Ostalo > Razne offtopic teme :)

Teretana

(1/955) > >>

junior:
Pozdrav...

Ako neko ide od Vas u tereranu, mogli bi ovdje davat savjete jedni drugima stavit program po kojem radimo i takve stvari....

Za pocetak cu ja :)

vec oko pola godine idem u treranu, s tim da sam imo prekid od dva mjeseca jer sam ruku sje....to je bilo onak samo da visak energije ispucam, od ovog tjedna pocinjem malo cesce (4 puta tjedno i jedan dan trcanja)
 
ukratko to bi bilo tO :)


Nadam se da ima ovdje jos ljudi koji idu u teretanu, cisto radi savjeta koje bi mogli podijeliti :)


Malo cemo pokrast juniorov post da ubacimo link za one koji zele skratiti ovih 90 stranica citanja...u sljedecem linku mozete procitati nekakve osnove kako i sta tako da se ne ponavljaju ista pitanja iz dana u dan. Hvala na razumijevanju

http://body.ba/bodybuilding/savjeti/najbolji-vodic-za-izgradnju-misicne-mase/74

loris46:
dobra tema...
jer vidim mnogo ljudi koji idu u teretanu a neznaju izvoditi pravilno vjezbe..dakako i ja sam bio jedan od njih ali sam se u 4-5mj koliko idem u teretanu dosta toga naucio..prije toga sam trenirao oko 1-2god boks, ali sam zbog obaveza morao odustat od tog sporta..
tako da mislim da ovdje mozemo razmjeniti svoja iskustva :icon_thumright:

pralas:
ovo je super tema,ja sam isto krenuo prije 5mj.
mislim da bi ovdje mogli podjeliti razna iskustva oko vjezbi i slicnog...

PROOF:
i ja idem u teretanu... treniram nekih 7 mjeseci ali s skoro 4 mjeseca pauze :laughing7: ... ugl ja sam zadovoljan napredkom... sta uzimate od suplemenata? jel pazite na prehranu?

pralas:

--- Citat: Miroslav Kamba - 23 Studeni, 2010, 21:18:10 ---...hehe,vidi se....šala... :icon_biggrin:
...

--- Kraj citata ---
care,ne vidi se to pod jaknom :laughing7:
ima vremena,samo polako....

ja idem 3 puta tjedno,uzimam proteine u prahu...zaboravio sam kako se zovu(2 proteina koja brzo djeluju i 2 sporo)...udebljo sam se 5kg u jako kratkom roku,rasporedio sam vjezbe i jako sam zadovoljan na kraju...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju