Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1045149 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4700 : 19 Svibanj, 2015, 23:14:49 »
Veslanja su bog i batina za ledja  ;D
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4701 : 19 Svibanj, 2015, 23:20:20 »
Veslanja su bog i batina za ledja  ;D
Upravo to,inače to je rekao Drašković...točnije:"Ne postoje slaba leđa nego samo ona koja nisu dovoljno veslala" :D
Ja sam to malo prosirio pa dodao mrtvo(jbg,ne mogu si pomoci...imam  "fetiš" na tu vjezbu a po meni najjača vjezba svih vremena uz cucnjeve) i zgibovi..ugl,za leđa samo old school.sto manje spravica i gluposti.drzati se osnove i amen!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #4702 : 19 Svibanj, 2015, 23:31:50 »
E Pralaš dobar si vidi se da si u djiru vec. Jesi cuo kad za slucaj da tijelo postane netolerantno samo odjednom na hranu? Recimo ja sam jeo normalno jaja, skoro svakodnevno po par komada, u treningu oko 10, mogao sam i sirova nikad nista u zivotu. I samo odjednom bum, i gotovo, ne mogu vise jaja jest. Znaci pojedem pola jajeta na oko i nakon 5min vec lagano pocinje bolit trbuh, onako tupa bol koja se sve vise pojacava dok traje apsorpcija, i to traje par sati onak umirem, a zapravo mi nista nije, dekoncetriran sam i lud do daske dok traje. Na vrhuncu se moram grcit i leci bocno. A kad prestane probava, samo odjednom ko novi.

I tako sam isprobao vise puta svaki put isto, pojedes, trpi bol par sati ovisno o  zalogaju, bilo samo ili kao prilog, i poslje nista.
Isao doktoru kaze sve 5. Nista, ja probam sav sretan i umiranje na najjace. Zatim sam preuzeo stvar u svoje rucke j#bo majstore i doktroe i skuzio da me samo zumanjak ubija.
Kako je to doslo samo odjednom ja pojma nemam. Recimo sampinjoni prva stvar koja me takodjer unistava. U pocetku sve super i nakon par godina ubijacina kada ih pojedem, momentalno se moram zgrciti i cekati da to izbije iz zeludca. I sad jaja koja nikako da prezalim wtf
« Zadnja izmjena: 19 Svibanj, 2015, 23:33:56 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4703 : 19 Svibanj, 2015, 23:39:46 »
E Pralaš dobar si vidi se da si u djiru vec. Jesi cuo kad za slucaj da tijelo postane netolerantno samo odjednom na hranu? Recimo ja sam jeo normalno jaja, skoro svakodnevno po par komada, u treningu oko 10, mogao sam i sirova nikad nista u zivotu. I samo odjednom bum, i gotovo, ne mogu vise jaja jest. Znaci pojedem pola jajeta na oko i nakon 5min vec lagano pocinje bolit trbuh, onako tupa bol koja se sve vise pojacava dok traje apsorpcija, i to traje par sati onak umirem, a zapravo mi nista nije, dekoncetriran sam i lud do daske dok traje. Na vrhuncu se moram grcit i leci bocno. A kad prestane probava, samo odjednom ko novi.

I tako sam isprobao vise puta svaki put isto, pojedes, trpi bol par sati ovisno o  zalogaju, bilo samo ili kao prilog, i poslje nista.
Isao doktoru kaze sve 5. Nista, ja probam sav sretan i umiranje na najjace. Zatim sam preuzeo stvar u svoje rucke j#bo majstore i doktroe i skuzio da me samo zumanjak ubija.
Kako je to doslo samo odjednom ja pojma nemam. Recimo sampinjoni prva stvar koja me takodjer unistava. U pocetku sve super i nakon par godina ubijacina kada ih pojedem, momentalno se moram zgrciti i cekati da to izbije iz zeludca. I sad jaja koja nikako da prezalim wtf
Iskreno,osobno nemam takvih problema niti mi se netko žalio u vezi tog.Doduše,meni se sva hrana više gadi jer ja sta sve smiksam i jedem to ni zivotinji ne bi dao haha
Vec mi se smučila kuhana piletina bez ikakvih začina ali to nije isto kao tvoj problem.meni se to recimo gadi vec ali natjeram se i gutam kao da je neutralno,nemam nikakvih stomačnih problema i slično.Sa žumanjcima ne treba pretjerivati,znala mi je prije malo žuč proraditi kada sam previse jeo žumanjaka.sad recimo na 10 jaja ostavim 3-4 zumanjka i super.jedem svaki dan po bar 10 jaja i nemam problema,a nekada samo bjelanjke

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4704 : 20 Svibanj, 2015, 00:26:58 »
Jednostavno izbaci jaja na par tjedana da vidis kako ce tijelo reagirat i onda vracaj polako. Nista tu ne mozes drugo napravit.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4705 : 20 Svibanj, 2015, 00:49:03 »
Leđa su jako velika misicna skupina, uz noge cine dvije najvece misicne skupine. Leda i nije tako jednostavno trenirat kako se ovdje pise, rekao bih da ih je najkomplociranije odradit posteno jer traze puno kompleksnih vjezbi, hvatova(pothvat,nathvat, airina hvata...) i broja ponavljanja za odredene serije. Kod leda treba dobro pazit kako zapoceti trening, ako pocnemo sa mrtvim dizanje trup nam nece izdrzat veslanje u jakom pretklonu a i obrnuto ako pocnemo sa izolacijama necemo bit dovoljno svježi za pošten DL

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4706 : 20 Svibanj, 2015, 13:08:13 »
Leđa su jako velika misicna skupina, uz noge cine dvije najvece misicne skupine. Leda i nije tako jednostavno trenirat kako se ovdje pise, rekao bih da ih je najkomplociranije odradit posteno jer traze puno kompleksnih vjezbi, hvatova(pothvat,nathvat, airina hvata...) i broja ponavljanja za odredene serije. Kod leda treba dobro pazit kako zapoceti trening, ako pocnemo sa mrtvim dizanje trup nam nece izdrzat veslanje u jakom pretklonu a i obrnuto ako pocnemo sa izolacijama necemo bit dovoljno svježi za pošten DL
Jesu velika skupina, al onaj tko se iti malo razumi zna da konstantno treba treninge mijenjat. Al potpuno se slazen da ih je tesko pogodit. Tko ne konta full ROM svi lednim misica tesko da ce kvalitetno napredovat. Stvarno za leda ima svakakvih varijacija, hvatova, sirina, mozes birat sta ti srce pozeli.  ;D
Pitanje je dal ce i hvat izdrzat sva veslanja ako si krenia sa DLom.  ;D
Zato ja obozavan obrnutu p treninga. Npr ako krenem sa DL a zavrsim sa veslanjem u pretklonu, i tako recimo 3 treninga, cetvrti cu krenit sa veslanjem u pretklonu a zavrsit sa DLom, tj okrenit sve vjezbe obrnutim redosljedom.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4707 : 20 Svibanj, 2015, 14:41:22 »
Od jučer...20 godina,visina 190 cm,težina na slici 98-99kg.bilo je 102-103kg do nedavno ali sam malo srezao kalorije i izbacio vode.
Deadlift 200kg 10+ ponavljanja.Ne postoje slaba leđa,postoje samo leđa koja nisu napravila na tisuće ponavljanja mrtvog dizanja,raznih varijacija veslanja i zgibova.samo old school!!!

moze negdje video tih 200 kg 10+ ponavljanja? Da vidim kako ti to izvodis na tu visinu

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4708 : 20 Svibanj, 2015, 20:17:09 »
Kakvi su vam maxovi na BPu, ja se jucer prvi put okusa u 1RM i 90% radi juda, pa me zanima kako vi stojite ?  ;D
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4709 : 20 Svibanj, 2015, 20:44:11 »
Kakvi su vam maxovi na BPu, ja se jucer prvi put okusa u 1RM i 90% radi juda, pa me zanima kako vi stojite ?  ;D
mene auto pregazio, tj presao mi preko ruke ali prije toga sam radio serije na kosom 140 x6

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4710 : 20 Svibanj, 2015, 21:41:42 »
Kakvi su vam maxovi na BPu, ja se jucer prvi put okusa u 1RM i 90% radi juda, pa me zanima kako vi stojite ?  ;D
mene auto pregazio, tj presao mi preko ruke ali prije toga sam radio serije na kosom 140 x6
Sunce ti zarko kolike su sanse da se to dogodi  :icon_biggrin:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4711 : 20 Svibanj, 2015, 21:58:44 »
Kakvi su vam maxovi na BPu, ja se jucer prvi put okusa u 1RM i 90% radi juda, pa me zanima kako vi stojite ?  ;D
mene auto pregazio, tj presao mi preko ruke ali prije toga sam radio serije na kosom 140 x6
Sunce ti zarko kolike su sanse da se to dogodi  :icon_biggrin:
nebi vjerovao sto mi se dogodilo. Idem biciklom na jarun i vozim po cesti jer nema nogostupa, zapnem za rupu padnem na cestu i naleti auto i prede mi preko nadlaktice, 2 cm od glave, idem se dic sa ceste ja se dignem ruka mi ostane visit na cesti i onda sam s drugom rukom digao tu ruku stavio u krilo i nazvao hitnu i cekao, da stvar bude gora, časna me pregazila. E TO TI JE SRECA!!!

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4712 : 20 Svibanj, 2015, 22:35:22 »
Majko bozja pa ti slavi drugi rodendan slobodno  :toothy11:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline dominik202

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 437
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #4713 : 20 Svibanj, 2015, 23:28:54 »
aaaaa uuuu k**ra*ccc
ovo je za novine, jesi bio po novinama?!?... nemrem vjerovat kakva (ne)sreca iss kaos




Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #4714 : 20 Svibanj, 2015, 23:29:44 »
A daj lazes da te betmen pregazio i jos na taj nacin?????? :o
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4715 : 20 Svibanj, 2015, 23:54:04 »
Nesreca je bila odvratna, kad se sjetim produ me trnci. Znaci lezim na cesti pregažen i idem se dic da ne lezim na cesti dignem se rukaa mi ostane iza leda, ja gledam koji k****, gdje mi je ruka??? I vidim da visi u majici. Da znam sliku stavit pokazao bi vam na sta to sad lici haha

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4716 : 21 Svibanj, 2015, 00:22:36 »
Kako je rame proslo ?
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4717 : 21 Svibanj, 2015, 01:09:14 »
Nemam video,nisam jos poceo snimati takve stvari.ako se ikad budem bavio trenerskim poslom onda bi snimanje imalo smisla.Zna ekipa iz gyma i toe to.A s druge strane to bas ne izgleda normalno jer se nabrijavam i divljam,ko zna sta bi ljudi mislili da sam neki psihopat haha
Ali forma mi je na toj kilazi picikato,ali dugo mi je trebalo citanja i isprobavanja dok se nisam usavrsio.Ima tu nekih caka koje su od presudne vaznosti zato vecina krivo radi.ja nemam nikakvih bolova ni problema cak ni kada radim bez pojasa 200 kg vise  ponavljanja.A i nije moja visina sad toliko kritična da bi imao nekih problema sa formom,ima i dosta viših ljudi od mene koji brutalno dizu sa odličnom formom.

Btw znam ja tebe sa fejsa,nisam ni znao da si na ovom forumu ali sam skontao po inicijalima i slici.naletio sam brijem da imas neku trenersku stranicu ak se ne varam.ovo za ozljedu je uzas,strasno koji peh.jesi se vratio skroz u pogon?

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4718 : 21 Svibanj, 2015, 01:41:12 »
Nemam video,nisam jos poceo snimati takve stvari.ako se ikad budem bavio trenerskim poslom onda bi snimanje imalo smisla.Zna ekipa iz gyma i toe to.A s druge strane to bas ne izgleda normalno jer se nabrijavam i divljam,ko zna sta bi ljudi mislili da sam neki psihopat haha
Ali forma mi je na toj kilazi picikato,ali dugo mi je trebalo citanja i isprobavanja dok se nisam usavrsio.Ima tu nekih caka koje su od presudne vaznosti zato vecina krivo radi.ja nemam nikakvih bolova ni problema cak ni kada radim bez pojasa 200 kg vise  ponavljanja.A i nije moja visina sad toliko kritična da bi imao nekih problema sa formom,ima i dosta viših ljudi od mene koji brutalno dizu sa odličnom formom.

Btw znam ja tebe sa fejsa,nisam ni znao da si na ovom forumu ali sam skontao po inicijalima i slici.naletio sam brijem da imas neku trenersku stranicu ak se ne varam.ovo za ozljedu je uzas,strasno koji peh.jesi se vratio skroz u pogon?
malo sam skeptican za tvoju formu i tih 200 kg 10+ ponavljanja, to ni ja nisam radio u najboljim danima, nw govorim nista zlonamjerno, ali da kasnije nebi bilo diskus hernija i slicnih stvari. Je to sam ja, i imam trenersku stranicu, a da sam se skroz oppravio i nisam bas, a slike trenutnog stanja imas na stranici :)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4719 : 21 Svibanj, 2015, 02:01:38 »
Nemam video,nisam jos poceo snimati takve stvari.ako se ikad budem bavio trenerskim poslom onda bi snimanje imalo smisla.Zna ekipa iz gyma i toe to.A s druge strane to bas ne izgleda normalno jer se nabrijavam i divljam,ko zna sta bi ljudi mislili da sam neki psihopat haha
Ali forma mi je na toj kilazi picikato,ali dugo mi je trebalo citanja i isprobavanja dok se nisam usavrsio.Ima tu nekih caka koje su od presudne vaznosti zato vecina krivo radi.ja nemam nikakvih bolova ni problema cak ni kada radim bez pojasa 200 kg vise  ponavljanja.A i nije moja visina sad toliko kritična da bi imao nekih problema sa formom,ima i dosta viših ljudi od mene koji brutalno dizu sa odličnom formom.

Btw znam ja tebe sa fejsa,nisam ni znao da si na ovom forumu ali sam skontao po inicijalima i slici.naletio sam brijem da imas neku trenersku stranicu ak se ne varam.ovo za ozljedu je uzas,strasno koji peh.jesi se vratio skroz u pogon?
malo sam skeptican za tvoju formu i tih 200 kg 10+ ponavljanja, to ni ja nisam radio u najboljim danima, nw govorim nista zlonamjerno, ali da kasnije nebi bilo diskus hernija i slicnih stvari. Je to sam ja, i imam trenersku stranicu, a da sam se skroz oppravio i nisam bas, a slike trenutnog stanja imas na stranici :)
Znam da si skeptičan,nisi jedini haha Puno njih bude skeptično dok me ne vide u gymu pa se šokiraju..
Ide mi mrtvo jednostavno i toe to.Ne moze mi nitko u Osijeku parirati na mrtvom sto se tiče mog godišta a bome ni puno starija ekipa(osim nekih dečki koji su isključivo powerlifteri puno tezi od mene i stariji),s obzirom  da sam u tim krugovima ne znam nikog u Osijeku tko sa 20 godina moze dici 200 kg 1x,ma i to sam  puno previse rekao.Već su me zvali da idem na natjecanje ali nije to za mene,ne vidim se ja u tome a niti treniram isključivo powerlifterski.Meni je izgled u kombinaciji sa snagom idealno.znaci izgled estete sa jebenom snagom na osnovnim vjezbama.
Ma ne moras se brinuti za ozljede,bez brige,proučavao sam ja sve.meni je forma na 1.-om mjestu,rađe necu ni dizati nego riskirati ozljede zato i izbjegavam maksimale na mrtvom jer tu nikada forma ne moze biti kako treba.

I čučanj mi je dobar  ali benč mi kaska.Uvijek je kaskao.Ne znam jel to zbog toga sto imam dugačke ruke pa mi zbog toga mrtvo ide a benc kaska ili jednostavno nemam građu za bench.A iskreno ni ne radim ga bas često niti sam se zamarao previse s tim ove godine.to je nagodinu cilj popraviti.
Vidio sam slike,dobro je.vraćaš se lagano.ozljede su sranje ali sto te ne ubije to te ojača.samo jako  :icon_thumright: