu pa citas 3 sata, jer sta se tice ovog sporta imas gradiva za citat koliko oces...evo bas sad zavrsavam sa citanjem dorucka sampiona, citam je vec godinu dana, nemam bas vreena zbog faxa...

a ovo za kilaze, meni to ne igra nikakvu ulogu i znam da nije to mjerilo u bb, kile se broje u powerliftingu i to je najgora stvar kad se desi da netko od vjezbaca pocne patit od brojki, i bespotrebno trpat kile :)...ovo sam napisao cisto jer sam vidio da decki cu se poceli hvalit sa kilama :D

istina, ja sam kad je cok napisao ovo za mosnje, poceo pisat da decki malo nauce zasto je uopce nastao taj stereotip i koja je prava istina u vezi toga kod vjezbaca ali sam nakraju obirsao tekst jer kazem sam sebi, pa cekaj to cu napisat samo ce me ekipa ismijat jer polovica njih ni nezna sta neke rijeci znace a kamoli da bi to shvatili, a opet ulazi u neke rasprave mi se neda nije ovo forum za to :)

na forum.teretana mi ne nick "the eclipse"
 :toothy12: šala
nisam aktivam jer cekam kovu vec godinu dana da mi nick aktivira :) a iskreno i ne zelim jer ako dobijem nick cu visit po cijele dane i pisat a nemam bas vremena za to, ovako sam pasivan citat, citam ilistam forum svakodnevno aline pisem. Koji je tvoj nick?
4t

Offline Misak

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zip SP, Runner VXR
  • Moja Kaciga: vemar VXP
Odg: teretana
« Odgovori #92 : 25 Studeni, 2010, 11:14:49 »

2,2,1 (negativno 2s, zadrzim 2s, i aktivno 1s)


glupost... bitno je zaustavit sipku do prsa da se ne odbija i ne lupa po prsima ali dvije sekunde stajat nema smisla!

tebi onda jedna serija od tih 20 ponavljanja traje skoro dvije minute?  :dontknow:

Offline Misak

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zip SP, Runner VXR
  • Moja Kaciga: vemar VXP
Odg: teretana
« Odgovori #93 : 25 Studeni, 2010, 11:16:20 »
decki i cure (misak) SALIO sam se  :dontknow:



i ja sam se salio! samo zaboravio stavit smajlija da se skonta... :glasses9: :glasses9:

i odma sam cura ispo!
« Zadnja izmjena: 25 Studeni, 2010, 11:21:21 Misak »

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: teretana
« Odgovori #94 : 25 Studeni, 2010, 12:09:23 »
to marko: nick mi je josip ili josip01 tako nesto, i ja se ne pravim pametan, citam i ako mi nije jasno pitam, tek kad pocnes citat i kad provedes nekih dvadeset sati pred monitorom vidis u kojim si zabludama bija iako si mislija da znas, a da ne pricamo o pisanju takvih stavri po ovom forumu jer velika vecina nebi razumjela o cemu se u biti radi
Ovo o mosnjama je samo MIT koji su stvorili neinformirani ljudi, uz sprdnje onih koji kuze malo bolje tematiku ovog "sporta"

to misek: to bi tako trebalo bit, zato nikad ne radim seriju od 20 ponavljanja, i viruj mi da je razlika kad ostavis sipku nad prsima bar sekundu da nije isto izvuc kao i kad je spustis i odma ides gurat ( vidim da kuzis tematiku s odbijanjem od prsa pa nema smisla da ti sad previse pisem o tome)

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: teretana
« Odgovori #95 : 25 Studeni, 2010, 12:22:36 »
ja radim po onoj 2-0-1  2 sek spustam, nula zasdrzim i sekund izbacujem
ovo je prm za bench

samo radio sam i manje kilaze sporije i dodji mi na bolje

Offline Misak

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zip SP, Runner VXR
  • Moja Kaciga: vemar VXP
Odg: teretana
« Odgovori #96 : 25 Studeni, 2010, 14:44:20 »
ja radim po onoj 2-0-1  2 sek spustam, nula zasdrzim i sekund izbacujem
ovo je prm za bench

samo radio sam i manje kilaze sporije i dodji mi na bolje

pa to je ok, a ne onaj tamo gore, ko god da je, pise da 2 sekunde drzi sipku dolje... :laughing3: :laughing3:

ja se s tim ne zamaram toliko, radim kako mi se da i kako mogu!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: teretana
« Odgovori #97 : 25 Studeni, 2010, 15:16:50 »
od tih proteJina vam se smanji pimpek i mozete bit impotentni..manite se proteJina to vam je zlooooo :redface: :redface:
istina!  :redface:

da ne jest hranu koja zadrzi puno proteina :D

ajd ljudi bok, sad sa okinuo 300g piletine, 100g rize i 250 g sira i idem mirne glave na trening  ;D
4t

Offline Misak

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zip SP, Runner VXR
  • Moja Kaciga: vemar VXP
Odg: teretana
« Odgovori #98 : 25 Studeni, 2010, 15:21:49 »

ajd ljudi bok, sad sa okinuo 300g piletine, 100g rize i 250 g sira i idem mirne glave na trening  ;D


opasan si ti neki igrac...

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: teretana
« Odgovori #99 : 25 Studeni, 2010, 15:33:53 »
hahaha
ja ode pojest picu i na trening